PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS -PUB G

PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS, online mmorpg oyunlar arasında hedefinin çok üstünde rağbet görmüş mükemmel bir aksiyon mmorpg oyundur .Mmorpg online oyunlar arasında seçilebilecek en güzel vakit geçirebileceğiniz Pub g oyunun  gene amacı olarak akıllarda kalacak ve pub g oyununun sonunda hayatta kalmayı başarabilen tek bir oyuncunun kazanabildiği ve oyuncu topluluklarının görüşlerinin toplanarak ortaya çıkardığı bir aksiyon mmorpg online  oyundur.

PUB G

PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS, game bilgisayar ve mobil uygulama olarak oynanabilen çoğul seçenekleri ilede göz dolduruyor .Pub g online aksiyon macera oyunu mmorpg online oyunun sonunda hayatta kalmayı başarabilen tek bir oyuncunun kazanabildiği ve oyuncu topluluklarının görüşlerinin toplanarak ortaya çıkardığı bir devasa oyun topluluğu bulunan online mmorg oyundur. 21 aralık ta çıkan Pub G  çok amaçlı oyunlardan sayılabilen stres atmak için ilaç gibi etki gösteren aksiyon oyunudur .

Ayrıca Pub G bütün oyuncular oyuna eşit şartlarda, kelimenin tam manasıyla hiç bir şeyleri olmadan başlarlar; (Bunun bir diğer anlamı ise oyunda parası olanlar  haritanın çeşitli yerlerinde bulunan silah & ekipman ve gereçleri toplayarak tek başlarına hayatta kalma mücadelesi verirler.

UNREAL 4

Unreal 4 Oyun Motoruna sahip, gerçekçi ve olağanüstü heyecanlı olan bu oyun, 8 kilometre karelik bir harita içerisinde oynanmaktadır.

PLAYERUNKNOWN  oyunun Proje ikilemlemesi

ARMA Serisi, H1Z1 : King of the Kill gibi oyunların ve “Battle Royale” oyun türünün öncüsü olan,
PLAYERUNKNOWN takma adıyla dünyaca üne sahip Brendan Greene, bu heyecan verici proje için Bluehole’un tecrübeli ekibiyle birlikte çalışmıştır.Bu oyunun başarısı gözle görülür derecede artmaktadır.

Pub g bir oyun olarak sadece böyle anılmamaktadır ! Anlamak kısaca özetlemek gerekiyorsa PUB GHAYATTA KALMA SAVAŞI!  türkçesini yansıtmaktadır. 

Pubg oyun Fiyatı

Pub g fiyatı Mmorg online aksiyon kategorisinde bulunan bu oyunun mobil versiyon sevenlere ücretsiz olması daha da güzel olmaktadır .Tabi pc lere göre mobil versiyonlarda botlar oldukça yaygındır.Oyuna bağlamak için kullanıcılar çabuk sıkılmasın diye Pubg oyununda bot olayı vardır.Bu da demek oluyor ki bazen çabucak hedefleri kolay vurabilirsiniz.Fakat mmorpg online oyununda Pc OLARAK bot bulunmuyor ve oyun daha da zor ve güzel geçiyor .Yarış hayli güzel olmaktadır.Pub g pc fiyatı 2018 10 ekim itibari ile 60 tl civarındadır. Oyuna 1 kez para ödeyip satın almak için

PUBG OYNAMAK İÇİN TIKLAYIN

PUB G SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

MİNİMUM: 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7, Windows 8.1, Windows 10 İşlemci: Intel Core i5-4430 / AMD FX-6300 Bellek: 8 GB RAM Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 960 2GB / AMD Radeon R7 370 2GB DirectX: Sürüm 11 Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı Depolama: 30 GB kullanılabilir alan

ÖNERİLEN: 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7, Windows 8.1, Windows 10 İşlemci: Intel Core i5-6600K / AMD Ryzen 5 1600 Bellek: 16 GB RAM Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1060 3GB / AMD Radeon RX 580 4GB DirectX: Sürüm 11 Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı Depolama: 30 GB kullanılabilir alanı mevcuuttur.

Daha detaylı bilgiler için pubg wikide yayına alınmıştır.Ayrıca pubg mobile güncellemesi ile şimdi daha da başarılıdır . Oyunun aksiyon serisinde Brendan Greene 43 yaşındadır.

Brendan Greene
Brendan Greene – Pubg Kurucusu

Brendan Greene Kırmızı Alan için Konuştu .

Brendan greene pubg oyununda bulunan ve arada bir çıkan kırmızı alan için şunları söyledi:

Kırmızı alan oyuna aksiyon katmak için yapılmıştır.Kırmızı alana giren veya burada kalan oyuncuların yaşama şansı çok azdır.Bu alan içerisinde kalmanız durumunda bir ev veya kapalı kulübelere giriniz.Bazı oyuncular kırmızı alanın kapatılmasını ve kaldırılmasını istemiştir.Eğer bu kadar cesaretiniz veya kaçma eğiliminiz yoksa bu oyunu bırakın .Daha fazla kaldırılması için yorumlar gelirse bizde gereken çalışmaları yapacağız .

Notunu düşen Brendan Greene pubg oyunu için bunları söylemiştir.

PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS -PUB G” için 3 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.