Cloud Nine

Cloud nine Sözcüklerin ötesinde neşeli olan, sadece bir Canavar Dönüşüm çerçevesi, herhangi bir yaratıyı toplamak ve yönetebilmek için kapasite gibi PvP bileşenleri çeşitleri ile değil, örneğin Ulus Savaşları, Düzey Parti Savaşları ve Guild Savaşları ile değil, daha da fazla doldurulur .Bir evcil hayvan ve geniş bir hücre yelpazesine sahiptir.

Dünyanın dört bir yanından gelen çok sayıda müşterinin Cloud Nine’de etkili bir şekilde bulunan müjdeleme bilgisi için önemli bir fırsattan vazgeçmeyin!

Çevrimiçi inceleme patlaması noktasına çok mutlu: Holic2 olarak güçlü sunum

Cloud nine oyunu nedir ?Incandescently Happy Online, Rose Online ve Fun Fly gibi eğlenceler gibi dışa dönük olarak bir 3D anime sıralama MMORPG’dir. En sadık fikri olmayanlarınız için bu saptırma gerçekten Holic Online’ın güncellenmiş bir biçimidir ve Holic Online, 2009’da sona ermeden önce uzunca bir süre onun ihtiyacını karşılamıştır. Lunatia’nın bulunduğu yerde hikaye döner, 6 insan duygusuyla konuşan Tanrılar tarafından parçalanmış bir dünya. Nefretin Tanrıları, Rahatsız savaşta bireylere yardım etmek için güçlerini kullanarak insanın üzgünlüğünü başlatmaya karar verdiler, Nefret Tanrıları, Emo (Keder) ve Öfke’yi seçtiler.

Mmorpg oyunlar stratejide yer alan oyun ölümü ve imhasını araziye işkence etmekle birlikte, aynı zamanda İlahi Tanrı’nın (Tanrı’nın büyük bir kısmı olduğu!) Bu saatte olduğu gibi Gloria, hiçbir şeyin önüne geçilmemesi için bu iyiye bir son vermeye, kutsal varlıklarının hepsinin sabitlenmesine yol açtı. (Onları zayıflatıyor) dünyayı kırmaktan kurtarmak için bir taş içindeyiz. Biraz diğer MMO gibi, gökyüzü efsanesi de her türlü etkiye sahip olabilir …. Ağırlık lol’u ile iyi şanslar.

Cloud Nine Başlıyor 

Konuşmanız gereken Ulus’u seçmenizin ardından, eninde sonunda karakter seçimi ekranına götürüleceksiniz. Her şey hesaba katıldığında göz atmak için 3 yarış var: Seneka, Matsuka ve Koshare. Gördüğüm gibi, eğlencede 6 ırk bulunduğunu söyleyebilirdiniz, çünkü erkek ve bayan oyunları, ayrıntı ödülleri ve şeref iddiaları kadar değişme eğilimindedir. Cinsiyetçi çok !?

 Cloud Nine  Sınıflar

Çevrimiçi Patlama noktasına gelince, Hunter, Warrior, Mage, Monk, Cleric ve Rogue‘u gözlemlemek için varsayılan sınıfların hoş bir şekilde düzenlenebilmesi için Online yeterince cömert idi. Bunun hepsini hayal ettiğiniz kapalı şansla, Cloud Nine Online aynı şekilde, Holic’in alt sınıf çerçevesinin oldukça gelişmiş bir biçimini korudu ve karakterinizi olağanüstü şekilde yeniden yapabilme olanağı tanıdı. Bağımlı olmadığınız ve sınıfınızın lineeritesine sıkıştığınızdan uyarlanabilirlik bu öğenin en iyi özelliklerinden biridir. Oyuncuların bir kerede 1 alt sınıfı tutmalarına izin verilir ve şu anda hangi sınıfa değer veriyorsa bağımsız olarak kendileri için dikkatli olmalısınız. Yeniden kullanılmış (henüz nerfed) bir şey var, ancak umutsuz koşullarda etrafında uzanan ek bir sınıfın olması gerekiyor. Bazı ırklar, ırk kapasiteleri bir sınıfın icrasını yükseltme eğilimindeyken belirli sınıflarla daha iyi çalışırlar, ancak bu, çeşitli harmanlarla deney yapmanızı engellememelidir.

Yaratık Maraton Mekanı Cloud nine online

cloud nine
cloud nine

Saptırmada en iyi bileşen, Canavar Taming Sistemi olmalıdır. Canavar Kartlar, sersem bir fikri olmayan sizin için, bu eğlencenin önemli bir bölümünü üstleniyorlar; çünkü oyuncular, savaşta onlara yardımcı olabilecek yaratıklar almalarını sağlamak için cesur bazı şeyler açıyorlar. Bu hayvanların kendi saldırıları ve olağanüstü yetenekleri var ve savaşta yüksek zemini almanız gereken kapalı şansın temelini oluşturuyorlar. Oyuncular ve sınıfları gibi, yaratıklar ayrıca kendi belirlemelerine sahiptir ve genellikle vahşi kinfolkları ile aynı değildir, bu yüzden katı olanlara dikkat etmeyi asla unutma. Bu hayvanların aynı seviyeye gelebileceğini ve yeni uzmanlarıyla ilerledikçe daha da gelişebileceklerini fark edin. Birkaç canavar savaşta büyük bir başarıyı gerçekleştirirken, diğerleri daha hızlı koşmanızı sağlayacak şekilde bağlar olarak alınıyorlar.

Yaratık Oyuncu Maratonu mu?

Koshare ve Matsuka’nın yeterince acımasız olduğunu düşündüğünüz şans eseri üzerinde eğlence ek olarak oyunculara çeşitli düşmanlardan edindikleri şeyler aracılığıyla canavarlara dönüşme şansı veriyor. Bu etkiyi ortadan kaldırdıktan sonra, karakterinizin ayrıntıları ve yetenekleri atanmış yaratık ile koordinasyona girerek daha fazla tahripkar güç kazandırarak sıklıkla kaldıraçınızı ister. Eğlenceye büyük miktarda Canavar Dönüşümü var ve onlara çabucak ve çabucak girişmek şaşırtıcı gelecektir.

Seni hatırlıyorum!

Her geçen gün, şeyleri yaratmak ve yeniden tasarlamaktan kaçındım. Yeni MMO’ların büyük kısmı, şeylerin saçmalık yaratma ve kasvet verme yerine yağma çerçevesini göz önüne aldığından, Cloud Nine Online‘da ilk konuyu başlattıktan sonra çok cana yakın hissettim. Burada yağmalanan maddeleri yaratıklardan karıştırarak, ilave etkiler ve ilerlemeler kazandıran elmaslarla socketing ederek yeni şeyler yapabilirsiniz. Eski bir eski bileşen için yeni bir toparlanma.

Temsil ve Görseller

Oyun içi gösterimi hala Holic Online ile aynı. Vakıf hala muhteşem pastel tonlarıyla, başka bir bölgeye ilerlediğinizi göstermek için gölgede küçük değişikliklerle üretiliyor. HUD ve arabirim son derece spesifik değildir; bireylerin BASH ücretlerinin nereden konulduğunu hatırlayarak yatırım yapmak zorunda kaldıklarından dolayı müteşekkir olan bir şeydir. Karakterler, Gül ve Eğlencelik Fly gibi anime eğlenceleri gibi hücre gölgeli organizasyonda işlenir. Son derece eski bir organizasyon, ancak her durumda hoş karşılanıyor.

 

Yayıncı: Mgame Corporation

Piyasaya sürülme tarihi: 28 Kasım 2008

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.