Age of wushu dynasty

Wushu hanedanlığı çağı ismi ile kurulmuş ingilizcesi ise age of wushu dynasty olan mmorpg formatında bu devasa çok oyunculu rol yapma oyunu gerçek bir savaşçı olma cesaretini ister. Birinin evinin güvenliğinden uzaklaşmak, sevdiklerinizin arkasında bir maceraya atılmaktan vazgeçmek kolay bir iş değil ve bu eşiğin bilinmeyenin içine girmesi göz korkutucu olabilir.

Wushu Hanedanlığı Çağı

Age of Wushu nasıl bir oyundur ?

Oyun nasıl bir izlenime sahip bunları görelim.Gerçek bir savaşçı olmak cesaret ister bu izlenimi hepimiz çok iyi biliriz. Birinin evinin güvenliğinden uzaklaşmak o kadar can sıkıcı birşeydir, sevdiklerinizin arkasında bir maceraya atılmaktan vazgeçmek kolay bir iş değil kolay olmamasına rağmen  ve bu eşiğin bilinmeyenin içine girmesi göz korkutucu olabilir.

Mmorg online ile  Yenidoğanların ve doğuşçular Jianghu’nun hırslı dünyasında yolculuklarına başlarken en son resmî rehberimiz olan Journey Begins – Beginners Guide’a başlamanıza yardımcı olacak rehberlik sunuyoruz.

Kaos yeniden Jianghu’da hüküm sürer! Bölgenin hassas barışını devirmek için karanlığın yarattığı güçler bir kez daha ortaya çıktı ve yedi okulun bir araya gelmesi ya da tamamen yenilmesi gerekiyor.Age of wushu dynasty oyunu Neyse ki, yeni çift kişilik askı aparatları, artan savaş yıkımına karşı savaşçıları çabucak harekete geçirmek için geldi. Jianghu’nun tüm savaşçıları adalet mücadelesine götürmek için geride kalacak bir kahramana ihtiyacı var. Mantoyu almaya hazır mısınız? Şimdi şansın – Wushu Çağı: Hanedanı’nın Fırtına Kovucu Güncellemesi geldi!

AgeofWushu
AgeofWushu

Çok kötü bir sürü şey var! -Pocket Gamer
E3’te En İyi Mobil Oyun” –
OnRPG “Mükemmel görseller ve estetik dövüş sanatları!

Touch Arcade

Touch Arcade Herkesin keyif alması için muhteşem, aksiyon dolu bir oyun olmasını diliyor !

Uygulama Önerileri

Eski Çin’de  Age of  wushu

Oluşturulan Bir Stilize Dünyaya Girin ve dünyada amansız ve Huzurlu şeftali çiçek bahçeleri yer almakta, hareketli ve canlı  şehir sokakları ve kavgacı savaş alanlarıyla dolu görsel olarak etkileyici bir sanal dünyayı keşfedin age of wushu’da! Tam 3D animasyonlar mevcuttur ve PC düzeyinde grafiklerle Age of Wushu Hanedanlığı, kahramanları Ming Hanedanlığı Çinine taşır; stilize edilmiş dönem kıyafetleri ve gerçek yerlerde modellenmiş  çok farklı ve değişik otantik ortamlar bulunmaktadır!

7 tane Okul İle Güç İçin Mücadele İçindeki Age of Wushu

Age of wushu gücünü keşfetme yolunda ilerleyerek  birleşmek için yedi Dövüş Sanatları Okulundan seçim yapın ve oynamak için  herzaman bir ileri adım daha atın ! Her okul, derin bir karakter özelleştirme sisteminde benzersiz fırsatlar sunacaktır  sizlere bu oyunun en güzel yanları belkide bu.

Taichi Sword‘u asil bir Wudang kahramanı olarak benimseyin ve anlayın,bunu tanıyın ya da yağmura ninja ölümü kurnaz ve eke bir Tangmen olarak gölgelerden ölün. Bir okula katılın ve bunun için bu okulun bir üyesi olun , sanatları izleyin,sanatları takip edin ve kaderlerinizi keşfetmek için muhalif okullarla rekabet edin,kıyasıya mucadele edin!
Kalpli Devrimci Savaş Age of Wushu Mmorg online ‘de

Mmorg online  age of wushu oyununu sayfasına bKalpli devrimci savaş Wushu Hanedanlığı’nın devrimci muharebe sistemi bulunmakta ve muharebe sistemi ile Yaşı ile dövüş sanatlarının gerçek bir ustası olun ve bu. Oyunda gerçek ve taktik ve oyun seşilleri ile  gerçek zamanlı dövüş,gerçek zamanla oyun   ile basit kesmekten ziyade mekaniği ötesine geçin.

