Gta Bully Oyununun Bir Haberi Deşifre Oldu

Gta bully çıkış tarihinden bu yana çok başarılara imza attı . Oyun haberinin duyulmasının ardından bir çok büyük satışlara ulaşan Gta bully Rockstar Games’in en sevilen oyunları arasında yerini üst sıralara koydu .Hatırlarsanız Bully altıncı nesil konsol jenerasyonu içinde oyun severler için satışa çıkmıştı. 

Çok uzun yıllar sonra Bully hakkında değişik söylentiler ortaya atıldı. Rockstar Games yayıncıları ve tasarımcıları dahi Bully 2 için açık bir duyuru veya haklarında ortaya atılan söylentilere kulak asmadı . Ve medya açıklaması yapmadılar . Tabi Bully  oyun haberinde değil şuan bile açık sürümde Gta Online mmog tabanlı games arasında görüldü. 

Grand theft oyunundan farklı bir nevi farkı olan Bully , yeni bir içerik gönderisi nedir ?

Ayrıca Gta online için yeni bir güncelleme olan kumarhane Beta’sında ortaya çıkmış önemli bir bilgi var. Bu bilgi tartışılmaya hazırdır ve Bully için geçerlidir. Peki oyun haberleri içerisinde merak edilen ve deşifre olan Bully detayı nedir ? Gta bully’ de deşifre olan önemli nokta neydi ? 

Gta Online oyunu içerisinde yer alan kumarhane mekanında yeni güncelleme geldiğinde , Bully oyununun kapak tasarımı göze çarptı . Bu kapak resminde ise bazı basın yayıncıları tarafından bulunan el,yumruk sembolü,fare simgeleri , kafatasları logoları satın almak için tıklama simgelerinin arasında yer aldı . Bunun ise, easter egg olduğunun ve net olarak daha yeni bir oyun için çalışma başlatıldığını tabi ki söyleyemeyiz.

Bir başka konu ise, Ubisoft oyun şirketinden  farklı yönü olan Rockstar Games’in daha taze projesi bu şekilde gösterilmemektedir. Böyle stratejileri en çok kullanan Ubisoft firması oluyor. Elbette çoğu game sevenler yeni Bully gelmesini isteyebilir . Gta oyun serilerinden sonra Gta 6 için çalışmalara devam eden Rock star Games yeni bir Bully oyunu duyurabilir. Bu Bully bekleyen ve sevenler için çok güzel bir haber olacaktır.

Bully efsanesi her zaman beklenen ve yeni haberlerine kulak verilen bir gelişme yaratılması an meselesidir.Heyecan verici ve G.T.A’dan daha farklı sunumlar ve içerikler paylaşan Bully bakalım ne zaman gizemli ve farklı haberini ortaya çıkaracak .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.