Legend of Grimrock -ONLİNE MMORG

Legend of grimrock online oyunu tek oyunculu linux,osx,İos,Micriosoft windows olarak sunulan tek oyunculu

geliştiricisi Almost Human olarak bilinen piyasaya sürülen aksiyon oyunudur.

Legend of Grimrock

Legend of Grimrock efsanesi mmorg tabanlı hareket ve gerçek zamanlı oyun mekaniği ile ilk kişi eylem rol yapma oyunu olup mmorgonline sitesi üzerinde sizlere daha kapsamlı olarak anlatılacaktır.

Mmorgonline oyundaki tüm   oyuncular ile,ve  bir 3D render grid tabanlı zindanda hareket ettikleri bir ile dört karakterden oluşan bir partiyi kontrol ederler.Legend of G. 1990‘ların Dungeon Master  ve The Beholder‘ın Gözbebeği gibi RPG oyunlarında popüler olan bir oyun stili olarak bilinecektir.

Ve yine bu oyun, bulmaca çözme gibi düşündüren  ve savaşmanın birleşiminden oluşur. Legend of grim de Parti içindeki karakterler, zindan içindeki yaratıkların ve canavarların öldürülmesi için tecrübe kazanır, bu sayede dövüş yeteneklerini arttıran ve yeni büyülerin oluşturulmasına olanak tanıyan seviye ve ilerleme becerilerini arttırır ve ekipman, zindan boyunca keşif ve çözme yoluyla elde edilir. Oyun boyunca daha sert olan bulmacaların çoğu, zindandan ilerlemeye isteğe bağlı olmakla birlikte bunları çözmek için üstün ürün ve ekipman sağlayan bonuslar olarak tasarlanmıştır.

Klasik köklerine referans olarak, oyuncu yeni bir oyun başladığında “eski okul modunu” açma seçeneğine sahiptir. Bu modda, oyunun harita sistemi devre dışı bırakılır ve zindanın ızgarasından yalnızca oyuncuya doğru seyredilir; Bu, Grimrock‘un dayandığı 1990’lı oyunlara atıfta bulunmakta, zindandan tamamen aşağıya doğru giden rotaları ve yolları hatırlamaktadır. Oyunun dijital el kitabı, oyuncuları oyun boyunca bu noktaya doğru sıralamaya teşvik eden yazdırılabilir bir kılavuz sayfası içerir.

https://www.youtube.com/watch?v=8lkHX2eVZLo

Hemen Oyna

İos oyunlar Linux Microsoft Windows