Cabal online

Cabal online oyunu müthiş bir strateji oyunudur .Bu konum olarak adapte edilmiştir.Güney Kore kuruluşu EST soft tarafından hazırlanmış, oynamak için izin verilen, çok oyunculu, çok oyunculu çevrim içi, oyuna izin verilen bir oyundur. Farklı ülkelere ve bölgelere ayrılmanın belirgin sınırları vardır.

Plot Online (CABAL)( CABAL Online

Oyun oynamaya izin olsa da, saptırma, oyuncunun orijinal nakit kullanarak nadir bulunan birinci sınıf paraları belirli bir amaçla satın almasını sağlayan, hem eğlence içinde hem de web aracılığıyla “Thing Shop” u hayata geçirerek freemium eylem planının kullanılmasını sağlar Seçici yön değiştirme yükseltmeleri ve bileşenleri, değerli şeyler ve gruplanmış makyaj içeriği almak için.

Çevrimiçi Şema, Nevareth olarak bilinen, bir umut verici adam toplama aracı olan CABAL tarafından imha edilmesinden yaklaşık bin yıl sonra gelen bir fıkra dünyasında meydana gelir.

Gerçeklerini mükemmel bir dünyaya dönüştürmeyi planladıklarında, tesadüfen, kıyamet olarak bilinen vesayeti getiren onlara karşı doğanın güç ve kanunlarına karşı güç verdiler.

Avukatlığın sona ermesinden sonra, CABAL’den sadece sekiz kişi kurtuldu ve öncülü Faust da dahil.

Faust, geleceği tahmin ederek, Nevareth’in bulunduğu yeri yok etmek için imha etme zorunluluğunu gördü. Günümüzde bu kötülük geldi. Şu anda, dünyaya saldıran takipçilerin akınıyla yüzleşmek ve arkadaki gerçeği ortaya koymak oyuncuya kalmış durumda.

Intrigue Online(cabal online ), ilk kez Ekim 2005’te Güney Kore’de taburcu edildi. Yön değiştirme daha sonra Temmuz 2006’da Avrupa’da kapanış beta testinden taburcu edildi ve Aralık 2006’da eğlence ve her sonuç sunumunun oynamasına izin verildiğini ilan etti.

Kuzey Amerika’da OGPlanet, 1 Şubat 2008’de başlatılan ve yönlendirme iznini yakaladı ve açık beta testi yaptı.  Ek olarak, tam tahliyenin şüphesiz Şubat ayı sonundan önce düşeceği ifade edildi.

28 Şubat 2008’de sapma, Kuzey Amerika’da resmen ilerletildi,  Güneydoğu Asya’da kapanış beta başladı. Gameforge, Cabal Online’ı 3 Aralık 2009’da Almanya’da dağıttı.

CABAL ONLİNE YÖNETİMİ

Kuzey Amerika’da OGPlanet tarafından verilen yönetim, 31 Mart 2010’da durduruldu, çünkü örgüt ESTsoft ile bir mutabakata varılamadı; sonuncusu ise Kuzey Amerika’nın özel olarak ayarlanmasını yeniden sağladı.

Ortalama bir MMORPG olarak, Cabal Online’daki oyun, hem oyuncuya karşı, hem de oyuncuya karşı durum ve ayrıca oyuncu öldürme bileşenlerini içerir. PvE bileşenleri, oyuncuları şeylerle ve deneyimle yoğunlaştıran granüle ve yolculuklara, ayrıca farklı servet ve “Alz”, saptırma para birimi alma örneklerine de sahiptir.  

PvP bileşenleri, yaygın olmayan kanallarda (toplu öldürme cezaları ile) oyuncu öldürmeyi, iki oyuncu arasında cezalandırılmadan organize düello, iki ülkeye oyuncu ve Capella ve Procyon’u ayıran Görev Savaşı çerçevesini ve buna ek olarak Tarafsız Tierra Gloriosa vesilesiyle, belirli savaş kanallarında ve her halükarda daha yüksek hacimli haritalarda (her koşulda savaş yetkisi verilir) ve nihayet Guild-Guild çerçevesinde, beklenmedik savaşlardan daha küçük düzenlenmelerine izin vererek birbirlerine karşı silah almalarını sağladı. Iki guild arasında.

