Minions of Mirth

Mmorpg oyunlarından MMO formatlı  oyunlar içindir.Minions of mirth oyununda doğruyu söylemek gerekirse, eski moda seyahatler hakkında kendi özel Soapbox’ımı inceleyeceğim, çünkü özellikle takdir ediyorum, çünkü tasarımcıların ılımlı, basit yoldan oynamayı takdir edenlerden daha fazlasını yapabileceklerini düşünüyorlar.

Minions of Mirth oyunu

Minions of Mirth’i ilk kez bir kez daha oynamaya başladığımda (bir yıl önce araştırmıştım), bunun bana atılan eski okul hamlesiyle birlikte olacağını tamamen düşündüm.

Birkaç yoldan hayret ediyordum ve başkalarını rahatsız ettim. Farklı eğlenceleri hatırlamanıza yardımcı olan ve böyle çeşitli şekillerde hatırlamanıza yardımcı olan bir eğlencenin olduğu duyguyu tasvir etmek zordur ancak yine de, bu güncellemelere katılarak, bazı yabancı yarım ırk dünyasında olduğunuzu hissettiğinize dair yeterli bir gösteri yapar.

Oh, Tanrı aşkına. Kesildikten sonra benimle gelin, değil mi?

Minions of Mirth
Minions of Mirth

Büyük ile başlaması lazım. Mizaç Flunkies, geçmişin saptırmaları ile eğlenceli bir gezi, ancak aynı şekilde, daha sonraki koşullardan rekreasyon yapmak için bir iki harekette de atıyor. Bana özel olma şansını verin: Minions of Mirth, daha güncel koşullardan sapmalarla bir araya geldiğinde, geçmişten rekreasyonları hatırlamama yardım eder. Bunu açıkça yazdığım halde, tam olarak doğru hissetmiyor. Belki Minions of Mirth, eğlencelerin nasıl olması gerektiği gibi çalışır – bir şeyi hatırlamamıza veya ayrılmış bir yeri ziyaret etmemize yardım etmemize yardım edebilirler. Açıkçası Minions of Mirth uzun süredir dolaşıyor, bu nedenle elde ettikleri önemli sayıda şey geliştirmiş olabilirler.

Her durumda, saptırma birçok mükemmel şeyler yapar. Ultima Online’ın yeteneklerini esas alarak veya temel beceri çerçevesini kullanmayı ve onu EverQuest görünümü ile birleştirmeyi düşünün. On yıllar öncesine kadar bir taş altında oyun oynuyorsanız, aydınlatmamı sağlayın:

Ultima Online, oyunculara bir şey veya yetenekten yararlanmak için bir şans verin; örneğin iki kılıç veren bir kılıç. Bu özel uzmanlık. Belirli büyü türlerine girmeniz gerektiğinde bunları kullanırsınız. Daha genç veya daha taze olan oyuncuların yararlanabileceği sınıflar ve sınırlamalar yoktur.

Minions of Mirth’da dolaşırken cıvataları kısa tuttum, bu yüzden sadece kılıcımı kullandım. Yeterince uzun olmadan önce, yay ve cıvatalarma kıyasla kılıçtan daha yeteneklendim. Silahsız savaşa geçtim ve işleri yumruklamaya biraz daha iyi dönüştüm. Günün sonunda, daha tecrübeli eğlenceler, ihtiyacınız olan şeyi zamanın önemli bir ölçüsünü yapmanıza izin verir. Ultima Online’a benzer Mirth Flunkies hala yapıyor.

Darkfall gibi daha güncel rekreasyonlar, daha gelişmiş bir tasarıma ve cazibe merkezli ciltlere odaklanmaya çalışırken, aynı zamanda daha güncel tasarım kartlarına ve daha yeni bilgisayarlara ihtiyaç duyuyorlar.

İzleyiciler, biraz kütükten oynanabilir, ben de öngörüyorum. Bazıları oyalanmanın görünümünü alay edebilirlerken, alıştıktan sonra bunun yeterli ve hatta enfes olduğunu düşünmüştüm. Yaptığım gibi çılgınca eğlencelerle aynı sayıda oynadığınızda, yaptığınızın tam tersi burnunuzu tasarıma yapıştıracaktır.

Minions of Mirth game de Her şey eşit olduğunda, eğlence, sahip olduğu aletlerle ilgili iyi bir gösteri yapar. Dahası, tamamen açık olabilmek için, Minyonların gerçek yağmur fırtınalarını dahil etmeye cesareti vardır … güzel, fırtınalı yağmur fırtınaları.

