Dawn of Fantasy Kingdom Wars-MMORPG Online

Dawn of Fantasy Kingdom Wars Game

Dawn of Fantasy mmorpg online oyunlar arasında Şafak Vakti ortaçağ yüksek fantezi ortamında set ve kitlesel multiplayer online gerçek zamanlı strateji (MMORTS) oyunudur. Oyun, Microsoft Windows için Reverie World Studios tarafından geliştirildi, bir Xbox 360 sürümü başlangıçta planlandı ancak tekrardan iptal edildi.

Tek oyuncu Dawn of Fantasy

Fantasy of Dawn, Kingdom Wars, Lay Siege, Castle Defense ve Custom Scenarios dahil olmak üzere bir dizi tek kişilik oyun modlarına sahiptir.

Krallık Savaşları Dawn of Fantasy: Bu, oyuncuların AI saldırılarını savuştururken diğer şehirleri (istedikleri sırayla) savaş veya diplomasi yoluyla yakaladıkları dinamik bir dünya oyunu oyun modudur. Oyuncular kendi Irklarını (İnsanlar, Elfler veya Orklar) seçerler, başlangıç ​​şehirlerini seçerler (yarış başına 4) ve oynamak istedikleri kampanyayı seçerler:

Dawn of Fantasy Birlik Savaşı – Alanınızı birleştirmek için ırkınızın diğer şehirlerini fethedin.

Dawn of Fantasy Realm War – Yarışın alemiyle başlasın ve diğer alemleri fethedin.

Dawn of Fantasy Epik Savaş – Bir şehir ile başlayın ve tüm dünyayı feth edin.

Dawn of Fantasy Kuşatma Kuşağı: Bu çarpışma modunda oyuncular, oyun dünyasının 12 büyük şehirinden birine saldırdılar ve onlara saldırı stratejilerini mükemmelleştirmelerine ve yeteneklerini geliştirmelerine izin verdiler.

Dawn of Fantasy Kale Savunma: Bu çarpışma modunda oyuncular, oyun dünyasının 12 büyük şehirinden birini savunmalı ve savunma stratejilerini mükemmelleştirmelerine ve becerilerini geliştirmelerine izin vermelidir.

Dawn of Fantasy Oyununda Öğreticiler: Bir kılavuz lazım oyunculara –  Yapı Yapıları, Komuta Birimleri, Kaynakların Toplanması ve Kuşatma Mekaniği gibi çeşitli oyun konseptlerine giriş sağlayan birkaç öğretici harita içerir.

Dawn of Fantasy de Özel Senaryolar: Oyunda Oyuncular kendi özel haritalarını Scenario Editor ile tasarlayabilirler. Yine Senaryo Editörü, geliştiriciler tarafından oyundaki tüm şehir, şehir ve macera senaryolarını oluşturmak için kullanılan ve öğrenmesi kolay Lua betikleme dilini kullanan araçlardır.

[wpsm_video]https://www.youtube.com/watch?v=ugqqFw2BuM0&feature=youtu.be[/wpsm_video]

Dawn of Fantasy oyunu Şafak Vakti’nde çok oyunculu eylem “Çevrimiçi Krallık” da gerçekleşir.  Çevrimiçi Krallık, oyunculara yarışlarını (İnsan, Elf veya Orc) ve başlangıç ​​bölgelerini  seçtikten sonra, savaşırken küçük bir köyün güçlü bir kaleye taşınmasıyla karşı karşıya kaldıkları ısrarlı bir dünya sağlar. Dawn of Fantasy mmorpg oyunu değerli kaynaklar ve Sihirbazlar, Krallar ve daha birçokdiğer maceraperestlerin hizmetindeki tam görevler için diğer oyuncular, ve ayrıca  bu çok oyunculu bir mod olmasına rağmen, oyuncular yalnız gitmeyi seçebilir ve sadece PvE görevlerini veya kuşatma şehirlerini kendileri yapabilirler, ancak gerçek eğlence, oyuncular birbirleriyle savaştığında, birlikte görevler tamamladığında veya büyük bir NPC’ye kuşatmak için güçlerini birleştirdiğinde ortaya çıkar. şehirler.

Oyun Çıkış tarihi :09/06/2011

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.