Perfect world international

PWI, şaşkınlık yaratan mmorpg oyununda, tertemiz Perfect World işgalcilerinin, yaratılışı yoklamaya çalışan undead hayvanlarla savaşmak için Wraith’le savaşmak zorunda kaldıkları yerdedir.

Şaşırtıcı derecede zengin koşulların bulunduğu bir alanın ortasında, oyuncular gökyüzünde sınırsız şekilde uçabilir, tehlikeli hücreleri soruşturabilir veya nüfuz ve toprak için aşırı PvP kavgalarına katılabilirler.

Perfect world Diversion Bilgisi

Temel Özellikler

Çapraz Sunucu PvP

Grup, 80’i karşı 80 oyuncuya kadar rakip gruplara karşı mücadele ederek mmorpg eğlence bölgelerini garanti altına alıp anlatılmayan zenginlikleri artırıyor.

Uçan Serbest uçuş

Uçuş dahil olmak üzere ilk MMO. Karakterinizi yaparken ve dünyayı dikey olarak araştırdığınızda, savaşın her yerinde fark edilir.

Sürekli Gelişen  Mmorpg Dünya

Sona dönme hapishanelerini test etmek için her şey dahil olaylar da dahil olmak üzere geniş kapsamlı bir madde ile sık sık tazelenir.

Mükemmel Karakteri Yarat

Derin bir karakter yaratma çerçevesi ile yüreğinizin özlemini düzeltin. Oyun içerikleri en uygun olacak şekilde 12 Farklı Sınıfla 6 Benzersiz Yarış arasından seçim yapın.

 Perfect World’den gelen tüm standartların burada önemli bir yeri vardır.

Diğer kişilerin taahhütlerinin farkında olun. Verileri mümkün olduğunca eklemenizi, ancak çelişkiye yardım edemediğiniz içeriği silmemesini veya değiştirmemenizi rica ederiz. “Değiştiren savaş” yerine maddenin içine koyduğunuza doğru eğiliriz. Değişen bir savaş devam ederse, değiştirilen sayfa ek çatışmaları önlemek için güvence altına alınabilir.

Başka biriyle “savaşı değiştirme” halinde olduğunuzda, yapılacak en iyi şey bir anlaşma elde edilinceye kadar diğer bireyle birlikte incelemektir. Böyle yapamayacağınız şansın üzerine, o zaman bir yönetici dahil edin ve sizin için çekişmeyi çözecekler.

Düşmanca madde aktarmak veya göndermek bir wiki boykotu getirecektir.

  • Kılavuzları: Yardımcılarımızla ilgili düzenlememizi görmek için lütfen Wiki Stil Kılavuzuna atıfta bulunun.
  • Telif Hakkı İçerik: Perfect World Entertainment’ın mülkiyetinde olmayan herhangi bir madde burada sahibinin açık onayını almaksızın gönderilmemelidir.
    perfect world
    Perfect world

Ön sayfa, vandalizm tehlikesinden ve sürekli değişen büyük değişiklikleri önlemek için yönetici bir yana bırakılarak değiştirilemez. Dahil etmemizi veya değiştirebilmemizi istediğiniz bir şeyiniz olması halinde lütfen orada konuşmak için tartışma sayfasını kullanın.

Ön sayfayı bir çeşit sergi olarak yeniden biçimlendirmeniz gerekiyorsa, sayfanın sanal alanını bu şekilde kullanmak için kullanabilirsiniz. Yöneticilerin değişiklikleri teyit etmeleri durumunda, bunları orijinal ön sayfaya taşıyabilirler.

Lütfen eşyalara spam göndermeyin veya vandalize etmeyin.

İşleri ortak tutun. Wiki’nin farklı istemcilerini küçümsemeyin ya da böcek etmeyin.

Temel makaleleri duyurmamaya çalışın. Maddenizi (örneğin YouTube veya DeviantArt) istemci sayfanızda tanıtmak için izin verme şansınız var.

Bu ilkelerin ihlali bir wiki boykotuna neden olabilir.

Burada belirtilen tüm standartları koruduğunuzu garanti etmek sizin yükümlülüğünüz olduğunda, bu ilkeler açıklığa kavuşturulabilir veya değiştirilebilir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.