Gelen saldırıları engelleyin bu saldırılarda bogulmayın, parlamanızı zamanlayın,ayarı verin ve savunmaları kırmak için  ve rakibinizi yenmek için çeşitli oyunlar kurun yani oyun içinde oyun  fitne yürütün. Bıçak, değnek,sopa, hançer, ve daha ve çıplak ellerle savaşmak için eşsiz beceri ustaları setleri! Güçlü Rage saldırıları ile Kungfu ateşinizi ateşleyin,karşıya yansıtın ve düşmanlarınızı yok edin!

Age of Wushu game
Age of Wushu game

PvP’de Rakipler Mücadelesi Jianghu’nun age of wushu

Age of wushu dynasty’da en büyük şampiyonu kim olacak?Sabırsızlıkla bunu beklerken Oyuncuların örgütlü ve açık dünyadaki PvP’lerde savaşmasıyla, ninja katiller ve Kungfu kahramanlarıyla ilgili bir boğaz dünyasına giriyor. 1 Arena savaşlarında 1’e seviyeye yükselin. Spycraft ile düşman hatlarının arkasına saklan,Ve PvP Guild Raids‘te üstünlüğünüzle savaşmak için Guild’lara katılın!

Senin Karakter Yaratmak

yolculuğa başlamak için, öncelikle kendinizi ittifak edecek okulu seçmelisiniz. Bu okul, size hem Mesleki Beceri Setleri hem de İç Beceriler şeklinde öğretmeler sunacaktır. Her okul benzersiz bir şey sunar: Wudang güçlü sağlık regen yetenekleri ile kılıç vardır; Emei , çift hançer ile mücadele Düşman savunmalarını hızla boşaltmak ve yalnızca kadın karakterler sunmak için Tangmen hançerler ve zehir konusunda uzmanlaşmış katiller; son olarak, Shaolin güçlü alan hasar güçlü süpürme personel saldırıları ile asil rahipler vardır ve sadece erkektir.

Erken Günler Age of wushu

Oyuna ilk girdiğinizde ana UI, dövüş sistemi bulunuyor ve karakterinizi yükseltme ve daha pek çok şey de dahil olmak üzere farklı oyun özelliklerini tanıtmak için bir dizi öğretici ile bunu birliktelik için bir aracılığıyla sorulacaktır.

Age of Wushu
Age of Wushu

Age of wushu İlk oyun periyodu için, mümkün olan en kısa sürede komplo görevleri ve görevler yoluyla bunu öğütmeye çalışmalısınız . Bu, otomatik geçiş sayesinde her zaman kolay, fakat öğreticinin açıkladığı farklı özelliklere dikkat ediniz, bunlar kullanışlı olacaklar.

 

Bu tamamlama tabii sayesinde, iki çok önemli şeyler öğreneceksiniz – nasıl Becerileri Yetiştirmek ve nasıl vites yükseltmek için. Bunların her birini yapmak için elbette ilk önce seviyelendirmeye ihtiyacınız olacak. Tesviye becerileri, Gümüş ve Yetiştirme – görevler ve görevler yoluyla bulunan ortak kaynaklar, Dişli takımı yükseltilirken Güçlendirilmesine, Geliştirilmesine veya Geliştirilmesine bağlı olarak bir takım farklı kaynaklar kullanacaktır. İlerledikçe, vites ve yeteneklerinizi karakterinizle aynı seviyede tutmaya özen göstereceksiniz. Bu, gerçek eylem başladığında hızlı bir şekilde seviye 20’ye erişmenize yardımcı olacaktır.

Senin Savaşçı büyütün

Eğer seviye 20 ulaştığınızda yapmak önemli seçimler olacak. Neredeyse tüm önemli oyun modlarının kilidi açılmış ve elinizin altında, bunu yapmak için o zaman ve Vigor yapacak daha çok şeyiniz olacak! Bu nedenle, bu noktada çalışmak için doğru planı her zaman başlatmanız önemli bir unsurdur.

