Black Gold Online Yükselişe Geçiyor

Öncelikle çok güzel bir Mmorpg oyunundan bahsetmek isteriz ki bu da Black Gold Online’dir.  Snail Game şirketi tarafından tescil edilmiş gold online 06/20/2014 tarihi ile oyun severler ile buluşmuştur.

Black gold online sizleri eşi benzeri görülmemiş savaşlara sürükleyecek. Harita çevresinde tüm kıtanın egemenliği için savaşan iki grup bulabilirsiniz. Çok sevilen bir yanı olması ve strateji, macera oyunları gibi geniş ilkeleri bulunan Black go 2014’ten bu yana hali hazırda bulunan oyuncu sayısını artırdıkça artırmaktadır. Peki yükselişe geçen Black Gold online nasıl oynanır, karakterleri ,savaşları , sınıfları nedir , hepsinden tek tek bahsedelim .

Black gold online Sınıf ve Karakterleri

Black gold online
Black gold online karakterleri

Birbirinden özel güçleri ve yetenekleri olan karakterleri seçimine siz karar verin .

Punisher ( Cezalandırıcı ) : Buvont Kraliyet’in iyiliğini koruyan şövalye ve seçkin zırhlı şövalyelerin habercisidir. Dayanıklılıkları, ikonik kalkan koruma teknolojisi ve üstün kılıç ustalığı ile temizlemekdir. Atak seviyesi 6 defans ise 10’dadır.

Assassin ( Katil ) : Gölgelerde gizlenen, hedeflerini ölümcül bir etkilile takip eden ve uygulayan acımasız, etkili ajanlar. Suikastçılar, gizlilik sanatlarında özel olarak eğitilmiş, düşmanlarına sürpriz unsurunu bırakmışlar. Atack 8 defence seviyesi 7’dir.

Spectromancer ( ) : Gücünü mezarın ötesinden alan Spektromancılar, güçlü ruh büyülerinde esrarengiz büyücülük ve buhar teknolojisini kullanıyor. Yasak küfürler ve gölgeli bir alemin mirasçıları dokumacıları olarak bilinirler. Rüzgar ve suyun gücünü birleştirerek atak yaparlar.

Black gold online
Black gold Online’den bir kare

Brawler ( Kavgacı ) : Fiziksel varoluş sınırında güçlü büyü yapan bu güçlü büyücüler Montel’in daha önce gördüğü hiçbir şeye benzemez. Brawler, dünyaya derin bir bağlantı veya sofistike ve lisanssız teknolojinin kullanımıyla güçlü element sihrini toplar. Gücü 5 çevikliği 8’dir.

Spellsword ( Büyü kılıcı) : Yıkıcı büyücülük ve sıra dışı bir kılıç oyunu kullanmanın iddialı hayali bu protezlerde gerçekleşmiştir. Standart büyücüden daha çevik ve savaştan ziyade büyü dokumacılığına daha uygun.  Atak 8, defans 6, kontrol gücü 8’dir.

Blade master ( Bıçak ustası ) :  Erlandir’in öncüleri tehditkar gıcırdatmaları ile mücadele etmekle yükümlüdür. Bu tecrübeli gaziler güçlü bir hayatta kalma ve kalabalık kontrolü yetenekleriyle donanmış durumda.  Atak 8 defans 10’dur.

Geomancer ( ) : Üstün yetenekli şifacılar, Geomancers dünyadan ve onun lütufundan ilaçları çekmek. Bütünsel muamele ve yeryüzü sihirleri, onları anında tek hedefli iyileşmede uzmanlaşmış, savaşta mükemmel şifacılar ve yardımcılar yapar. Atakları 4 defansları 6 olan geomancer savaşcılarının kontol gücü 5’dir.

Occultist () : Kara büyü uygulayan müthiş büyücüler, Okültistler, sürekli restorasyon konusunda uzmanlaşmış güçlü, sadece kadınlara özel bir mender sınıfı. Gençleştirici gücü uğursuz ve eski sırlardan çekmek gibi yeteneklere sahiptirler.

