Furcadia Online Mmorpg

Furcadia, Sosyal MMO oyunların başkanıdır. Oyuncuların fantezilerinden yapılmış, milyonlarca şimdi takdir edilen oyundur. Halen bir web formu hazırlınmaktadır.

Furcadia Online

Furcadia online nedir ? Furcadia online nasıl oynanır ? çok değişik bir sistemde sayılmaz, antropromorfik hayvanlar tarafından doldurulan bu oyunda bir  garip dünyada Dragon’s Eye Productions‘ın oluşturduğu bir sosyal MMO oyun formatıdır.. Karakter seçenekleri arasında kediler, köpekler, sincaplar, gibi evcil ve evcil olmayan hayvanlar bulunur…

Furcadia ilave bir motive edici güç olarak, daha yüksek bir finansman hedefi her vurduğumuzda ödüllerimize katkıda bulunuyoruz! Unutmayın, en iyi ödüller ArchangelCat seviyesinde veya daha fazladır.Furcadia Mavi Yönetme Yazışma tutkusu ile ne zaman olursa olsun elden geçirme yapabilirsiniz.

  • Eldeki tüm vaatlerimiz ve yenilerimizden birinin ödülü, ulaşmamızın şansında:
  • 110.000 $ – OMG, mmorg online‘mızın refahını ve eğlencelikle çıkabileceğiniz ve yanınızda arkadaşlarıyla etkileşime girebileceğiniz bir dizi havai fişek hazırlayan tüm önemli unsurları takdir ediyoruz!

∂–İkinci Rüya, elektronik bir müşteri, yenilenen web sitesi sayfaları ve daha gelişmiş bir görünüm kazandıracaktır.

Furcadia
furcadia mmorpg

Furcadia online çıkış tarihi  ⇑  12/16/96

Furcadia online bu son anılarımızda her zamandan daha büyük olmamıza yardımcı olmalı! Daha fazla oyuncu gelecekteki iyileştirme için daha fazla destek anlamına gelir ve Grubumuzun parlak tezahürleri için daha büyük bir kalabalık demektir!

Bunlarla kendiniz karşılaşmadıysanız, sizi şu anda denemeye davet ediyoruz. Furcadia online tamamen ♥ ücretsizdir ve görmek ve takdir etmek için aralıksız bir şeyler yelpazesi vardır!

PlayTester seviyesinde veya sonrasında patronlarımızdan biri olarak tüm saptırma iyileştirme sürecine dahil olabilirsiniz ve her testin bir araya gelmesini deneyebilirsiniz! Bizimle ve yakın dostlarınızla oynamak için beta dünyamızla arabirim. Düşüncelerinizi ve eleştirinizi paylaşmak için kısıtlayıcı bir tartışma kullanın. Bu, rekreasyonların nasıl yapılacağı konusundaki “körlerin arkasında”, toplu endüstri karşılaşma çağına sahip bir grup tarafından sizin iç görünümünüz!

Farklı yön değiştirmeler araştırdığınız aralıkları “haritalar” veya “düzeyler” olarak adlandırır. Bunların büyük çoğunluğunun sizin tarafınızdan, oyuncularımız tarafından canlandırıldığı gerçeği ışığında onlara Hayaller diyoruz! Çalışanlarımız tarafından yapılan birkaç birincil bölgenin yanı sıra, eğlence, oyuncularımızın Dream Editor’le yaptıkları Dream’lerden oluşuyor.

Bu rüya rpg’lerden yabancı gibi uzay istasyonlarına, konforlu kış kasabalarına, hatta eğlence mekanlarına, temel İngilizce benzeri DragonSpeak komut dosyası lehçemiz tarafından canlandırabilir. Mümkün olduğunca yaratıcı kabiliyetiniz! Örtülü işçilik ve seslerimizden faydalanabilir, kendi müziklerinizi ekleyebilir veya farklı oyuncuların erişebildikleri zamanlarda çekebilirsiniz!

Temel finansman seviyemiz, eşlik eden kişilerin çoğunu taşımak için yeterli varlıkları verecektir.

Eğlenceyi Facebook, furcadia.com ve farklı yerel ayarlarla çalışan bir elektronik sunumda oynayın. Hayır karşıdan yükleme veya tanıtım gerekli değil!

  • Windows için daha hızlı ve daha güvenilir Dream downloads.
  • Transparanlık ile web müşterisinde tam 32-bit gölgeleme desteği.
  • Geliştirilmiş bir biçimle birlikte, daha büyük kılavuz gösterisi ve daha fazla işçilikle geliştirilmiş biçim; halihazırdaki Her Varlık ve Maddenin desteklenmesine.
  • Sitemiz için yenilenen arama ve öğeler ve Digo Market’in başka bir varyantı.
  • Elektronik kayıt oluşturma, yeni kayıt çerçevesine ek olarak.
  • “Atlama” arkadaş listemizin Web yorumu.

Sizi seçme şansın olsun yeni eğlence vurgulamak kutudan bir taze gerçekleştirmek! Müşterilerimizden her biri bileşen listemizden bir oy alır ve kazananlar ne olursa olsun kazanacağız!

Ayrıca grup tarafından seçilen başka bir sembol de ekleyeceğiz! Destekleyenler sembolik çöküşlerimizden aldığı en iyi seçimler hakkında oy kullanıyor ve personel uzmanlarımızdan biri onun içine nefes verecek!

Hepinizi bu artışları elde etmeye ve yeniden tasarlamaya çalışırız ve hevesliyiz diye düşünüyoruz, onları hazırlamaya hevesliyiz! Açıkçası, burada durmamayı tercih ederdik.

Streç Hedeflerimize ulaşmak için bizi yeterince güçlendirecek durumda olduğumuz için, daha fazlasını yapabiliriz!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.