Oyuncular altı karakterden en uç olan bir toplama şekli için birleşebilirler. Ödül karşılaşmalarına katkılarından dolayı kişilerin toplanmasına odaklanır.

Eğlence, sunucuların veya yönlendirmeyle ilgili evrenlerin her biri kendi olağanüstü ismi ve daha alt bölümleri olan kanallara ayrılmıştır. Çeşitli sunuculardan gelen oyuncular olağanüstü premium şeyler kullanan benzer bir sunucuya alışveriş yapmadıkları sürece her biriyle işbirliği yapamazken, bir sunucudaki her erişilebilir kanal üzerinden kaygısızca geçiş yapabilirler; paket.

Çeşitli kanallardaki karakterler, yine de birbirlerine yardımcı olamaz; Sadece benzer bir kanaldaki karakterler arayüz oluşturabilir. Ziyaret, konuşma modları için bu sınırlamayı, örneğin özel bilgilendirme (fısıltı), toplum konuşması, parti ziyareti veya bireysel ziyaret odalarını atlar.  Her hapishanedeki tüm sunucular, oyuncunun tabanı ve ekonomisi dışında, maddi seviyeye sahiptir.

Kabul Online’ın kendine özgü yerel formlarının, geri kalanı için sürekli olarak daha moda olan, özellikle Kore sınırlamaları olmak üzere, çeşitli maddeleri olabilir. Her kayıtta her sunucunun altı karakteri vardır, tek bir kayıttan tüm sunuculara ulaşması beklenmez.

Kanallar, motivasyonlarına dayanarak farklı mekaniği kullanır. Yeşil olarak adlandırılanlar amatörce samimi ve tersine, beyaz gölgeli kanallarla kısıtlamayan tersine, (savaşın mekaniği hala daha standart yüksek seviyelerde olan haritalarda bile olsa) zayıf düşen avutucu canavarlara sahipler.

Ticaret Kanalı

Ticaret kanalı, özellikle eğlence amaçlı satın almalar ve anlaşmalar için özetlendi; tipik oyuna sınırlamalar uyguluyor, örneğin vesayet hapishanelerine erişimin ve fakörlerin kullanımının kaldırılması ve ayrıca tüm doğal düşmanların tahliye edilmesi.

Bu kanalı alıp verme, çok geniş kapsamlı yayınlar vasıtasıyla yapılabilir veya bireysel pazar yavaşlar, bu olaylar genel erişim için hangi şeylerin atanabileceğini ve değerlendirileceğini belirler.

Premium olarak etiketlenmiş kanalların hepsi, Item Shop’tan bir Premium paket veya orantılı satın alan müşteriler tarafından satın alınmalıdır.

Cabal Online’ın evren, belirli haritalar ve zindan olması için çeşitli bölgelerin bir parçasıdır.  Başlangıç ​​oyuncuları, üç haritaya ve bir bölgeye ulaşma kapasitesine sahip olabilir; bu, üç tanıtım haritasına gezinme izni veren “Twist Gate” dir. Dönüşüme ilerledikçe ve karakter seviyelerini yakalarken, yeni ve giderek zahmetli olan haritalara ve ayrıca kutu hücrelerine erişim sunulacak.

Her kılavuzun alternatif bir ayarı ve iklimi vardır; Bunların arasında çöller, sırt ağları, kar ve buz haritaları ve hatta gelişmiş bir şehir manzarası veya nefret cehennemi bulunmaktadır.

Her rehberin kendine özgü karakteri, örneğin yolculuk karakterleri ve dükkanları gibi, oynamayan karakterlerin bir araya getirilmesi ve buna ek olarak çok sayıda canavar savaşmaya ve oradan katılım ve servet almaya hakkı vardır.

Bir kılavuzdan başlayarak bir sonraki yolculuğa çıkan bir gezi, ya Warp Gate birleşimleri boyunca dolaşarak ya da Premium GPS Warp’ı belirli bir kılavuzdaki flaş değişiminde kullanmakla bitti.

Oyuncular ilerlemeye yardımcı olarak olağanüstü gemiler, özellikle dikkate değer bir hız kazandıran Astral Forumlar ve Bisikletler, ya da Sihirbaz sınıfına seçkin son “Dash” ve “Flicker” benzersiz geliştirme geliştirme yeteneklerini kullanabilirler.

