Out Games (Oynanmayanlar)

AŞAĞI DÜŞEN ONLİNE OYUNLAR

Mmorg online oyunların yanı sıra mmorpg oyunların her zaman üstün bir şekilde oynandığını biliriz.Kimi savaş,kimi aksiyon oyunları olsun birçok oyun formatın da olduğu gibi her oyununda kendine özgü reytingleri vardır. Out games olarak Oyunların birçoğu reytingten vazgeçmiş kendi içinde barajda kalma yolunda savaş vermektedir.

Oyunlar zamanla oynanmadıkca  eğer o oyunu çıkaran oyun firması ilk oyunu değil ise ve diğer çıkardığı oyunlar reyting sınırlarında ise o zaman out ta kalmış oyunun kapanması zor olacaktır.Eğer oyun firması bu işlerde yeni ise o zaman tutulmayan oyun an itibari ile bir süre zarfında kapanıp yok olacaktır.Fakat nitekim eşi benzeri aynı olan oyunlar bu sıralar çok görülmekte ve oyuncusu az olduğunda ise tutulmayan oyunlar sıralamasında yerini alıyor.


Shenzhen I O
Shenzhen I O

Shenzhen mmo oyunu oynayan oyunculardan tek istediği önemli isteği kendi devrelerini kurması ucuz maliyetsiz elektronik cihazlar keşfetmesini ve üretmesini istemketedir.Bu oyun TIS-100 oyununun ilerisini göstermektedir. Daha fazlasını okumak için lütfen