Oyun Zevkimiz

Oyun Formatları Çoğaldı !

Gün ve gün oyun formatları aldı başını gidiyor.Hangisini seçip oynayacağımıza karar vermekte bir o kadar zorlaştı.Seçecenk çok seçim az.Önemlisi de bir tanesini seçelim bu devasa oyunlara katılalım.

Yaşlara göre Oynanan oyunlar-7 den 70 e oyun zevki tartışılmıyor.

Her ne yaşta olduğumuzun önemi olmuyor ,bizim oyun için bir  isteğimiz varsa içimizden kopamayan bir hırsımız varsa her  yaşta oyun oynayabiliyoruz.

Her zaman gerçekler sıkar öyleyse oyuna başla

Yepyeni güncel oyunlar herkesin dileğidir.Herkes aynı olmuyor kimimiz bir oyunu yıllar boyu oynarken kimimiz de 1 ay sürmez değiştirmek isteriz.

Çok eskilerden gelen oyun video Formatları

MMORPG çevrimiçi pek çok farklı sınıfın, ırkın, spesifikasyonun olduğu1 vs  1 dengesi çok zor olan oyun türüdür.Aslında eskilerden bu böyle idi.Biriyle yaparsın pvp saldırır hemen birisi aranıza katılır.

Yıllarca vay haline gelmişti, bu yüzden son olarak insanların her zaman  hatırladığı şey, İnsanlar onları nasıl yenmeyi öğrenmeyi ,savaşmayı öğrenmeyi burada mmorpg’larla sergilediler. Uçurtmayı bilen her oyuncu, büyü nasıl kullanılacağını, kan dövülmek için herhangi bir problem yaşamadığının farkındadır.

Sende Mmorgonline oyunlarından birisini beğen eğlencene Katıl !

4 story nedir? 4story ne zaman çıktı ?4 story mmorpg tarzı oyun olup oyunun piyasaya çıktığı yıl 2007 yıllarıdır.Gayet oyun yıllarının zirve olacağına bakalım .

Star Trek Online’da Star Trek evren gerçekten büyük bir bölümle ilk kez ortaya çıkıyor.Bu eşsiz gezegenin oyuncuları, kendi yıldız gemileri ve mürettebatını komuta ederken kaptan koltuğunu alıyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.