Cabal online | Karakter Sınıfları ve Özellikleri

Cabal Online’daki yaratıklarla savaşmak için büyü kullanan, düşük seviyeli bir Force Blader. Karakter ve stok söylemleri ekranları açıktır.

Cabal Online’da altı karakter sınıfı var. Bir karakter yapıldıktan sonra, oyuncu hangi karakter sınıfından geçeceğini seçmelidir. Altı sınıf, Warrior, Blader, Wizard, Force Blader, Force Shielder ve Force Archer’dır. Çeşitli karakter sınıfları, başta gelen alanlara rağmen ayırıcı metodolojiler, uzmanlık kütüphaneleri, silah depolamaları sağlar.

Kademeli olarak, oyuncular karakterlerini şekillendirecek üç benzersiz kalitede, Strength, STR, Intelligence veya INT ve Dexterity veya DEX olmak üzere uygulayabilecekleri odaklamaları alacaklardır.

Bu özellikler, karakterin niteliklerini ve eksikliklerini başarıyla belirleyecek birkaç isteğe bağlı özellikleri etkiler. Bu opsiyonel özellikler saldırı, Kılıç yeteneklerinin fiziksel kalitesidir, Magic, Magic yeteneklerinin diğer dünyadaki kalitesi, Savunma, düşman saldırılarına karşı geçirimsizlik, Hit veya Saldırı Oranı, tüm oyuncunun saldırılarının hassasiyeti ve Savunma Oranı, Düşman saldırıları tamamen engellendi ya da kaçındı.

CABAL ONLİNE
CABAL ONLİNE

Cabal online | Savaşçı

Savaşçı sınıfı değirmen çatışma kılıç istemcisinin işletmesidir. Fiziksel kapasitelerini şiddetle yükseltmek için Force kullanıyorlar. Bunlar, en yüksek intrensip imperativeness veya refah saygılarına sahiptir ve düşmanca yetenekleri orta derecede ve etkilidir.

Onların donanım seti tabii ki, olağanüstü derecede koruyucu Zırh Seti, farklı malzemelerden yapılmış metalik zırhlar ve iki kılıç veren ya Büyük Kılıçlar ya da Daikatana’ydı. Parti odaklı tutkunlar da dahil olmak üzere kapasitelerini önemli ölçüde artırabilecek pek çok güçlendirici tutkunu vardır.

Temel özelliklerinden biri, fiziksel saldırı saygısını ve direnişlerini artıran Güçtür.

Cabal online  Blader

Blader sınıfı hızlı kılıç ve müvekkil çatışma sınıfı, yükseltilmiş önleme ve kesinliği ve ayrıca yeteneklerinin hızı ile tanınır. Onların adrountunu ve kalitesini iyileştirmek için bir Savaşçıdan daha fazla uyarlanabilirlik kazandırmak için Force kullanıyorlar.

Hiç de savaşçı gibi değil, yine de iki toplama takviye edici yetenekler geliştiriyorlar; Bu kapasitede, bir toplantıdayken, özellikle de zarar verimi ve temel isabet oranına rağmen, bireysel niteliklerine daha sık bağlı.

Onların donanımı tabii ki Savunma Oranı’nı veya kaçınmayı destekleyen hafif bir kimono tarzı malzeme olan Martial Set’i ve ayrıca bir Blade ve Katana’yı, ya da oyuncu çok eğimli ise sadece tek bir türden iki kılıç içeriyor.

Cabal online Sihirbaz

İkinci sınıf sınıfı Sihirbazıdır ve temel büyü istemcisidir. Force’u, etrafındaki bileşenlerin enerjisini, bir Warrior’ın kendi kalitesine yaptığı kadar açmak için kullanıyorlar. Onların temel özelliği, mistik saldırı denetimini artıran İstihbarattır.

Onların kendilerini etkileyebilecekleri birkaç tutkal kabiliyeti vardır ve seçtikleri yardımsever amaçlar ne olursa olsun, buna ek olarak birçok toplanır meraklıları vardır. Bu yeteneklerin bazıları, özellikle Sağlık veya Savunmayı artıran ve genellikle temel gelişimlerinde onlara yardım etmek için yeni gelen kişiler için en temel olanları göze çarpmaktadır.

