Killzone 2 Nasıl Oynanır ?

Bu yazıda milyonluk bütçeye sahip oyun olan killzone oyunu hakkıında sizlere biraz bilgi vermek istedik.Ve killzone 2 nasıl oynanır ? Killzone 2 nedir ? Killzone 2 ne tür bir oyundur bilgilerini paylaşıyoruz .

KİLL ZONE 2 NEDİR ? KİLLZONE FİRMASI  HAKKINDA

Killzone 2 oyunu , Guerrilla Games tarafından geliştirilen ve Sony Computer Entertainment tarafından yayınlanan PlayStation 3 için tek kişilik nişancı oyunudur. 2004’teki Killzone’dan sonraki Killzone serilerindeki  ikinci ana bölümdür . Killzone 2 , Şubat 2009’un sonlarında dünya çapında serbest bir oyuna dönüştürüldü.

  • Genel İpuçları: Savaş alanındaki yaşamla nasıl başa çıkacağınızı öğrenin.
  • İlerleyiş: Savaş bölgesi yoğun ve kafa karıştırıcı bir yer olabilir, ancak yolun her adımında size rehberlik etmek için orada olacağız.
  • Rütbeler, Kurdeleler, Madalyalar: Rütbeni yükseltip madalyaları kapanarak çok oyunculu tuzağınızı test edin.
  • Kupalar: Kupalar ister misiniz? İhtiyacınız olan bilgiyi burada bulduk!

Killzone 2’nin piyasaya sürülmesinden evvel çok büyük bir beklenti vardı. Eleştirmenler ve hayranlar tarafından eleştirel olarak kabul edilmiştir. Oyunun görsellerine, aksiyonuna, çok oyunculu modlarına, film müziğine ve atmosferine övgüler verildi, ancak eleştiride anlatıya yöneltildi.Oyunun killzone 3 serisi ile daha da başarıya ulaştığı görüldü.

Killzone 2’nin çevrim içi çok oyunculu diğer birleşme adı olan Warzone, Guerrilla Games tarafından oyunun tek oyunculu kampanyasıyla beraber daha da fazla geliştirilmeye çalışıldı ve başarıldı da .

Kill Zone 2 PlayStation 3 için geliştirilen ve Counter-Strike türü ilk oyun olan KillZone 2, 2009 yılının Şubat ayında oyunculara sunuldu. Oyun sevenlerin yoğun ilgi gösterdiği Kill Zone 2’ye ayrılan bütçe ise 45 milyon dolara ulaşmıştır.

Kill zone 2 Taktikleri

  • Düşman kuvvetleriyle nişanlandığında, öncelik  1 her zaman gizlenmelidir. Helghast’in acımasız ve ölümcül olduğu doğrudur; Birkaç çekimden fazla çekim yaparsanız kıçınıza veda edin. Neyse ki, sahadaki hemen hemen her şey bir duvar, sütun, araba, çit, herhangi bir şey sizi korur ve sizle beraber düşmanda mermiler arasında korunabiliyor. Bir düğme ile korunabiliyorsunuz. (L2, çoğu kontrol programında).
  • Muhtemelen bu kadar önemli olanı merak ediyorsundur, değil mi? İmleci hedefliyorsunuz ve tetiği çekiyorsunuz – işte bu, değil mi? Yanlış! Killzone’deki artı işareti, ne kadar hızlı hareket ettiğinize ve mevcut silahınızın ne kadar geri tepme olduğuna bağlı olarak boyut değiştirerek dinamiktir – artı işareti ne kadar büyükse hedefiniz o kadar düzensiz olacaktır. Kısacası, sabitken çekim yapmak en iyisidir ve o zaman bile, sadece kısa patlamalarda (otomatik silahlarla), aksi takdirde, savaş gemisinin geri tepmesi atışlarınızın her tarafa sıçramasına neden olur. Yani, birkaç mermi çekmek için tetiği çekin, çabuk salıverin, daha sonra kısa bir süre tekrar çekin, düşman ölene kadar işlemi tekrarlayın.

Kill Zone Nasıl oynanır ?

Kill zone oyunu günümüz oyunlarından call of duty tarzında oynanmaktadır.Hedef alınan düşmanlara ateş edilir.Oyunda 4 çeşit karakter mevcuttur.Kill zone 2 oynaması kolay ama dikkat isteyen bir savaş oyunudur.

Mmorpg  oyunlar serisine girmese de 12 oyunculu çevrimiçi bulunmaktadır.

Kill zone Dowland : Kill zone indirmek ve oynamak için aşağıdaki bağlantıya tıklayın .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.