Dungeons & Dragons online MMORPG

Dungeons & Dragons Online (DDO),  oyununa göz attığımızda efektleri oldukça güzel olduğunu gördük. Dungeons Microsoft Windows ve OS X için Türbin tarafından geliştirilen çok oyunculu bir çevrim içi rol yapma oyunu (MMORPG) tarzı kategorisinde yer almaktadır.

Oyun orijinal olarak Dungeons & Dragons Online olarak pazarlandı . Ayrıca Stormreach, daha sonra Dungeons & Dragons Online olarak yeniden isimlendirdi.

Aksiyon tadında bir oyun oynamak isterseniz bu oyunu tavsiye ederiz.

Eberron bir oyun modeline geçiş yaptıktan sonra sınırsız oldu bu isimden sonra ve sonunda unutulmuş içeriğin tanıtımı ile yer tutmuş ismi yeniden  Dungeons & Dragons Online olarak yeniden markalandırılmıştır.

Oyun, Eberron kampanyası ortamında ve Unutulmuş Diyarlar adı altında ve bu çevreden esinlenerek bunun kampanyası çerçevesinde Cormyr Krallığı‘nda keşfedilmemiş Xen’drik kıtasında yer alıyor.

Dungeons Online

DDOmmorpg oyunu gerçek zamanlı mücadele ile bir aksiyon rol yapma oyunu olup . kamera, oynatıcının arkasından takip eder görselleri mükemmel olan bu oyunda , çevreyi görecek şekilde ayarlanabilir ya da birinci şahıs bakış açısıyla değiştirilebilir.

Yine oyun, klavyeyle veya oyun kumandasıyla kontrol edilebilir tarzda şekillendirilmiş ve oyuncuya uygun eylemleri tekrar başlatabilir halde mevcuttur.

Aynı zamanda öğeler ve eylem yetenekleri ekran üzerindeki bir araç çubuğunda yerleştirilebilir ve etkinleştirilebilir tarzda bulunmaktadır.Dungeonsta  karakterler, yön tuşlarıyla 3D olarak hareket eder ve uzun menzilli saldırılardan kaçınabilir.

Oyunda bir parti sistemi, gruplama paneli tarafından erişerek, grup oluşturan çoklu oyuncuları temel almaktadır.Yani oyuncular ekran sohbet pencereleri veya parti üyeleri arasında sesli sohbet yoluyla etkileşime girer.

Dungeons & Dragons Görevleri


Dungeons & Dragons görevleri olarak  çok görev mevcuttur burada bir kaç oyunun görevinden bahsedelim ki çoğu araştırmanın tamamlandığında bir madde veya para ödülü vardır ve karakter ödül almak için arayıcı ile konuşmalıdır.

Oyunda bazı zindanlar, tüm görev zincirini tamamlamak için görev yapan kişiye çeşitli ziyaretler gerektirir.

Aynı zamanda görev verene konuşmak, oyuncuların her seferinde XP ve yağma miktarını azaltmasına rağmen, araştırmayı tekrar yapmalarına etmelerine izin veriyor.

Yani oyunda yeterli görevler tamamlandığında karakter, uzun süreli büyüler veya özel öğeler gibi özel ödüller veren kullanıcıların dikkatini çekecek ve bazı durumlarda özel yarışların veya sınıfların kilidini açarak daha zevkli bir oyun olması için çaba harcanmıştır.

Çıkış tarihi: :02/28/2006

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.