Onların yetenekleri yoğun bir zarar verici niteliktedir; Bununla birlikte, etkilerinin olduğu bölünme sınıflarından veya AoE’den belirli bir ayrımı var. Çatışma sınıfları benzer bir uzmanlığa sahip daha az düşmana yüksek zarar verirken, Wizards zararlarını bütün sınıflar için uygulanabilir en şaşırtıcı bölgeye yaymaktadır.

En oturaklı yeteneklerinin büyük bir bölümünün yıpranma yeteneği ile birleştirilen Sihirbazlar, düşman yığınlarını kontrol etmek için hayati öneme sahiptir. Onların asıl yükü onların alt savunmasıdır;

Yine de, bu stratejik olarak üstesinden gelinmesi, onların büyülerinin çarpık etkisinin kullanılmasıyla mümkün olabilir.

Onların dişli takımı, doğal olarak, oyunun geç formlarında kavgalar üreten Tek Odaklı ve çift Orblar, tek başına dünya düzenleyicileri.

Okçuyu Kısıtla   Cabal online

Constrain Archers, güçleri yoğunlaştırmak yerine kontrol etmek isteyen çeşitli Sihirbazlardır. Bu çizgide, yeteneklerinin aynı zamanda Sihirbazın yetenekleri ile tersine daha az bir etki alanı vardır, aksine bunların zararları daha kesin, daha kesin ve daha yüksek bir temel isabet oranı ile. Hayal edin ve Astral Yay gibi Kuvvet Shielder gibi bir rota içinde bir silah yapın;

Bu silah onların hassas ve temel oranını yükseltir. Buna ek olarak, bir Sihirbazınkinden çok daha yüksek, tüm sınıfların en dikkat çekici saldırı kapsamı vardır.

Bu sınıfa roman, güçlü tek cüsseli hedefler ve iyileştirme yetenekleri toplama gibi güçlü büyüler ve aynı zamanda Sihirbaz’ın yakınları olan yeni oyuncuların kullandığı çok sayıda yararlı meraklıları var.

Onların yetenekleri, her ikinci saygınlık için onlara yüksek bir zarar vererek, herkesin en hızlı atma zamanına sahiptir. Okçuları, büyülenmiş güç ve kaçınmak için İstihbarat ve Dürüstlük, ve buna ek olarak ayarlanmış Battle Seti ve çift Kristaller saydırın.

Cabal online  Sürücü Okçusu

Mmorpg online oyunlar Sürücü Okçuları, Force’u açmak yerine kontrol etmek isteyen çeşitli Sihirbazlardır. Bu çizgiyle, yetenekleri aynı anda Sihirbazın yetenekleri ile karşılaştırıldığında daha az bir etki aralığına sahiptir, ilginç bir şekilde, zararları daha kesin, daha kesin ve daha yüksek bir temel isabet oranına sahiptir.

Astral Bow olan Force Shielder gibi bir rota içinde bir silah öngörüyor ve yapıyorlar; Bu silah onların kesinliğini ve temel oranını geliştirir. Buna ek olarak, bir sihirbazınkinden çok daha yüksek, tüm sınıfların en yüksek saldırı kapsamı vardır.

Bu sınıfa özel olan güçlü büyüleri vardır, örneğin etkili tek hedef ve iyileştirme yeteneği toplama ve buna ek olarak, Sihirbaz’ın yakınlarındaki yeni oyuncuların kullandığı çok sayıda faydalı meraklı tutucu.

Onların yetenekleri herkesin en hızlı atma zamanına sahiptir ve onlara her ikinci saygı için büyük bir zarar verir. Okçuları, hem dünyevi güç için kaçınan, hem de ayarlanmış Battle Seti ve çift Kristaller için İstihbarat ve Zekaya saygı duyarlar.

Cabal online  Zorla Kalkan 

Mmorpg oyun Compel Shielder’lar Force’un nasıl gerçek bir silah haline geleceğini anlayan iki sınıftan biridir. Büyücüyü yoğunlaştırarak hayal etmeyi ve Astral Shield’i yaratma kapasitesini yakaladılar; bu kalıntılar onları daha belirgin bir Savunma ile donatıyor.

