Gta 5 Ücretsiz İndir Epic Games’ten Bir Kıyak

Dünya’da bir numaralı oyunlar arasında bulunan Gta 5 artık ücretsiz oldu. GtaV Epic games tarafından sunulan ve korunan büyük araba hırsızlığı kategorisinde yer almaktadır.

Rockstar’ın önemli satış gelişmesi sonucunda 2013’ten bu yana milyon oyuncu kitlesine ulaşan gta 5 21 mayıs 2020 tarihine kadar ücretsizdir.

Gta5 nereden indirilir, gta5 epic gamese nasıl kaydolunuyor derseniz buyrun yazımızın devamını okuyun .

Aksiyon ve macera oyun kategorisinde yer alan Gta 5 çıkış tarihi 17 eylül 2013’tür. O tarihten bu yana çok farklı merak ve ilgi uyandıran araba hırsızlığı oyunu ücretli olarak satılmaktaydı.

Taki epic games twitter hesabından yayınladığı  ❝En çok satan, ödüllü Grand Theft Auto V: Premium Edition, 21 Mayıs’a kadar Epic Games Store’da ÜCRETSİZ! ❞ mesajını takipçileri görene kadardır.

Böylelikle belli süreliğine ücretsiz olan Gta 5 oyununa artık gta5 nasıl ücretsiz indirilir soruları sorulmayacaktır. Ayrıca gta5 hack google aramaları devre dışı olarak trend düşmesi yaşadığı görüldü.

Gta5 Ücretsiz Nasıl İndirilir ?

Gta 5 ücretsiz indirebilmek için epic games launcher hesabınızın olması gerekiyor. Öncelikle Epic games store yani mağazasına giderek bir ücretsiz hesap oluşturun.

Epic games gta5 free
Epic games gta5 free

Grand Theft Auto V: Premium Edition tam GTAV hikayesini, Grand Theft Auto Online’ı ve mevcut tüm oyun güncellemelerini ve içeriğini içerir. Ayrıca GTA Online’da ceza imparatorluğunuzu hızlı bir şekilde başlatmanın en hızlı yolu olan Criminal Enterprise Başlangıç ​​Paketi’ni alacaksınız.

  • Daha sonra kullanıcı adı ve parolanızı alarak mailinize gelen şifreyi onaylayın.
  • Epic games Gta5 web sitesinde bulunan ve sağ köşede yer alan destansı oyunlar alın seçeneğine tıklayın. ( Get epic games )
  • Orada size launcher yüklemeniz öneriliyor. Normal fiyatı 169,99 olan gta 5 fiyatı bedava olarak görünmelidir.
  • Toplam boyutu 100 gb’a yakın olan Grand Theft Auto V’i bilgisayarınız kaldıracağından emin olunuz.
  • Ve epic games iki faktörlü dogrulamayı yaptıktan sonra indirme işleminiz başlayacaktır.

Eğer yükleme ilgili sorunlar yaşarsanız gece saatlerini deneyiniz. ( 05 .00 – 07.00 ) arası . Çünkü yükleme sorunları için Epic store şu cevabı verdi.

❝Şu anda Epic Games Store’da yüksek trafik yaşıyoruz. Kullanıcıların şu anda yavaş yükleme süreleri, 500 hata veya başlatıcı çöküyor olabileceğinin farkındayız ve aktif olarak ölçeklemek için çalışıyoruz. En kısa zamanda güncelleme yapacağız.❞

Hemen Grand Theft Auto V’i  ücretsiz indir ve oynayın. Tüm yasal zorunluluklar size aittir. İndirdikten sonra virüs taramasını yapmayı eksik görmeyin . Ücretsiz oyunlarda spam içerik ve hack dosyalara maruz kalmamak için verdiğimiz orjinal bağlantıyı kullanınız. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.