Hızlı erişim

Camelot Unchained Online Mmorpg

Camelot unchained online mmorpg oyunu neredeyse tamamen oyuncular tarafından inşa edilen şehirler ve şehirler ile, bir kalıcı, büyük, açık dünya kum havuzu ortamında üç Realms. Kıt kaynaklar üzerinde savaşın, Güç Kaynakları’nı ele geçirin ve tutun, düşmanlarınızın evlerini yakıp yıkın ve oyundaki diğer oyuncular gibi bir TriRealm zindanı olan The Depths’i ele geçirmeye çalışın. Bu bir kum havuzu oyunu olabilir, ancak siz kumdan yapılmıyorsunuz: Evlerinizi inşa ediyor ve savunuyorsunuz!

CAMELOT MMORGONLİNE .COM

Camelot Unchained MMORGONLİNE .COM , Mark Jacobs ve Andrew Meggs başkanlığındaki City State Entertainment’dan RRR odaklı bir MMORPG olan TriRealm’dir. Camelot Unchained, finanse ettiği ilk on en başarılı Kickstarter oyun projelerinden biriydi ve resmi web sitesi aracılığıyla fon biriktirmeye devam ediyor ve son zamanlarda 4 milyon $ ‘lık kitle fonlaması kırdı. Şu anda Alpha testinde oyun tam gelişmedir. Mark Jacobs ve başka bir yatırımcı da oyuna kendi paralarından 3 milyon dolar yatırıyor. Oyun, her biri kendi lore olan üç grup arasında devasa savaşlara odaklanan abonelik temelli olacak. Jacobs, bu oyunun stüdyosunu çalıştırırken Free-To-Pay’a gitmeyeceğine söz verdi.

. Bu üç âlemden birini nasıl seçtiğin ve ismini düşmanlarının kanına nasıl kazandığın hikayesi. Bu bir efsane olmanın hikayesi. Asil Arthur’luları, gizemli Tuatha Dé Danann’ı ya da şiddetli Vikingleri seçerseniz, her savaş sizi değiştirir. Her bina dünyanızı değiştirir. Her macera hikayenin bir parçası haline gelir, sizin Realm gücünüzü ve etkisini savaş veya işçiliği ile arttırır. Tecrübe puanlarını öğütmek yerine yetenekler kullanarak güç kazanın ve büyük beceriler yoluyla güçlü olun. Diğer oyunculara arazi veya topraklar için savaşın, bölgenizle saldırıları ve kuşatmaları dikkatli bir şekilde koordine edin ve hikayenizi tarihin tonları için ateş mektuplarına yazın.

Camelot Unchained, City State Entertainment’dan bir Arthur fantasy MMORPG ve Mythic Entertainment’ın kurucusu Mark Jacobs, Camelot’un Karanlık Çağı’nın gelişimi ile tanınıyor. Camelot Unchained, Arthurian, Tuatha De Danann ve Viking’in üç grubunu sunuyor ve Realm-vs-Realm, konut ve bir oyuncu ekonomisine, işçiliği ve diğer özelliklerine odaklanıyor.

 

CAMELOT UNCHAİNED CHARACTERS

Camelot unchained

Cait sith camelot : Veilstorms kedileri sonsuza dek değiştirdi. Lithe ama güçlü, Sith Sith kendilerini tehdit ederken kendilerini ya da akrabalarını savunurken acımasızca affediyorlar. Diğer birçok ırkın derinden güldürüyorlar ve alay ederek onlara Furless diyorlar. İnanılmaz hatıralarla ve alaycı bir çizgi ile kutsanmış olan Cait Sith’in her üyesi, uzun zaman önce kuru bir zekayla olayları hatırlayabilen bir tarihçidir. Cait Sith, bir amaca bağlılık konusunda fanatiktir ve Arthur’un kendi ırklarından birisini kurtarmak için kendini feda etmeye istekli olduğu için minnettarlığı hatırlatır. Karşılığında, Kral Arthur için hayatlarını bırakıp ona şeref diyorlardı.

Camelot unchained

Camelot unchained gargoyles : Onlar, ebedi koruyuculardı, duvardaki gözlemcilerdi. Artık Gargoylesler, adlarını söyleyemedikleri bir şeyi, henüz hiçbir zaman ifade edemedikleri dünyanın bir armonisini aramak için hayat buldular. Taştan yapılmış vücutları yavaşça iyileşir, ancak Gargoylesleri uzun aralarındaki hasardan korurlar, bu da onları henüz keşfedilmemiş gizli yerlere götürür. Güçlü sesin bir Gargoyle’i parçalayabildiği söyleniyor ve kopuk ritimden korkuyorlar. Ancak, kendileri ses ve şarkıya hakim olmayı istiyorlar. Tüketiciler, müzisyenler Gargoyles, bu kırık dünyada herhangi bir yerde bulamayacakları ahengi yaratma arayışında, gerçek dünyayı emin adımlarla dolaşırlar.