Beceriler için bu yetenekler için, edinmek ve geliştirmek istediğiniz age of wushu oyunu 2 veya 3 beceri seti bulmak isteyebilirsiniz. Ne kadar çok beceri seti öğrenirsen ve bilirseniz o kadar çok yönlülüğe sahip olacaksınız  anlamı taşıdıgı gibi, aynı zamanda son oyunda onları dengeleme zorluğunuz da o kadar artar ve güçlenir. Okulunuz için başlangıçtaki Dövüş Beceri Seti şüphesiz kullanışlı ancak nispeten düşük kaliteli bir set olarak, sonunda geçmek isteyeceksiniz.

Bu noktada, belirli Scroll Fragments’ı aramaya başlamanız gerekecek bunun için sıkı bir aramaya hazır olun . Birlikte birleştirildiğinde,  bu yola bu parçalar sizi arzuladığınız yeni Becerileri öğrenmenizi ve aynı şekilde onları daha yüksek kademe güçlerine yükseltmenizi sağlar bunu bilin.

Belirli beceri parçalarını bulmak için, o parçanın bir parçasını bulun bu o kadarda zor olmayacaktır  ve envanterinizde (çantanızda) veya Yetenekleriniz menüsünde bulun ve Kabul et(al) düğmesini tıklayın. Bu, bu belirli öğeyi nerede bulabileceğinizi görmenizi sağlar unutmayın.

Age Of Wushu Dynasty
Age Of Wushu Dynasty

Çiftlik kaynakları için her zaman, size gereken tüm seviyelerde (level) 3 yıldız almak Basic ve Hard  seçenekleri sunar. Bunu yaptıktan sonra, her gün arzu ettiğiniz kaynakları elde etmek için bilin ki  o belirli seviyeleri otomatik olarak yağmalayabilirsiniz.

Aynı şekilde ve aynı zamanda da, bu dönemde çok önemli bir işlevi olan Sonsuz Dungeon  mevcuttur. Bu oyun modunda, oyuncular bir zindandaki düşman seviyesinden sonra seviyede savaşmaktadırlar yani aynı seviyede. Belirli aralıklarla düşmanlar güçlü bir patron içeriyor olacak. Daha iyi ödüller almak için daha fazla patron yenilgi yapınız. Her geçen gün ve sürede, Endless Dungeon’ın tüm önceki düzeylerini otomatik olarak tamamlayarak hedefine doğru giderek, ondan ödüller kazanabilirsiniz. Bu moddan patronlar çok nadir Skill Scrolls üretecektir, bu nedenle üst sınırlarınızı zorlamanız gerekir ve her gün geçtiğiniz kişileri otomatik yağmalamanız hayati önem taşıyacaktır..

Pinnacle ulaşan Age of wushu 

Zihinsel Becerileri – 30 levele  ulaştınız ve daha  sonra, iktidar yeni bir düzeye girmeye hazırız. Zihinsel Beceriler, kahramanınızın gücünü en üst düzeye çıkarmanın bir yoludur ve 20. Seviyenin ilerisinde yeterince iyi planlarsanız, iyi durumda olmanız gerekir.

Zihinsel Beceriler, doğru beceri kombinasyonunu donattığınız takdirde etkinleştirilebilen özel efektlerdir. Her Zihinsel Beceri, Dövüş Beceri Setleriniz ve İç Becerileriniz için 5 ila 6 seçenek vardır ve bunlardan en az 4’ünün donatılması onu aktifleştirecektir.

Güçlü bir Örnek verecek olursak eğerki “Doğu Purple Hava Comes” Zihinsel Beceri Ejderha Claw, Kırmızı Blade, Uçan Crescent, Mor Ölüm, 5 Zihinsel Elemanları: Master aşağıdaki 4. donatmak gerektirir bunlardır. Ejderha Pençesi ve Kırmızı Bıçak, iki Uzatma Beceri Setiniz olarak ve Okul İçsel beceriniz olarak Uçan Hilal ve Jianghu İç Beceri olarak Mor Ölüm ile, bu özel Zihinsel Beceri efektlerinin – HP yeniden canlandırmanın ,geliştirmenin  ve savunmacı meraklılarınızın kilidini açmak mümkün olacak.

Age of wushu Oyun stiliniz için en iyi Zihinsel Becerileri dikkatlice bulmayı planlıyorsanızdur, gökyüzü 30’dan sonra kahramanınızın sınırıdır bunu aklınızdan çıkarmayın! Şimdilik bilmiyorsanız size şöyle anlatalım, bir Guild’e katılmaya dikkat edin ve bır an önce kesfedin sevebılecegınız bır guıld bulun, çünkü diğer oyuncularla oynamaktan alabileceğiniz harika şeyler yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.