Dawn of the immortals

Dawn of the immortals

Dawn of the immortals (Ölümsüzlerin Şafağı), oyuncuların kendi karakterlerini oluşturabildikleri, evrimleyebildikleri, yüzlerce zindanı keşfedebildikleri, düzinelerce farklı görev yapabildikleri ve dünyanın dört bir yanından diğer oyuncularla etkileşimde bulunabilecekleri gerçek zamanlı savaşları olan bir MMORPG.

Dawn of the immortals Gameplay

Çalmaya başladığınızda, her biri kendine özgü yetenekleri olan üç farklı karakter sınıfından birini seçebilirsiniz. Örneğin savaşçılar, güçlü atlayış saldırıları yapabilirler, mage’ler ise ateş topları atabilirler.

MMORPG’ler için her zamanki gibi, Ölümsüzlerin Şafağında, karakterlerinizi düzleştirebilir ve özelleştirebilir, farklı silahlar ve zırhlarla onları kitleyebilir ve hatta ekleyebileceğiniz bir hayvana sahip olabilirsiniz.

Ölümsüzlerin Şafağı’ndaki kontroller ekranlara dokunmak için mükemmel derecede uygundur, böylece hem sanal düğmeler kullanabilir hem de otomatik saldırılar yapmak için ekrana dokunabilirsiniz.

Ölümsüzlerin Şafağı, ekranlara dokunmak için mükemmel şekilde uyarlanmış geleneksel bir MMORPG‘dir. PC’nizde bir kez keyif aldığınız şey, artık Android’inizde de keyfini çıkarabilirsiniz.

Dawn of the immortals

MMORG VİDEO

Dawn of the İmmortals İndir – Oyna

MMORG OYNA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.