Face of Mankind

Face of Mankind, modern ve çalışkan bir dünyada ilk ve üçüncü şahısların oynadığı çok eğlencelidir (MMORPG). Eğlence, çeşitli bakış açılarıyla oynanıyor. Bir grup çerçevesi ve oyuncu tarafından yönlendirilen yasama konularını kullanarak sahte davranmayı ve grup vurgulamayı amaçladı.

Oyuncular, serbest gezegen evrende birbirleriyle ilişki kurar, farklı gezegenlerin üzerinde çapraz yönde yayılmış alanların ilerlemesini içerir. Önemli, taklit tabanlı hikaye dizileri, yalnızca isteğe bağlıdır ve Duplex personeli tarafından yayınlanmaya devam edilir. Bir enerji alanındaki oyuncular, bir grubun motivasyonunu belirleyerek oyunu yönlendirir; bu da uzun menzilli politik, finansal veya askeri amaçlar yapar; bunlar, oyuncu tarafından üretilen ve yönlendirilen misyonlar gibi bir grubun komuta zincirinden geçen görevler olarak ayrılır

Karakter yaratma Face of Mankind

Benzer şekilde, farklı MMORPG’lerde olduğu gibi, oyuncular, saptırma dünyasında üçüncü veya ilk tek görüşte karakter sembolünü kontrol eder, evreleri araştırır, PVP savaşında yer alır, hedefleri bitirir ve oyuncu olmayan karakterlerle (NPC’ler) veya farklı oyuncularla iletişim kurar.

Başka bir karakter yapmak için, oyuncular sekiz gruptan birini seçmelidir. Oyuncular, grubunu seçmekle birlikte, başlangıç ​​kıyafetlerini ve erkekler ile kadınlar arasında birkaç düzenlemeye bakabilirler. Her gruptaki karakterler çevirmeli posta ile yakın gelecekte veya başkalarıyla konuşabilir, ancak benzer bir gruptaki oyuncular yalnızca bir gruptan konuşarak diğerleriyle her yerde konuşabilir. Her grubun kendine özgü avantajları vardır ve eğlencede alternatif bir rol üstlenirler, örneğin, EuroCore şeylerin yaratılmasında indirimler alır ve saptırmanın üç şirketinin bir parçasına hizmet eder.

Yeni karakterler saptırma eğitici egzersizi deneyimleyebilir ve eğlencenin somutlarını ve cıvatalarını, örneğin gelişim, savaş ve diğer eleştirel fikirleri alabilir. Oyuncu, öğretim egzersizini tamamladıktan sonra, oyuncuyu, daha tanınmış bazı evrenleri araştırarak ve farklı oyuncularla ziyaret ederek saptırma hakkında daha fazla bilgi alması amaçlanan 10 yeni oyuncu hedefi vardır. Yeni oyuncular 10.000 deneyim kazanmak ve Doğal olarak Rank 1’e yükselmek için bu başlangıç ​​varış yerlerini yeterince tamamlayana kadar Stajyer olarak görülüyorlar.

Eğlence yapılmadığı halde yeni oyuncu sigortası bulunmamasına rağmen, uygun zamanlarda ziyaret etmeleri önerilen evrenler, çoğunlukla Yasalar tarafından izlenmekte ve oyunculara daha sert acı çektirmeye yönelik sert cezalar önermektedir. oyuncular. Yeni oyuncuların silah sahibi olmaları ve her şartı üstünde tutmaları ve özellikle de daha güncel oyunculara güç katmak için pek çok grubun takviye ve silah stoklarına sahip olmaları çağrısında bulunuluyor.

Sürekli oyun

Face of Mankind oyununda ya tek başına ya da toplama çerçevesi aracılığıyla hedeflerin gerçekleştirilmesi yer alıyor. Bu hedefler doğal olarak yalnız oynarken ya da toplama esnasında toplanmaya başlamak için yöntemle üretilir. Hedefler, bazı deneyim odaklanarak ve Hizip Credits ile oyuncu ödemesi. Hedefler, genellikle, çeşitli oyuncuların yürütülmesi, belirli sayıda varlıkların birleştirilmesi, bir dünya izleniyor, belli alanların korunması ve diğer pek çok hedefin varlığını içerir.

Grup Kredileri, Grup Ödeme önlemlerine ve hizipteki tüm oyuncuların kazanmış olduğu Hizipçilik Kredisinin ölçüsüne dayanarak, her gün 4 defa Evrensel Krediler için değiştirilir. Deneyim, kazanılmış izinli oyuncuların, gruptaki uygun konumlandırılmış bireylerin onları ilerletmek istediğinde, gruplarındaki daha yüksek pozisyonları arttırdıklarını gösterir.

Mevcut siyasi koşullara bağlı olarak, birkaç grup, birbirleriyle savaş halinde olabilir ve oyuncuları daha az ceza ile mücadele etmek ve hatta grupların evrelerini çelişmek için kontrol altında tutmak için kısıtlayıcı oyuncular sağlayabilirler. Dünya işgali birkaç saatlik savaş ve saldırıdan oluşuyor ve uzun vadede birçok oyuncu kontrol için savaşabilecekleri dünya için genellikle bir buçuk saat süren mücadeleyi istiyor. Karakterler, her ikisi de klonlarda kısa ve Evrensel Krediler yeni klonlar satın almak için yetersizlik şans eseri öldürülmüş olabilir.

Factions  Face of Mankind 

Yasa Uygulama Dairesi (Küresel Hakimiyet: Polis)
Özgürlük Savunma Kolordu (Küresel Hakimiyet: Askeri)
Galaktik İstihbarat Servisi (Küresel Hakimiyet: Gizli Servis)

     Eurocore (Şirket: Üretim)

Vortex Inc (Şirket: Taşımacılık)
Kolonizasyon ve Madencilik Loncası (Şirket: Madencilik)
Gölgeler Kardeşliği (Klan: Çeteler)
Kan Paralıları (Klan: Paralılar)
İnsanlığın Koruyucuları (Klan: Özgürlük Savaşçısı ve Diplomatlar)
Sivil Hizip (Normal Oyuncular)

Sitesine Gidin

 

Aksiyon Macera Mmo Mmorpg