BOUNTY BAY ONLİNE

Bounty Bay Online, oyuncuları, ondördüncü ile onaltılı yüzlerce yılın öncüleri ve özel oyuncuları haline getiren kayıtlı bir MMORPG oynamaya izinlidir. Deniz efsaneleri mevsiminde, örneğin Christopher Columbus, James Cook ve Vasco da Gama, oyuncular yasadışı hayvanları ve efsanevi hayvanları savaşmak için okyanusları kendi teknelerinde alabilir, her zaman değişim politik atmosferi belirtilerini keşfedebilir veya Bir tarımcı veya vasıflı bir çalışan olarak daha az cesur bir hayat tarzı arayın. BBO’da oyuncular, dünyanın tarihi zeminini oluştururlar.

 Bounty Bay Online 

Yeni Karakter Sınıfları | Beyond the Horizon ile beş yeni sınıf geliştirildi: Kraliyet Askeri Görevlisi, İmparatorluk Muhafızı, Karayip Korsan, Hazine Avcısı, Silahlı İşadamı.

Dört yeni evcil hayvan | Yeni gelişimde yer alanlar: Cehennem Kurtları, Buz Perileri, Gölge Yapayış Silahları ve Vahşi Boğalar.

PvP | Oyuncular, örneğin 2vs2 ve 5vs5 gibi farklı dövüş modlarına katılabilirler.

Evlilik Sistemi | Lovesick korsanları, düğün elbiseleri, yüzükler ve düğün demetleri gibi düğün eşyalarını alabilir ve satın alabilir ve hatta cemaate kendi tercihlerini güzelleştirebilir.

Orjınal Sitesi

Oyun tarihi : 2007

Macera Mmorpg