Kapanan Oyunlar -Mmorpg online Oyunlar

Kapanan Oyunlar -Mmorpg online Oyunlar

KAPANAN OYUNLARIN LİSTESİ

Mmorgonline Oyunlar

ONLİNE OYUNLAR  MMORPG

Mmorpgonline oyunların bir zamanlar hızlı ve belkide en güzel oynanan oyunları şimdi ne durumlarda.

OnLine Oyunlar

Sizin için araştırıp ListeledikDenemelerin ardından birçogumuzun bildigi birçogumuzun yeni ögrenecigi oyunlar.

Tüm online Oyunlar

Hepsini inceleyelim bakalım .En iyi belkide en kötü sonucta oynanmış betası açılmış,belkide açılmadan kapanma kararı alınmış oyunlar.

Mmorgonline oyunlarında online oyunların yanısıra zamanında kapanan oyunlarda emek harcanarak yapılmış birçok oyun vardır .Bunların her zaman yapımı farklı olmuş kiminin erkenden kapanmasının arkasındaki başlıca sebepler ise oyunun hit almaması olmuştur.

Buna yakın olarak oyunun tutulmaması,oyunun hatalarının giderilmemesi, oyunların etkinlik veya sürükleyici bölümlerinin olmaması gibi başlıca nedenler ek olarak bilinmelidir.Kapanan oyunlar her zaman kimini üzmüş,kimi oyuncu kapanan oyunlardaki az veya çok hatırasını özlemiştir.Neden kapandığını bildiren birçok oyun firması vardır.

Fakat buna zıt olarak kapanan oyunları çoğu oyuncu adete kapandığı için sevinmiş,nedeni ise ya iyi olmaması yada oyunun güncel tutulmaması gibi nedenler diye bilmeliyiz.

Peki mmo oyunlar neden kapanıyor

MMORPG oyunlar genelde ilk açılışa girip  başladıkları günden bu yana oldukça büyük rekabet içinde birbirleri ile savaşır dururlar.Hal  böyle oldugunda mmorg oyunlarda işler ters tepki verip ücretli umulurken bu olay nedeni ile , ücretsiz oynanabilen bazı  MMORPG oyunlarının artmasına sebep oldu. Oyun şirketleri ise tonlarca yatırımın arkasında peki nasıl para kazanacaklardı ?

Mmorg online oyunlar  sektöründe bir çok oyun yaratıcılıktan yoksun olarak piyasaya sunulmaktadır. Bunun en büyük nedeni ise bu oyun pıyasasında yaratıcı olmanın oldukça riskli bir iş olmasıdır. Şöyle ki bu kanun hep geçerli sayılır yeni çıkan MMORPG oyunlarının %75inden fazlası umdugundan kötü bir açılış geçirir ve neredeyse kimse bu işi doğru düzgün yapamıyor,

Bu o kadar önemli bir konu ki örneğin 1 ay öncesinden hatta 3 ay öncesinden örneğin XX Online diye bir oyun çıkacağını duyan oyuncu  oyun tanıtım videosunu seyrettiginde veya yorumlara bakıp oyunu kafasına yerleştirdiginde ne kadar çok beklenti içinde kalarak o oyunun tarihini bekliyecektir.Bu nedenle oyun açılış günü oyuna bakıldıgında abartılanların çok yanlış oldugunu farkederse,  oyuna başlamaya hevesli olan oyuncuların yarısını kaybedecekler ve asla geri dönmeyecekler!”

Kapanan oyunları mmorgonlinede başlıca listeye alıyoruz.Yalnız kimi kapanan oyunların hepsi değil bazıları ise yurtdışı çıktıgı ülke neresi ise orada hala devam etmektedir..Lütfen aşağıdaki linkten kapanan oyunlara ulaşabilrsiniz.

 

KAPANAN OYUNLAR BURADA TIKLAYINIZ
Ve daha birçok oyun kapanmıştır.Yakın zamanda kapanan oyunların devamını buradan görebilirsiniz.Blog sayfamızda kapanan oyunlar makalemizin altında editlenmiştir.