Oyun hafızamı, böyle bir iklim tasarlayan bileşenlerden oluşan “AAA” MMO’ların altına götürüyorum ve zihinsel bir karartma yaşıyorum.

Minions of Mirth oyunu Muharebe oldukça eğlencelidir – belki biraz sıkıcıdır. “Yosun üzerinde odaklanma, 1,2,3” rekreasyonlarına büyük miktarda uğraş veren MoM gibi, MoM, iki iyi bar arasındaki muhalefetten ötürü heyecan verici olan savaş faaliyetlerinin daha az olduğunu gösteriyor. Hangisi önce sıfır elde edecek?

Etkinlik, tekrar tekrar gayet iyi, ancak sesin savaşa kadar eşleşmesi durumunda, büyük ölçüde iyileşecekti. Hayal gücünün herhangi bir esnasında savaş sesleri bulunmamaktadır.

Aynı şekilde, pek çok savaş hareketi yetersiz bir şekilde yapılır ya da içte ve dışta eksik olur. Örneğin yaylar ve oklar hiçbir etkinliğe sahip değildir. Gerçek şu ki – bir şey çektiğinizi anlamak için en iyi yol, yığınlarınıza düşen bollukları izlemektir.

Sorunlar ne olursa olsun, savaş keyif vericidir. Bir kez daha, bir kere sights ve (yokluğu) ses alışmak, bazı diğer günümüz eğlence gibi geliyor. Evet, RIFT veya Age of Conan’ın önemli ölçüde daha makul savaş hareketleri ve büyüler vurguladığını biliyorum, ancak gerçek bir savaşın sıcaklığında kimsenin not almayacağını garanti edebilirim.

Çoğu oyuncu küçük kutulara ya da noktaların ilerlemesine bakıyor ve Ben Minions of Mirth’de aynı olduğunu düşünüyoruz. Dürüst olalım: Oyuncular son on yılda böyle büyük bir miktarı değiştirmediler ya da böyle bir şey.

Bunların büyük bir kısmı rakamlara ayrılıyor ve yağma yeterli olsaydı açık beyaz dünyada bir eğlence seti oluşturuyordu. Cronies temsili iyidir.

Oyun saatlerimden ve dünyadaki haftadan sonra şunu söyleyebilirim ki, yedi günün saptırma konusunda bir düşünce elde etmek için yeterince uzun olmadığı söylenebilir. Birçok rekreasyonda sıkça görülen durum bu, ancak bazılarının daha az zamanla başkalarından daha belirgin olduğunu söylemeliyiz.

Örneğin, bugün bazı son dakika ekran görüntüleri almak için oturum açtım ve bazı oyuncu bana bilgi verdiğinde bu segment için birkaç not almak için. Beni onun arkadaş listesine eklediği ortaya çıktı.

Birkaç görevi bitirmeme yardım etmeyi seçtikten sonra, birkaç mal almak için beni şehre geri götürmesi gerekiyordu. Beni büyüledi ve hava yoluyla ve şehre doğru uçtum. Vanguard’a uçtuğum ilk olayı hatırlamakta yardım ettim ve yağmurdan Khal şehirini gördüğümde hissettiğim şaşkınlık hissettim.

“Aynı şekilde bu saptırmaya uçan uçaklar var mı?” Sorduk.

“Monte edilir ???” Dedi.

İnan ya da inanma. Dağanın ne olduğunu anlayamadı. Ancak burada bu tuhaf, daha tecrübeli bir tarzda eğlendi, bana bu özel dünyanın nasıl işlediğini – bağlanmamış dünya – ifşa etti. Onunla olan bu birlik, Minions of Mirth (Minions of Mirth) ‘a katılımımı kusursuzca özetledi.

Kafa karıştırıcı, eğlenceli, şaşkın, nostaljik ve şimdi ve sonra harika. Zamana yakalanmış hissettim. Umarım tasarımcılar (nerede veya kimlikleri, gruptaki bireyler görünmüyor gibi görünürler ve kimse onlardan çok uzun zamandır tebliğ almamıştır) bu sapmadan yararlanabilir veya başka hiçbir şey görmeye ihtiyacı olan birine yönlendirmez Gelişir.

Yaşlı görünebilir ve alışılmadık bir şekilde oynayabilir ve eğlenceye herhangi bir dayanak olmaz, aksine bir bakışa bakılmaksızın tartışmasız haklıdır.

∝ Oyun çıkış tarihi :12/14/05

∝ Oyun geliştiricisi:Prairie Games, Inc.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.