Hazard Ops

Hazard Ops Sistem gereksinimleri

hazard ops 2
hazard ops 
 Harddisk Alanı

10 GB

Sistem gereksinimleri

 Ekran Kartı

7600GT veya daha iyisi ( Shader Model 3.0 desteklemeli )

DirectX : 9 ve üstü

 

 

 İşletim Sistemi :  Windows Vista / 7 / 8
 İşlemci :  Pentium 4 2.0GHz
 Ram :   2 GB

MMORGONLİNE.COM HAZARD OPS

Hazard ops oyunu Tehlike bir stratejiye sahiptir. Kooperatif eğlencesine odaklanan ve maçlara karşı çılgınca iyi bir doz serpiştirilmiş, aksiyon dolu bir üçüncü şahıs shooter silah oyunudur. Oyuncular zombi, robotlar, ölümcül mutantlar gibi rolü başlatan dinozorlar gibi daha da ateşli düşmanlar gibi şimdiye kadar hayal ettikleri herşeyi düşmanların her bir yüzüyle karşı karşıya kalıyor! Bu acımasız atıcı, Yüksek Yoğunluklu Kalabalıklar veya Yok Edilebilir Ortamlar sağlayan Unreal Engine 3.5’e dayalı olarak geliştirildi kuruldu.

Binlerce oyuncu zaten kayıt yaptı  online olarak ve Hazard Ops’ın tehlikeli görevlerini gerçekleştirmek için istekli bir biçimde sıraya giriliyor. Dünyanın en iyi atıcı oyuncuları savaş alanında mutlak efendi olan bir kere ve herkesi bulmak üzere durma sende katıl.

HEMEN KAYIT OL

Hazard Ops,

Epic Games’in ödüllü olan Unreal Engine’e dayanıyor ve eskiden Epic Games China olarak bilinen Yingpei Games tarafından geliştirilmiştir.

Oyunda yeni eklenen bir  haritalarla hazard ops oyununu Dinozorlara ve ejderhalara karşı savaşma imkanı sunuluyor gösteriliyor. Oyunun hikayesinde 21. yüzyılın başlarında büyük şehirlere saldıran canavarlara karşı koyan sivil asker ekibinden bir kişiyi konu edinerek bu karakteri yönetmekle hükümlüsünüz. Bu canavarların arasında kalıp , yaratıklar, mutantlar, zombiler gibi düşmanlarla karşılaşacaksınız işiniz zorlaşacak.

hazard ops 2
hazard ops 2

Öldürdüğünüz her canavardan para kazanıyor olmanız hazard ops oyunda kendinizi ve özelliklerinizi geliştirmeniz için adete tıpkı bir köprü görevi görüyorsunuz. Oyunda hangi modu seçerseniz seçin elinizde silahınıza karşınıza çıkanlara ateş etme olayınız değişmiyor yani. Ateş edecek herhangi bir yer mutlaka amabulacaksınız.

Oyunu henüz oynamayanların mutlaka ama  tanıtım için  videosunu izlemesini öneriyoruz.

Mmotps