Fragmented Online Oyun

Fragmented Online GamePlay

Fragmented Online parçalanmış RPG elemanları ile bir bilimkurgu hayatta kalma aksiyon shooter ve, Repopulation satın almış tüm oyuncular için ücretsizdir. Parçalanmış bir mücadele oyun ve mücadele gibi hayatta kalma oyunları heyecan verici yönleri daha büyük bir vurgu odaklı bir oyun. Parçalanmış özellikler, herhangi bir görev sistemi veya araştırması değildir; bunun yerine, odak ilk ve / veya üçüncü şahıs bilimkurgu çekim emrini verir. Oyuncular özel sunucular oluşturabilir ve oyun parametrelerini kendi aralarında ayarlayabilir veya dünyanın dört bir yanından oyuncularla resmi sunucularda oynayabilirler.

Parçalanmış Temel Özellikler
Fragmented online Game

Fragmented SurviveRepopulation evreninde ayarlanırken, Fragmented’deki olaylar zaman çizelgesinde çok daha erken gerçekleşir. Oyuncular bu düşmanca yeni dünyaya ulaşmak için ilk sömürgecilerin ayakkabına adım atıyorlar ve insan ırkını korumak size kalmış! Sarf malzemeleri ve silahlar için scrounge yapın, barınak oluşturun ve bir andan itibaren hayatınız için savaşmaya hazır olun. Hasat, zanaat, inşa, hayatta kalmak!

PvE ve PvP içeriğinin parçalanmış özellikleri, sadece PvE, PvP Only, Permadeath veya Accrued Advancement modlarına izin veren farklı oyun modlarına sahiptir. Gezegenin tehlikelerine karşı tek başınıza veya başkalarıyla savaşın veya nihai ödül için başkalarına karşı savaşın; hayatta kalmak!

Peşin – Tahakkuk ilerleme modunda karakterler zaman ilerledikçe becerilerini geliştireceklerdir; mücadele ve el becerilerini geliştirin ve oyunun her alanında daha yetenekli olun. Trenleri ve evcil hayvanları eğitin, araçlar edinin ve hatta gelişmiş şehirler ve yerleşimler inşa edin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.