Freeworld Apocalypse port

FreeWorld: Apocalypse Portal,

İngiltere stüdyosu NetCharger’dan geliştirilen bir rüya / bilim kurgu MMORGonline. Saldırıya uğramış Seregor dünyasına girmek için, oyuncular savaşa Void’e karşı savaşa katılmalı, bu da ülkenin barış ve ihtişamını alarak topraklara bırakılan nefessiz bir yetersizliktir. Saptırma, üst düzey veya karakter sınırlamaları olmaksızın, gurur verici, uzmanlığa dayalı ilerleme çerçevesini garanti eder.

FreeWorld Önemi

Freeworld Apocalypse port
Freeworld Apocalypse port

Sınırsız Karakterler ve Sınıfsız Sistem | Sınırsız seviyelerde ve 100’den fazla yetenekle FreeWorld’in garip yol planında kullanmak için sınırsız sayıda karakter yaratın.

Yolculuk Çeşitliliği ve Keşfedilecek Tonları | FreeWorld’in korkunç evrendeki çeşitli misyon çeşitlerini takip edin.

Devam Eden Savaş ve PvP | Düşmanlarınızı FreeWorld’in sürekli savaş çerçevesindeki uzmanlığıyla yenmek ve 1v1 alan mücadelesinde farklı oyunculara karşı savaşmak, toplum mücadelesine karşı organizasyon, can sıkıcı durumları yakalamak ve bu sadece başlangıç.

Organizasyonlar ve Oyuncu Konutları | Topluluklar oluşturun, çerçeve kooperatifleri kurun ve kendi özel dövüş sunucularınızı hazırlayın veya kendi ev veya toplum yayınınızı üretin.

 Offical Web Sitesi

Bilim kurgu Mmorpg