Fox hole

FOXHOLE GAME PLAY

Foxhole, Toronto, Ontario merkezli olan Kanadalı video oyunu şirketi Clapfoot tarafından geliştirilmekte ve yayınlanmakta olan yaklaşan bir işbirliği sandbox kitlesel multiplayer aksiyon stratejisi video oyunudur. Oyun, yukarıdan aşağıya bakan bir geleneksel gerçek zamanlı strateji video oyunu gibi, bir aksonometrik projeksiyon perspektifinden yararlanan Unreal Engine 4’ü kullanıyor.

Oyun, bir asker olarak iki fraksiyondan birine katılmayı, kaynakların yanı sıra kaynakları organize ederek, satın alarak ve naklederek, savaşta insan gücü ve araç sağlayarak, takviye inşa ederek ve yöneterek ve üretimi iyileştirerek ısrarlı bir savaşa katkıda bulunma seçimine izin verir. Muhalefetin imha edilmesinin son hedefi ile tesisler. Oyun, Microsoft Windows’da planlanmış bir sürümle 28 Temmuz 2017’den beri alfa aşamasındaydı.

Oyun, Temmuz 2017’de Steam’in erken erişim programında Microsoft Windows için piyasaya sürüldü ve zirve no. 2 haftadan kısa süredir.

Oyuncular, her iki taraftaki 70 oyuncuyla, iki karşıt grup, The Colonials ve The Wardens arasından seçim yapabilirler. Oyuncunun rolü önceden belirlenmemiştir: kullanılan sınıf tabanlı bir sistem yoktur, bu da oyuncuları bir savaşın dinamiğine ilk tercihleriyle sınırlı kalmadan tepki vermeye teşvik eder.

Oyun oyuncu-tahrikli bir oyun ekonomisine sahiptir ve oyuncu işaretleyicileri ile gösterilen stilize cevher yataklarından ham kaynak toplamak için oyuncuların çekiç veya balyoz gibi araçları kullanmasını gerektirmektedir.

Toplanan kaynaklar, oyuncu tarafından aşırı yüklenene kadar saklanabilir ve bunları, malzemeleri ya yakın bir depolama kutusuna ya da daha sonra bir üretim tesisine nakledilmesi için kamyonu boşaltmaya zorlar, toplanan kaynakların tedariki için rafine edilebilir ve kullanılabilir. silah ve mühimmatın yanı sıra tahkimatlar ve araçlar  FOXHOLE ‘ de mevcuttur.

FOX HOLE İNDİRME LİNKİ 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.