Bu sınıf, tüm sınıfların en şaşırtıcı Savunması’na sahip olan yoğun tank sınıfıdır ve yoğun hasarını toplayan yeteneği ile birleştiğinde, diğer toplama bireylerini yüksek bir zarara karşı koruyabilir.

Sürücü Korumaları ek olarak, her bir farklı sınıfta Force Archer için bir kenara koyduğu gibi, önemli bir Şifa kabiliyetine sahip değildir. Son yetenekleri, aynı şekilde, tüm sınıfların en temel zarar sistemidir ve onları hem iyi bir koruma ve saldırgan yapar. Force Blader gibi onlar çapraz bir Sword-Magic sınıfıdır.

Her iki çevrenin de en sonunda küfür kullanma kapasitesine sahip olması gereken Force Blader gibi olmasa da, Force Shielder, tek bir konuda gerçek anlamda pratik deneyime sahip olabilir. Bir Kılıç Gücü Koruması fiziksel Kılıç yeteneklerine yoğunlaşacak ve savaş ve temel zarara saygı gösterecektir.

Bu durum için, fiziksel güç ve direniş için Mukavemet ve Zekâkarlık sayarlar. Bir Magic Force Shielder, yüksek moment hasarından ziyade her saniyede zarar verdiği büyüler üzerine odaklanmış spesifik silah çeşitliliği için Sihir yeteneklerine yoğunlaşacaktır. Kalite, direniş ve önleme için Zeka ve Zeka’ya güvenirler.

Sınıf, tüm potansiyelini tamamen kullanacak şekilde hibridize edilebilir, normalde yeryüzüne karşı savaşırken sönük Büyü yeteneklerini kullanır. Silah kütlesi tabii ki Zırh Seti, bir Kılıç ve Kristal, Orb’la ortak olsa da, oyuncu isterse almış olduğu ihtisas türüne güvenebilir.

Cabal online Sürücü Blader

Force Blader sınıfı büyü kılıçları gibi temalı. Onların keskin kenar ifadelerini etkinleştirmek için Force kullanıyorlar ve farklı sınıfın sahip olmadığı istisnai debuff yeteneklerini yaratmışlardır.

Savaşmak için silah çeşitleri yetenek yeteneklerine odaklanmalarına rağmen, kılıç yetenekleri en güçlendirilmiş, onların büyü sevecenliği sadece Kuvvetleri tarafından yaygınlaştırılmış Kılıç yeteneklerine göre sergileniyor. En yetenekli saldırıları, yakında kendilerine zarar veren amaçları üzerinde olumsuz etkiler yaratan kınamalarla cezalandırılıyor.

Her biri birincil özelliklerin üçünü tek tek desteklediğinden, bunlar hem en uyarlanabilir hem de en sıkıcı sınıf oluştururlar. Onların donanımı, elbette, çeşitli filamentlerden yapılmış bir savunma elbisesi, bir Katana ve bir Orb olan ayarlanmış Battle Set’tir. Onların can sıkıcı yeteneklerini kullanmalarındaki çok taraflı nitelikleri onları en ileri oyuncular için en iyi sınıf yapmaktadır.

NPC’lerle savaşmak için Combo Modu kullanan bir blader.

Mmorpg oyununda tüm sınıflar hem Kılıç hem de Sihir tabanlı çevrelerde yer alan bir uzmanlık kütüphanesi ile döşenmiştir. Warriors veya Blader’lara benzer bir şekilde bir daire etrafında toplanan sınıflar, tüm düşmanlık ve güçlenme yeteneklerine sahip olurken, diğeri sadece büyü büyüleri ve öğrenci tutkunları üzerine yoğunlaşan ve ayrıca itilen bir tane için kullanılacaktır.

Çapraz cins sınıfları, çeşitli amaçlar için her iki çevreden de yararlanabilir; Force Blader’lar Magic circle’in son aşamalarında canlanma yaşarken, Force Shielder’lar bu daire içerisinde de düşmanca olağanüstü ifadeler içeriyor. Geçmişteki düşmanca ve yetenekleri geliştirirken, ayrıca tüm sınıfların sahip oldukları teleportasyon yetenekleri vardır.

