Path of Exile

Path of Exile (Sürgün Sürümü), Grinding Gear Games tarafından oluşturulan ve dağıtılan bilgisayar oyunları taklidi yapan çevrim içi bir etkinliktir. Mikroişlemlerle onaylanan oyunun başlığı. 23 Ocak 2013 tarihinde açık beta yayınlandı, ve eğlence 23 Ekim 2013 tarihinde resmen çıkışa sunularak oyun sevenlere açılışı ilan edildi.

Path of Exile Oynanışı nasıldır ?

Fantastik mmo Oyuncu yalnız bir karakteri havai bir bakış açısıyla kontrol eder ve büyük açık hava bölgelerini araştırır ve yeraltı ya da yeraltı hücreleri verir, canavarlarla mücadele eder ve deneyim merkezleri ve donanımları alabilmek için NPC’lerden tatmin edici görevler verir.

Eğlence, Diablo düzenlemesinden, özellikle de Diablo II‘den yoğun bir şekilde edinilir. Kalacak odak yerlerinin yanındaki tüm bölgeler, yeniden oynanabilirlik açısından genişletilmiş bir şekilde oluşturulmuştur. Tek bir sunucudaki tüm oyuncular engellenmeden kalacak yerlerde harmanlanabilirken, kampların dışındaki oyun çok instanseldir, her oyuncuyu verir veya açıkça keşfetmek için ayrı bir kılavuzla toplanır.

Oyuncular önce (Duelist, Marauder, Ranger, Gölge, Templar ve Cadı) oynayacak altı erişilebilir sınıfı inceleyebilirler. Bu sınıfların her biri belki birkaç üç merkez kalitesiyle, Dayanıklılık, Hareketlilik veya İstihbarat ile sıralanmıştır. Son sınıf olan Filiz, Onu normal yoldan 3. Eyer’in sonuna kadar özgürleştirerek açılabilir ve her üç özellikten biri ile sıralanmıştır.

Farklı sınıflar, merkez nitelikleri ile sıralanmayan yeteneklere girmekle sınırlı değil, merkez nitelikleri ile sıralanan yeteneklere daha kolay erişime sahip olacaklar. Öğeler gelişi güzel geniş bir yelpazede çeşitli türden yaratılmış ve olağan dışı özellikler ve inci ilaveleri ile tedarik edilmiştir.

Kademeli olarak yetenekli özelliklere sahip çeşitli nadir buluntular. Bu, ayarlanmış ve sinerjik dişlilerin hepsini keşfetmeyi taahhüt eden muazzam bir oyun parçasını oluşturur. Uzmanlık elmasları, örtme ve silahların mücevher eklerine konabilir, onlara dinamik bir yetenek kazandırır. Karakter ilerledikçe ve hızlandırıldıkça, hazırlanan uzmanlık mücevheri, aynı zamanda, yeteneklerin kendilerinin hızlandırılmasına ve yoğunluğunun artmasına olanak tanıyarak, katılımı yakalamaya başlar.

path-of-exile-assendancy
path-of-exile-assendancy

Dinamik yetenekler Destek Mücevherleri olarak bilinen şeylerle ayarlanabilir. Bağlı olan eklerin sayısına bağlı olarak, geniş bir saldırı hızı, daha hızlı atışlar, farklı çekimler, demirleme vuruşları, yaşam sifonu, temel vuruşta oto-cast büyüleri ve gökyüzü sınırla önemli bir saldırı veya uzmanlık değiştirilebilir Buradan. Eklerin miktarı üzerine sınırlandırma noktaları göz önüne alındığında, oyuncular inci kullanımını organize etmelidirler.

 Bütün sınıflar, 1.325 gizli becerinin benzer bir tayinini paylaşmaktadır,  oyuncu, karakteri her adım attığında ve bir nadir yolculuk telafi ederken bir tane seçebilir. Bu gizli beceriler merkez özelliklerini geliştirir ve örneğin gelişmiş Mana, Sağlık, zararlar, muhafızlar, kurtarma, hız gibi gelişmiş yükseltmelere izin verir ve gökyüzü orada sınır olur.