Thaumaturge () : Güçlü yapıları onları dahada kızgın savaşçı yapmıştır.

Gunslinger () : Radiant Sun’ın altında kutsanan Pyromancers, ateşin yanan gücü için mükemmel bir boruya yükseliyor. Doğumdan beri eğitilmiş olan Pyromancers, alev dokuma teknikleri sanatında ustalaşmıştır.

Pyromancer () : Çok özel büyülerle karşı tarafı aniden etkisiz hale getirebilme özelliği taşırlar.

Skycaller () : Skycaller cennette nefes alır ve kuvvetleri derin ve yıkıcı bir güce yönlendirir. Skycaller, rüzgar ve suyun gücünü çağırıyor, fırtınaların ardından bırakıyor.

Beastmaster ( Canavar ustası ) : Tam bir avcı ve canavar avlama yetenekleri ile göz doldururlar.

Buna nazaran Erlandir Union ve Kingdom of Isenhorst birlikleri  olarak iki ayrı gruba ayrılır.

Yukarıda saydığımız Black gold online karakterleri ve sınıflarından istediğini seçip oyunda gücünü ortaya çıkar. Mmorpg oyunlarda en beğenilen karakter animasyon ve grafik yapıları nedeni ile de bir üst sırada ve gelişmeye halen devam ediyor.

Black Gold Online’de Taşıyıcılar

Black gold online oyna
Black gold online oyna

Taşıyıcılar oyuna yüksek aksiyon katan materyallerdir. Her birinin farklı özelliği olması nedeni ile seçim bir hayli eğlencelidir. Oyn içerisinde 5 çeşit taşıyıcı ( carriers ) bulunuyor . Bunlar ;

  • Assault
  • Raid
  • Siege
  • Anti – air
  • Aerial

Bu 5 farklı robot taşıyıcıların özelliklerini anlatalım .

Assault : Ağır zırh delici mermi ile taşıyıcılarından oluşan hızlı bir sisteme sahiptir. Ateş gücünün hız için değiş tokuş edilmesiyle birlikte farklı hızlara, zırhlara ve saldırılara göre değişir. Saldırı araçları ve canavarların tüm kara birimlerine karşı zırh delici mermi hızında sistemleri vardır.

Raid: Normal olarak sorun anti-personel taşıyıcıları, Raid türleri yüksek hareketlilik ve manevra kabiliyeti sunar. Hafif zırhı ve nispeten zayıf bir saldırı ile, piyadeleri toparlamak ve kaçan askerleri kovalamakta çok etkilidirler. Raid taşıyıcı sistemi , acemi oyunculara ilk ulaşan taşıyıcıdır.

Siege : Ağır şekilde güçlendirilmiş mükemmel bir atakları vardır. Yakın mesafeli saldırılarda azimli ve tüm taşıyıcılar arasında en yüksek kabiliyete sahip olmakla birlikte, donanma araçları ve canavarlar, yavaş hızları ve uzun şarj süreleri nedeniyle belli bir mesafeye açıktır. Ele geçirme becerileri , savunma yapılarına ve daha üst rütbelere karşı benzersizdir.

Anti- air : Hava birimleri için özel olarak üretilmiş çevik bir taşıyıcı konumundadır. Çok uzun menzilli saldırılar yapabilir.

Aerial: Bu taşıyıcılar hava birimlerini alabilmek için özel sistemle üretilmiştir. Uçan gemileri vurmak zor olsa da Assault taşıyıcılarına ve diğer uçan birimlere karşı bonuslara sahiptir.

Her savaş ayrı bir çığır açtı. Savaşların açtığı ve parçaladığı bir kıta olan Montel’e sizde katılın. Isenhorst Krallığı ve sihirli Erlandir birliği arasında kalmayın. İki tarafta eşit güçlere ama açık yanlara sahiptir. Black gold online oynamak için aşağıdaki bağlantıya tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.