FusionFall

FusionFall, en iyi Çizgi Film Ağı karakterlerinin büyük bölümünü alan, onları anime tarafından tahrik edilen bir stilde yeniden düşünen ve güçlü yeni durumlara getiren, oynamak için izin verilen bir MMOG’dur. Oyuncular kendi özel oyun içi sembollerini hazırlar ve dünyayı epik bir yabancı yabancı saldırıdan kurtarmak için en sevilen toon karakterleriyle yakından mücadele eder. Oyuncular Ben 10 Alien Force, Dexter’ın Laboratuvarı, Hayalperest ArkadaĢlar için Foster’ın Evleri, Edd Ed Eddy, The Powerpuff Girls, Çocukların Sıradaki Kapısı, Samurai Jack gibi 50’den fazla karaktere sahip ve arkadaşlarından olumaktadırlar. , Ve biraz daha, Çizgi Film Ağı evrene talebini yeniden kurmak için.

Önemli Mmog oyunlar

En Sevdiğiniz Dünyaları ve Karakterleri Bulun | En sevdiğiniz Karikatür Ağı evrelerini keşfedin ve en sevilen karakterlerinizle ve yeni oyuncu arkadaşlarınızla ilişkilendirin.

Karakterinizi Yeniden Yapın | Karakterlerinizi kişiselleştirme seçeneklerinden birisiyle kişiselleştirin ve çeşitli silahlar, koruyucu katmanlar, ekstralar ve Nanos yığınları toplayın veya değiştirin – normal Karikatür Ağ karakterlerinden daha küçük.

Eğlence Platforming and Combat’a katılın | Yeteneklerinizi test edin ve şaşkın kişileri FusionFall’ın platform zorluklarına sokun ve savaş tekniğinizi silahlarınız, koruyucu katmanınız ve Nanos’larınızla değiştirin.

Oyun tarihi :01.14.09

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.