Fragmented Online Oyun

Fragmented Online parçalanmış RPG elemanları ile bir bilim kurgu , hayatta kalma aksiyon shooter ve Repopulation satın almış tüm oyuncular için ücretsizdir.

Parçalanmış bir mücadele oyunu ve mücadele gibi hayatta kalma oyunları heyecan verici yönleri ile daha da büyük bir vurgu odaklı bir fantastik mmorpg oyunudur.

Detaylı özellikler, herhangi bir görev sistemi veya araştırması değildir; bunun yerine, odak ilk ve / veya üçüncü şahıs bilim kurgu çekim emrini verir.

Oyuncular özel sunucular oluşturabilir ve oyun parametrelerini kendi aralarında ayarlayabilir veya dünyanın dört bir yanından oyuncularla resmi sunucularda oynayabilirler.

Fragmented Online GamePlay

Parçalanmış Temel Özellikler

Fragmented SurviveRepopulation evreninde ayarlanırken, Fragmented’deki olaylar zaman çizelgesinde çok daha erken gerçekleşir. Oyuncular bu düşmanca yeni dünyaya ulaşmak için ilk sömürgecilerin ayakkabına adım atıyorlar ve insan ırkını korumak size kalmış! Sarf malzemeleri ve silahlar için scrounge yapın, barınak oluşturun ve bir andan itibaren hayatınız için savaşmaya hazır olun. Hasat, zanaat, inşa, hayatta kalmak!

Fragmented online Game

PvE ve PvP içeriğinin parçalanmış özellikleri, sadece PvE, PvP Only, Permadeath veya Accrued Advancement modlarına izin veren farklı oyun modlarına sahiptir. Gezegenin tehlikelerine karşı tek başınıza veya başkalarıyla savaşın veya nihai ödül için başkalarına karşı savaşın; hayatta kalmak!

Hızlı ilerleme modunda karakterler zaman ilerledikçe becerilerini geliştireceklerdir; mücadele ve el becerilerini geliştirin ve oyunun her alanında daha yetenekli olun. Trenleri ve evcil hayvanları eğitin, araçlar edinin ve hatta gelişmiş şehirler ve yerleşimler inşa edin!

Fragmented Online Oyun” için bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.