Karakterlerin her biri gizli yetenek ağacında alternatif bir konumdan başlar. Uzay ağacının her biri, her sınıf için belirli gövdelerde başlayarak (üç merkez özelliklerinin değişiklikleri ile sıralanır) öngörülemeyen bir sistemde düzenlenir.

Oyuncu, bu şekilde, esaslı suç ve direnciyle tanımlanan tüm değiştiricileri artırmaya konsantre olmamalı, aynı şekilde, ayrılmış uzmanlık ağacında en yetkin yolu seçmeye özen göstermelidir. 2,0 Uyanış Sürümü’nden itibaren, karakter başına düşen akla gelebilecek en fazla acil yetenek odağı 123’tü (düzleştirmeden 99, misyon ödüllerinden 24). oldu.

Sürgün Yolları path of exile, aktivite RPG rekreasyonları arasında sapma nakit bulunmadığı için anormal. Dönüşümün ekonomisi “nakit eşyalar” ile ilgilenmeye bağlıdır. Geleneksel eğlence para biçimlerinin aksine, bu şeylerin kendi vazgeçilmez kullanımları vardır (örneğin, bir şeyin düzensizlik düzeyini güncellemek, rerolling sıkılaştırmak veya bir şeyin kalitesini arttırmak gibi) ve dolayısıyla Kendi özel nakit ödemelerini önlemek için lavabolar. Bunların çoğunluğu vites değiştirmek ve değiştirmek için kullanılmaktadır, ancak bazıları şeyleri tanımlamakta, kasabaya giriş yapmakta veya yetenek indirimine odaklanmalarına izin vermektedir

 Path of Exile Sınıfları nedir?

Eğlence, birkaç yedek oyna modu sunmaktadır , Şu anda eşlik eden sürekli derneklere erişilebilir:

  • Standart – Varsayılan oyun grubu. Son şehirde tekrarlanan karakterleri geçti (yüksek zorluklara talihsizlik yaşattı).
  • Saçmalık olmaz – Karakterler geri yüklenemez, bunun yerine standart ittifakta tekrar ortaya çıkıyor. Bu mod, pratik olarak farklı yön değiştirmelerde permadeath’e eşdeğerdir.
  • Şu andaki sınırsız (test) sınıflar:
  • Miras – Bu dernekte, düşmanlar, aşağıdaki bölgede 17 geçmiş gruptan birine katılmaya hazır Leaguestones’ten düşerler.
  • Kötü kemik mirası – Yukarıdaki test birliğinin hayır anlamsız varyasyonu.

Normalde farklı sınıflar belirli vesileler için tasarlanmıştır. Onların, kendi standartlarına, mevzuata uygunluğuna ve sonuçlarına ilişkin kendi özel düzenlemeleri vardır. Bu ilkeler genellikle birliğin koşullarına bağlı olarak değişir.

Örneğin, eşgüdümlü “Plunge” ittifağı, başka bir kılavuz seti, yeni yaratık setleri ve ödülleri vurgular; ancak, bu derste yer alan karakterler artık grup kapandıktan sonra oynamaya açık değildir.

Başka bir illüstrasyon olan “Turbo Yalnız İftirak” ittifaklar, standart modlardan ayırt edilemez bir harita üzerinde, ancak önemli derecede sert canlılarla, kutlama yapmayarak, alev zararı ve ölümle sonuçlanan canavarlarla fiziksel hasarın yerini alıyor; ve kurtulanları Hardcore derneğine geri veriyorlar (Ölü karakterler standartta canlanırken).

Beraberlik eden ittifaklar 30 dakika ile 1 hafta arasında sürer. Değişmeyen dernekler, en son üç aylık çeşitli kural setleri olan ortak adım gruplarına sahiptir.

 Path of Exile Ayarları

Yön değiştirme donuk bir hayal dünyasında yapılır. Oyuncu, bir zamanlar güçlü bir alanın odağı olan ve şu anda suçlu ve diğer bitmeyen Oriath Adası’ndaki diğer istenmeyen insanlar için bir düzeltme bölgesi olarak dolanan can sıkıcı bir varış olan Wraeclast kıyılarında uyanışa geçmeye başlar.

