Fairyland Online

Fairyland Online, Lager Network Technologies Inc tarafından oluşturulan ve dağıtılan mmo oynamak için izin verilen bir rüyadır Fairyland Online hikayeler ve resimlerle ilgili bir eğlencedir.

Gerçekçi tarz muhtemelen daha genç bir oyuncu tabanına girer. Karakter modelleri ve sahneleri karikatürize ve aptalca bir anahat sahibidir. Fairyland Online tam olarak başka bir saptırma değildir ve resimlerin aynası budur.

Bununla birlikte, hafif bir hisse sahiptir ve göz için son derece harikadır.

Fairyland Online Sonsuza kadar mmorpg saptırmalarına ara vermenize şans vermiyorsanız Fairyland Online sizin için bir eğlence olabilir. Aynı şekilde, çocuklarına oyun oynarken ihtiyaç duyan oyun koruyucuları için de idealdir.

Oyuncular Snow White ve Cinderella gibi geleneksel karakterleri bir araya gelecekler.

Fairyland Online‘da ırk ve sınıf çerçevesi, yolculuklar ve evcil hayvanlar var.

Fairyland Online nedir,Nasıl oynanır ?

Mmorpg oyunundaİnsanlar, Elfler ve Cüceler Fairyland Online oynanabilir yarışlar.

İnsanlar en uyumlu Fairyland Online yarışıdır. Onların düzeltilmiş doğası onlara herhangi bir çağrı yapmalarını sağlar.

Gion, Fairyland Online’a başlayacak olan şehirdir. Mitolojik insanlar inanılmaz büyücüler yapıyorlar ancak dikkat çekici derecede büyük çatışma yarışmalarına son verecek bir anayasaya ve kaliteye sahip değiller.

Level 1 efsanevi varlık karakterleri Greenville’de ortaya çıkıyor. Cüceler Elflerin tersidir. Eşsiz savaş yetenekleri var, ancak büyü birimindeki beklentileri tam olarak aşmıyorlar.

Cüceler Ilium’da başlar. Oyuncular bir femav seçebilirler.

Hayal gücü ve yaratıcı enerjinin anakarasında Fairyland Online’daki işletmeleriniz aracılığıyla uzun masal efsanelerini ayırın!

Fairyland Online Önemli 

  • Üç özel yarışa bakın: İnsan, Elf veya Cüce.
  • Farklı yolculukları tamamlayarak bilmece ödülleri ve noterlikler verilir.
  • Yolculuk sırasında bir çıraklık mesleğini üstlenin ve olağanüstü istihdam olanakları öğrenin.
  • Vahşi doğada 1.000’den fazla evcil hayata sahip olursunuz, böylece Periyıldızı’ndaki herkesten uzaklaşmazsınız!
  • Temel ve İleri Düzey Çalışma Becerileri ile temel becerileri edinmek; Balık tutmanın ve hayatta kalmanın yolunu bulmaya çalışın!

Fairyland Online karakterler çalışma yetenekleri kazanabilir

. Sosyal mesele yetenekleri vardır ve yetenekler kazanmak. Oyuncular NPC’leri ziyaret edebilir ve ağaç kesimi, kovalama, maden çıkarma, biçme, avlanma ve yetiştirme gibi aktiviteleri gerçekleştirebilirler.

Toplanan paspaslar ile oyuncular silah, savunma katmanı ve farklı şeyler yapabilirler. Fairyland Online mmorpg görevleri örnek hikayelerle tetiklenir.

Oyuncular küçük denizkızı yardım etmeye, Alice’den sonra almaya ya da Ali Baba ile kırk hoodlums’la bir tecrübe etmeye emanet edilecek. Oyuncular bulabilir ve Fairyland Online nadir başlıkları tedarik yöneticileri savaş. Tüm sürüler cinayet işe yarar. Bazıları kısıtlanabilir ve hayvan olarak saklanabilir.

Evcillar düşman ve korumalı kapasitelerle savaşta size yardımcı olabilirler. Fairyland evcil hayvanlar ayrıntıları vardır ve seviyenebilir.

Sıradan ev hayvanları veya eşyalar almayı isteyen oyuncular Fairyland Online para mağazasını ziyaret edebilirler.

Oyun çıkış tarihi : 11/01/07

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.