Chess for Android

Chess for Android oyununu inceleyelim ve kısaca hakkından bahsedelim. Android için Satranç, bir satranç motoru ve bir GUI’den oluşur. Uygulama, dokunmatik ekran, top veya konsol yoluyla seyahatleri onaylar (e2e4 cetvel piyonunu, e1g1 kaleci efendisini iter vb.). İsteğe bağlı bir “hareket mentoru” bilgi ve son oynanan motor hareketi sırasında önemli müşteri hareketlerini vurgular. Tam eğlence rotası yakalar, müşterileri doğru denetlemelere veya rekreasyonları incelemeye yetkilendirir.

Eğlence, panoya ve fiyata FEN / PGN olarak ya da kayıt, paylaşım, yük ve boşaltma yoluyla kayıt ya da bir pozisyon editoryal müdürü aracılığıyla kurulmuş olarak ücretlendirir. Çıkmaz, eksik materyal, elli hamle veya üçlü tekrarlama yoluyla bir çizgi algılanır. Motor farklı seviyelerde çalıyor (düzensizlik, kendiliğinden oynama ya da serbest oyun, buna “cazip satranç tahtası” olarak yararlanılacak). Müşteri, her iki tarafı da oynayabilir ve beyaz ya da karanlık bakış açısıyla yönetim kurulunu özerk olarak görebilir.

Chess for Android game
Chess for Android game

Uygulama, müşterilerin tümüyle daha etkili dışlama motorlarına karşı oynamalarına ya da motorlar arasında yarışmalara izin veren Evrensel Satranç Arayüzü (UCI) ve Satranç Motoru İletişim Protokolünü (WinBoard ve XBoard) desteklemektedir.

Motor kurulumu zaman kontrolünü, düşünülmüş, muazzam soruşturma, karma tablolar, farklı dizeler, maçsonu tablası tabanı ve açılış test takımlarını vurgular. Chessbase mükemmel motorlarını algılar.

 Geliştirici Oyun geliştiricine yazın. Bu mail adresinden oyun geliştiricisine yazabilirsiniz. ajcbik@google.com  Güncellenme Tarihi  7 Kasım 2016 Yükleme sayısı  10.000.000 – 50.000.000 Mevcut Sürüm 5.2.5
İçerik Derecelendirmesi  PEGI 3  Sunan Kişi Aart Bik  Gereken Android sürümü 1.6 ve üzeri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.