Outcast’in arkasındaki amaçlara rağmen, oyuncu artık dağılmayan hırsızlıkların ortasında acımasız vahşi ve güvensiz kiracılarla yüzleşmeli ve Ebedi İmparatorluğun ve Vaal gelişiminin ayrıcalıklı görüşlerinin kötü karşısına çıkmalı ve hayatta kalmak için farklı çıkışlı olanlardan biri olarak birleşmelidir. .

Path of Exile

Sürgün yolunun ilk uzantısı Vaal’in Kurban edilmesi, 5 Mart 2014’te taburcu ( tamamen açıldı) edildi.  Gelişme yeni yöneticileri, para, aralıkları, sınıfları ve PvP modlarını içeriyordu.


İkinci gelişme, Forsaken Masters, 31 Temmuz 2014’te rapor edildi ve 20 Ağustos 2014’te saat 3:00 gibi  Pasifik’te taburcu edildi. Masters (sizi her gün görevler ve özel şeyler hazırlarken size sunan sığınma evinde), yeniden düzenlenebilen latent yeteneği ağacı ve değiştirilmiş bireysel emniyet evlerini yaratmak da dahil olmak üzere geniş bir grup yeni elemente eşlik eder.

Üçüncü ve en büyük uzantı olan Uyanış, 20 Nisan 2015’te beta sürümünü kapattı. Yeni bir rehber tilesets, yolculuklar ve canavarlar içeren dördüncü bir Kanun seçeneğine yer verildi.

 Diğer seçenekler, yeni yetenekler ve şeyler, birleşmemiş yetenek ağacı ekleri ve taşlar, şey kanalları, iki yeni sınama sınıfı ve saptırma dengesini içerir.

Geliştirme, aynı zamanda, “gecikme” maliyetiyle senkronizasyon sorunlarını ayarlayan “desync” sorununu çözmek için bir nihai hedefi olan bir “Lockstep” modunu da içeriyordu. Uyanış uzantısı, 10 Temmuz 2015’te tahliye edildi.

Yükseliş geliştirme paketi 4 Mart 2016’da taburcu edildi. Standart yeni şey ve yeteneklerden daha fazlasını sayan bu uzantıda birkaç yeni yetenek ve 19 yeni yetki sınıfı yer aldı. Bu gelişme ayrıca Perandus Mücadeleci Liglerden ayırt edilemez bir zaman içerisinde yaşanacak şekilde koordine edildi.

Güç sınıfları her bir taban sınıftan birine sabitlenirken, her bir taban sınıfı için üç hakim sınıfı vardır; yalnızca bir otorite sınıfına sahip olan Filiz’den başka bir şey yoktur. Bu yeni sınıfların her biri ilerleme için kendi türünde bir güç uzmanlığı ağacı içerecektir.

Bu yeni yetenek ağacı, gizli sınıf ağaçlarından dışarıdan ve dışarıdan temelde daha küçüktür, ancak o eğlencede önceden bulunmayan bir sınıfı istisnai bir şekilde belirlemelidir. Bir cadı çağrısı yapan cüretkarın ölümle ilgili karışıklık tahliyesi, kalitenin etkisini arttırması veya canlandırmaların can ve mal hasarını arttırmasına izin verecek olan, yükselen Necromancer uzmanlık ağacı bir vaka.

Atlas of Worlds başlıklı bir gelişme, 2 Eylül 2016’da taburcu edildi. Başka bir uç yön bulma, 30 yeni harita, 19 yeni denetçi ve hakiki bir hikaye sundu.

Oriath’ın Düşmesi başlıklı aşağıdaki gelişme, oyuncunun Şövalyelere köle karşı koymanın yanında Oriath‘a ev sahipliği yaptığı beşinci gösteriyi içeriyor. Benzer şekilde, bu uzantı, ilk beş eylemin bölgelerinin, oyuncuların faaliyetlerinin sonucu olan durumdaki değişikliklerle geri döndüğü Durum VI-X ile acımasız ve acımasız zorlukların yerini alacaktır.

Pantheon çerçevesi de, yeni maddede bulunan denetleyici ilahi varlıklardan değiştirilebilir tutkunlar elde edebileceğiniz şekilde dahil edilecektir.

Path of exile indir indirmek için aşağıdaki linki tıklayın .

 Oyun çıkış tarihi :01/23/13

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.