Hızlı erişim

EDEN FALLİNG 2018 GAME PLAY

EDEN FALLİNG GAME PLAY MMORGONLİNE 

Eden falling oyunu 2018 yılında yayın hayatına girmiş RPG formatında online oyun türüdür .Mmorgonline sitemizde mmorpg oyunlar arasında listelenmiştir .Eden falling oyununu kısaca alatacak olursak eden falling game bir asteroit kaya ve zehirli aşırı üreyen mantar parçalarını teslim ettikten sonra, hayatta kalanlar, dünyalarının yeni nesiller yetiştirecekleri acımasız yeni ortama dönüştüğünü buldular. İnsanlar kısa süre önce Factions’i kurdu ve bulduğu zorlama araçlarını kullanarak bölgeleri talep etti  müzakere, mızrak ya da daha gelişmiş silahlar. Düşüş, hayatta kalanları teknolojilerini ya da  TECİ  terk etmeye zorladı ve onsuz hayatta kalmayı öğretti. Eden falling hikayesi mmorgonline sunumunda eşsizdir.

MMORPG OYUNLAR | RAZOR EDGE

mmorgonline

Mmorgonline.com İn eden falling game play

.Mmorpg oyunlar kategorisinde eden falling gerçekten iyi bir oyundur .Hikayede ede fallling oyununun  devam eden kurgusu şöyle .Bulunduğunda, Tec, onu kullanmak için bilgi sahibi olan birine hala büyük değerde olabilir. Razor Edge Games’in en önemli ismi olan Eden Falling, sinematik hayatına masa üstü tabanlı bir deneyim getiren, sıra tabanlı bir RPG. Güzden sonra yaşayanlara katılın, 30.000’den fazla yerle geniş bir dünyayı ve zorlayıcıları eklemek için düzinelerce isteğe bağlı kuralları keşfederek keşfedin. Seçimlerinizin kaderini belirlediği hayatta kalma mücadelesine katılın. İstediğiniz kadar insanla oynayın | Bir grup arkadaşıyla yalnız oynayın ya da birçok maceraperest ile oynamak için sunucularımızı ziyaret edin. Kenarları ezici oranlara karşı kazanın | Sözleşmeleri (görevler) tamamlayarak kader puan kazanın. Karakterinizin kaderini değiştirmek için kader noktalarını kullanın.Mmorgonline kategorisinde RPG kategorisinde yerini alan eden falling  

şaşırtıcı görselleri ile muazzam bir efekt ortaya yaymaktadır.Eden falling oyununu aşağıda vereceğimiz Oyna seçeneğine tıklayıp Eden falling macerasına katılın .Razor edge games  sizlere yine mükemmel oyun ( Edge falling )çıkarttı .

  • Bir efsane ol | Faction Wars’u etkilemek, refakatçiler kazanmak ve kendi grubunuzu yaratmak için itibarı inşa edin ve sözleşmeleri tamamlayın.
  • Yolunla savaş! | Plazma silahları gibi en son teknolojiye kadar kulüpler gibi temel öğeler arasından seçim yapın.
  • Ortaya Çıkacak İçerik Yükleri! | Gizli sınıflar, yemek tarifleri ve işçiliği sistemi, geniş açık bir dünyada gizli mücevherleri bulmanızı sağlar. Ve her zaman bir şeyler ekliyoruz!
Mmorpg oyunlar

Mmorgonline.com Mmorg Oyunlar

 

 

OYNA
İlk yorumu yapmaya hazırmısın,düşüncelerinizi görmekten mutluluk duyacağız.

Cevap bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Mmorgonline-Mmorpg Oyun Listesi,MMORG Oyunlar
Yeni Hesap Kaydet
Hoşgeldiniz
Şifreyi yenile