DARKWİND WAR ON WHEELS GAME -MMORPG

DARKWİND WAR ON WHEELS

DARKWİND WAR ON WHEELS oyununu incelerken Strateji ve taktiklerin kimin kazanacağını belirlediği taşıt savaşının kıyamet sonrası dünyasında hayatta kalma ve üstünlük savaşı olduğunu ilk başlarda anlatmamız lazımdır.
Bu oyunda zencilerde yaygın olan bir özellik mevcuttur ki bu çete sistemidir  darkwindde çetenizi yönetin, karakterlerinizi eğitin, kendi arabalarınızı tasarlayın ve parçalar kazanmak için bazı gerekleri de yıkmanız gerekecektir. Servetinizi tüm mallarınızı yarış, ölüm ve arena savaş liglerinde  ya da vahşi doğaya giriş yapın ve korsanlarla, tüccarlarla ve diğer oyuncularla gergin çok oyunculu savaşlarda bulunmanız gerekecek.

Darkwind’in pek çok yönü, bir dünya çapında zaman ölçeğine koşuyor.Oyunda karakterlerin yaralanmalarından iyileşmesi günler veya haftalar alır belki de daha uzun süre alacaktır.Mmorgonline.com olarak bu oyun yarış severler için şiddetle tavsiyedir.Oyunda araçlarınızı tamir etmek / yükseltmek saatler veya günler sürer ve şehirler arasında seyahat etmek saatler sürecektir.
Bu, stratejik kararlarınızın gerçek öneme sahip olmasını sağlar ve ticaret gibi oyun yönleri gerçek zaman ve çaba gerektirir, bu da onların çevik bir şekildeki ekonominin bir parçası olarak düzgün bir şekilde çalışmasını sağlar. Ve ayrıca oyun içi eğitimin aylarca sürmesi kısa sürmemesi ve bir karakterin mekanik sürüş, topçu,  veya izcilik gibi daha çeşitli karakter becerilerinde,yetenekleri ile uzman olması için kullanılması gerekir. Yani, bu kadar uzun yaşamayı başardıklarını sayıyoruz onuda oyunda kendileri görecek yaşayacaktır.

DARKWİND WAR ON WHEELS OYNAMA ŞEKLİ NASILDIR ?

DARKWİND WAR ON WHEELS Hem araç hem de yaya olan Arena Savaşları, Darkwind’de popüler bir spordur. Silahlarla şöhret, servet ve beceri kazanmanın daha başka yolu olup bunun neredeyse tek kuralıdır. Onlar da ölmenin en hızlı yollarından biri gibi gözükmektedir.

Oyunda aynı şekilde yapılandırılmış araçlara sahip ölümler genellikle daha sıkı durumdadır, ve rakiplerinizdeki bir sürüş hatası ya da çok uzun olan ve hızlı bir şekilde yok olmanız anlamına gelebileceği yakından bellidir.

Darkwindde karakterlerin yaşlanacağı, kalıcı yaralanmaları sürdüğü ve öleceği bir dünyanın dinamik ekonomisinde canlı kalabilmek için oyunun kuralı gereğide parça araba ve silah ticareti yapın. Ve detaylı silah istatistikleri ve kritik vuruşlar, psikoloji ve liderlik ,yaralanmalar ve iyileşme,  içeren daha farklı ve ayrıntılı savaş sistemi, diğer birkaç oyun gibi stratejik yöntemler de vardır.

Indie oyun topluluğundaki ödülü kazanarak bu bilgisayar oyunu  ve savaş oyunlarında övgü topladı: Neden mi ?  neden olduğunu öğrenmek için kendiniz oynayın ve görün!.

Çıkış tarihi : 05/04/2007

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.