Grand Fantasia -Online Mmorpg

Grand Fantasia oyunu mmorg online.com üzerinde ve bu oyun X-Legend Entertainment tarafından geliştirilen ve Aeria Games tarafından yayınlanan MMORPG‘yi oynama türünden yapılmış ücretsiz bir online (çevrimiçi) oyun formatıdır. Grand Oyun 2009 yılında piyasaya sürülmüştür. Oyunlarımızı tartışmak için forumlarımızı veya yorumlarınızı kullanmaktan asla  çekinmeyin.

Oyun tasarımı ve grafik açısından anime çizimlere sahip 3D MMORPG oyunu olan Grand Fantasia Aeria Games tarafından free2play olarak piyasalarda ve bu tarzda yayınlanmaktadır. Oyunda kendine has yenilikçi özellikler barındıran grand  oyunu yalnızca bir değişik özelliği olan  bazı ülkelerde “Dreamy Journey Online” ismiyle oyunseverlerle buluşuyor.

Karanlıktan korkanlar ve karanlık sevmeyenler için ideal olan oyunda aydınlık ortamlara sahip olan Grand Fantasia’da pet, binek, guild ve sınıf sistemi gibi klasik RPG unsurlarının tamamını görmek elbette mümkün. Ve bu oyundaki pet sistemi benzerlerinden biraz daha farklı, Nasıl dediğinizi duyar gibi oldum !

Bu oyunda sprite adı verilen petler ile mesleğe göre ham madde toplayarak kendince özel zırh ve silahlar üretebiliyorsunuz.Ayrıca  gideceğiniz yere hemen ve  hızlı ulaşmanızı sağlayan binekler arasında ise mükemmel uzun bacaklı  ejderha ve unicorn gibi efsanevi canlılara rastlamanızda  mümkündür.

Grand Fantasia‘da ki diğer bir  güzel özelliklerden bir tanesi de Auction House adındaki  değişen bir sistem. Bu sistem sayesinde elinizden çıkartmak istediğiniz eşyalarınızı satışa sunarak oyunda olmasanız bile offline ama bir nevi online olan ticaret yapabiliyorsunuz. Pvp severlere bir ayrıcalıkta oyunda 1vs1 karşılaşmaların yanı sıra 15vs15 yanlış duymadınız  15 e 15 savaşları destekleyen PvP arenaları da bulunmaktadır.

Oyundaki sınıflardan bahsedecek oldugumuzda Grand Fantasia da Fighter, Hunter, Acolyte ve Spellcaster  olmak üzere 4 temel sınıfın yer aldığı Grand Fantasia’da 15. 30. 65. ve 85. seviyelerde ekstra sınıf seçenekleri olarak karşınıza çıkıyor, ve yeteneklerinize göre doğru sınıf seçimleri yaparak ilerlediğiniz her seviyede  çok daha güçlü bir karaktere ayrı şekilde  sahip olabilirsiniz.

Tavsiye edilen oyunlar arasına girerken oynamak size kalmış . Aşağıdaki linkten oyun sitesine bağlanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.