Pathfinder Online

Pathfinder Online

Pathfinder Online Nedir,Pathfinder Online nasıl oynanır,Pathfinder Online oyunu,Pathfinder Online Oynayın,Pathfinder Online nasıl oynanır ? Pathfinder Online, Paizo, inc lisansıyla kullanılan Pathfinder fikri mülkiyetine dayalı Open World PvP’li Fantasy Sandbox MMO formatlı oyun türüdür.


Fantasy Sandbox

Pathfinder Online dünyası son derece ısrarcı. Yapılar oluştururken, oyuncu karakteri ile hazırlanmış bir mal ekonomisi yaratırken, toprak kontrolü için mücadele ederseniz, dünya üzerinde anlamlı etkiler yaratacaksınız.

Açık Dünya PvP

pathfinder online
pathfinder online

Toprak kontrolü, ticaret yolları ve diğer oyuncularla olan kaynaklar için mücadele edeceksiniz. Çatışma oyunun merkezinde ve çoğunlukla çatışma savaş anlamına gelecektir. Dünyanın bazı yerleri diğerlerinden daha güvende – ancak ne kadar çok risk alırsanız o kadar çok kazanç elde edersiniz.
Oyuncu karakterleri arasındaki savaş anlamlı olmalıdır. Bağlam olmadan rasgele diğerlerine saldırmak, karakterinizin itibarını zayıflatır, hizalamalarını etkiler, saldırganı başkaları tarafından cezalandırılacaklarını, nimetlerini tetiklediğini ve uzun vadede karakterin yalnızca başkalarına benzer şekilde katledilen kıvrımlarla yaşatmaya ve eğitmeye zorladığını belirtir. Yeteneklerini etkilemektedir.
Bir Oyuncu Tarafından Ekonomiye Geçiş

Yeni oyuncular için bazı düşük seviye dişli hariç olmak üzere, oyundaki tüm ekipman, malzeme, yapı malzemeleri ve sarf malzemeleri, hasat edildiği ve oyun pazarlarında değiştirilen kaynaklardan oyuncu karakterleri tarafından oluşturulacaktır. Karakterler, hammaddelerini, ara işlenmiş bileşenlerini ve nihai mamullerini işçilik tesislerine nakletmek ve daha sonra aktif pazarlara taşımak için gerekli düzenlemeleri yapacaklardır.

Pathfinder Online Nasıl oynanır?
Karakterinizi İstediğiniz Şekilde Geliştirin

Masa Üstü Pathfinder rol yapma oyunu oyuncularına aşina olan ikonik bir rol olarak oynayabilirsiniz – bir savaşçı, büyücü, din adamı ya da haydut gibi (ve zamanında, masaüstü RPG’deki diğer sınıflar gibi) maceraperest bir kahraman veya daha birçok yolu keşfedebilirsiniz Karakterinizi geliştirin. Pathfinder Online dünyası, masaüstü deneyiminin bir üst kategorisidir. Karakterler, casuslar, diplomatlar, askerler, ekip üyeleri, kâşifler veya yüzlerce başka meslek ve spesiyalite olabilir. Karakterinizin nasıl geliştiğini belirleyeceksiniz. Kendi özelleştirilmiş ve benzersiz yaklaşımınızı yaratmak için, geleneksel bir role uyun ya da karakter yeteneklerini karıştırın ve eşleştirin.

  • Ücreti :15.00$
  • Çıkış tarihi :2014

Oynama Linki

Fantastik Mmo