Atma, her karakterin, temel Kılıç daire düzenlemesini oluşturan kapalı bir şansla kullanabilmesidir; bu da, onları kısa sürede ayırmayı hızlandırır ve dolaşım hızını arttırmak için geçişlerin bir parçası olarak kullanılabilir.

Sihirbazların, Dash ile kıyaslanabilir şekilde hareket eden, henüz Sihir dairesinde üretilen Blink adlı yeni bir teleportasyon kabiliyeti var. Sihirbazlar ayrıca Dash ve Blink’ten yararlanabilecek ana sınıf ve bu şekilde diğer sınıflardan daha hızlı yürüyerek, saptırmada var olan sıradışı taşıt araçlarından bile daha hızlı hareket ediyor.

Olağanüstü yetenekler, belirli “konumlandırma” görevlerini tamamlayarak karakterin gelişimi sırasında belirli odaklanmalara açılır. Bu yetenekler, kombinasyon ölçeri doğru planlamayla sıkıştırıldığında ilerlemenin bir parçası olarak kullanılabilecek birkaç yetenek olan Combo Mode’u ve buna ek olarak, karakter veya hatta nadir bir savaşa geçici kredi ödülleri veren birkaç Savaş Modu içerir.

Aura Modu, daha sonra özelliklerini daha da genişletmek için itilen Battle Modları ile daha sonradan istifade edilebilen, çekici bir Battle Mode’dur.

Bileşende, bağlanan ödüller arasında hiçbir ayrım yapılmamasına ve yalnızca yeteneklerin görsel etkilerinin değiştirilmesine rağmen doğasında temel bir özelliktir.

Dövüş Modu 1, tüm sınıflar için olağanüstü olan ve devamlı olarak modun kapsamı için yeni mekaniği içeren tahrikli bir Aura Modudur. Her iki Savaş Modu 2 ve 3, karakteristik artışlarla birlikte, her sınıfa bir tür tamamen ayrılmış, nadir bir savaş modu verir.

Battle Mode 2, sınıfları ekstra kullanışlı az sayıdaki kısa bir silah olmakla birlikte, Battle Mode 3, temelde karakterlere Kılıç ve Sihir yeteneklerinden üçüncü bir uzmanlık kütüphanesi kazandırmak için kullanılmak üzere yeni seçici yeteneklerin tam bir düzenlenişini sunar.

Geçmiş Savaş Modları, olağanüstü faydalı becerileri de var. Astral silahlara sahip sınıflara, onları güçlendirmek için bir çağırma uzmanlığı verilir; Tüm sınıflar ayrıca Astral araç çağırma ve Combo Mod yeteneklerini güvence altına almak için donatılmıştır ve Astral Boards veya Bikes kullanımına olağanüstü bir savaş tarzı elit yetkisi vermektedir.

Ayrıca, karakterlere önemli bir ücret düzenlemesi yapılır ve yeteneklerini harekete geçirir ve böylece şeyleri yağmalamaya, sonuç olarak oyuncuları almaya veya birkaç duygusal karakter etkinliği oynamasına imkân tanır. Nihayetinde, tüm sınıflar, kalitelerini yükselten birkaç yeniden tasarım yeteneğine, değişmez bir şekilde ilerleyebilir.

Yetenekler, belirli bir yetenek derecesi veya aşamasında başarıldığında gerçekleştirilmelidir. Kademeli olarak yükselmek gibi, uzmanlık pozisyonlarını genişletmek, bu nedenle, spesifik düşman yetenekler olmak için yetenekler kullanarak el ele tutuşmayı gerektirir

Geçişin geçmiş formlarında, uygunluk karşılaşması toplama, uygun dairenin yetenekleri ile sınırlıydı (Kılıç derecesi için Kılıç yetenekleri, Sihir Sırası için Sihirli yetenekler). Bu daha sonra tipik bir çile çekmesi ile değiştirildi ve bu da herhangi bir kabiliyet her iki daireyi de artırdı.

Aynı şekilde, yeni yetenek pozisyonlarını yerine getirmek için belirli bir “sınıf sıralamasının” ön şartı da dahil edildi. Sınıf konumları, her on karakter seviyesinde konumlandırma bitirme yolculukları tarafından toplanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.