CALL OF GODS PLAY

Call of gods mmorpg formatındaki oyun strateji oyunu ve aksiyon oyun kategorisinde yer alan ayrıca pek çok ülkede konum bulmuş 2 den fazla dilde çevirisi olan grafik ve animasyonları kaliteli içerikleri ile yayıncılar tarafından yayınlanan browser  tarayıcı tabanlı savaş/strateji oyunu Call of Gods barındırdığı RPG ögeleriyle oyun severlere muhteşem oyun tadı seyrini sunmaktadır.

Mmorpg Game Call of gods

Mmorpg oyunlar arasında tarayıcı oyunlar içinde eskilere dayanan yeri of gods‘un 2011 yılında çıkışını ve günümüze kadar pek çok oyuncu barındırması nedeni ile hayli ilgi çekmiştir.

Call of‘ta karakterinizi daha hızlı geliştirmenizi ve çeşitli hediyeler kazanmanızı sağlayan birden fazla yöntem ile ve bir çok görevin yer aldığı oyunda İnsan ırkları, Elfler ve Ölümsüzler olmak üzere 3 farklı ırk nedeni ile oyundaki zevk kat kat artıyor.

Call of Gods oyununda  normal haritaların yanı sıra daha zorlu PvE mücadeleleri yapabileceğiz zindanlar da bulunmakta.Zindanlar asla Genel haritalarda yer alan moblara oranla enerjileri yüksek ,özel canavarlar bulunan ve  daha güçlü mobların yer aldığı bu zindanlarda başarılı olabilmek için yanlız olmamalısınız ve takım halinde savaşmanız gerekebilir.

Sedimentary mmorpgonline
Call-Of-Gods Sedimentary

Call of Gods’ta görevler mevcuttur . Of gods görevleri  ve PvE mücadelelerinin dışında PvP savaşları yapabileceğiniz oldukça büyük ve özel  arenalar da bulunmaktadır. Oyunun arenasında zevkli olması açısından şampiyona, mücadele ve arena olmak üzere 3 farklı mod seçeneği bulunan arenalara fazla altı kahraman ile giriş yapabiliyorsunuz. Grubunuzda ve taburunuzdaki kahraman sayısı ne kadar fazla ve kahramanlarınız ne kadar gelişmiş olursa Call of Gods arenalarından yenerek galip çıkma oranınız o kadar yüksek seviyede  olacaktır.

CALL of gods Play

Call of gods aşağıdaki linklere tıklayarak oynayabilirsiniz.

OYNA 

CALL of gods indirme linki aşağıdadır.

YENİ LİNK

 

CALL OF GODS PLAY” için 2 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.