Camelot unchained  golems mmorpg

Camelot unchained golems : Şans yoluyla ya da belki bir şey daha, birkaç İnsan tamamen Veilstorm etkisi kaçmayı başardı. Başka bir şeye dönüşmediler ve özel bir amaç için seçilmiş gibi, Veil’in gazabı tarafından el değmemişlerdi. Başka ırkların sahip oldukları tuhaf güçlerden yoksun olabilirler, ancak bazen bu güçlere eşlik eden küfürlerden de kurtulmuşlardır. Saf belirleme yoluyla, İnsanlar hayatta kalır. Kral Arthur’un kendilerinden önce yaptığı haklı gücün asil yolunu izleyerek, en zor zamanlarda bile ortadan kaybolmayı ve gelişmeyi reddediyorlar.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Camelot unchained mmorpg

Camelot unchained Humans: Şans yoluyla ya da belki bir şey daha, birkaç İnsan tamamen Veilstorm etkisi kaçmayı başardı. Başka bir şeye dönüşmediler ve özel bir amaç için seçilmiş gibi, Veil’in gazabı tarafından el değmemişlerdi. Başka ırkların sahip oldukları tuhaf güçlerden yoksun olabilirler, ancak bazen bu güçlere eşlik eden küfürlerden de kurtulmuşlardır. Saf belirleme yoluyla, İnsanlar hayatta kalır. Kral Arthur’un kendilerinden önce yaptığı haklı gücün asil yolunu izleyerek, en zor zamanlarda bile ortadan kaybolmayı ve gelişmeyi reddediyorlar.

Camelot unchained

Camelot unchained Stormriders: Öfkeli Veilstorm karşısında korkusuzluklarıyla ünlü Stormriders, Arthur’un hizmetinde durdurulamayan bir amaca sahip savaşçılardır. Görev ve onur kültürüyle, Stormriders dünyayı siyah-beyaz olarak görüyor: Arthur’a ve onun Camelot’u yeniden inşa etme vizyonuna bağlılık var, ve sonra her şey var. Fırtına ritimleri savaşta tamamen mizahsız ve çaresizdirler, kendi bölgelerini savunmak için kendilerini feda etmeye hazırdırlar. Her bir Stormrider, seçtikleri yolun parıltılı bir sembolü olan alnında parlayan bir mücevherle işaretlenmiştir. Mahkumiyetle dolu olan Stormriders, zihinlerini değiştirmek isteyen herhangi bir büyüye veya etkilere karşı özellikle dirençlidir. Stormriders sloganı somutlaştırıyor: “Birçoğunun ihtiyaçları bireyin ihtiyaçlarına daha ağır basıyor.

Camelot unchained

Camelot unchained St’rm: Pullu St’rm, tüm Alemlerdeki en esrarengiz ırklardan biridir. Kökenleri söylenti ve gizemle renklenir, ve St’rm bu şekilde devam etmekten çok mutludur. Stemram’ın anaerkil bir topluma sahip olduğu ve en ünlü savaşçılarının kadın olduğu, belki de kısmen cinsiyetler arasındaki alışılmadık farklılıklar nedeniyle olduğu bilinmektedir. Stim, zarif ve zariftir ve ritmik hareketlerinde yer alan gücün gurur kaynağıdır. Güçlü ittifaklar ve dostluklar kuruyorlar, çünkü St’rm diğer ırklara da saygı duymakla ünlü. Stimm’e savaşmak dans etmektir ve onların zarif adımları bir sihir biçimidir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

online mmorpg

Dünyanın ilk kırılmasından önce, Pictlar korsanlar ve akıncılardı. Pict’ların matrilineal bir toplumu vardır ve soyunun, eski günlerde, hatta savaşçıların ve annelerin, liderlerin ve kabilelerinin bakıcılarının olduğu pek çok kadını içerdiği söylenir. Düşmanlarını korkutmak için Picts, hem erkek hem de kadın savaşçılarına dövme yapmak için boya kullandı. Kırılmanın ardından, bu dövmelerin gelenekleri, kültürlerinin bir parçası olmaktan çok daha fazlası oldu; onların varlığının bir parçası oldu. Bu dövmeler artık düşmanlarını korkutmaktan çok, Pict’lara diğer ırkların sahip olmadığı dünyaya özel yetenekler ve içgörüler kazandırmaktan çok daha fazlasını yapmak anlamına geliyor.

8 Toplam puan

Camelot unchained

Grafik
7
Players
7.5
0
Kullanıcı oyu: 3.25 (1 Oy)
İlk yorumu yapmaya hazırmısın,düşüncelerinizi görmekten mutluluk duyacağız.

Cevap bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Mmorgonline-Mmorpg Oyun Listesi,MMORG Oyunlar
Yeni Hesap Kaydet
Hoşgeldiniz
Şifreyi yenile