Black Aftermath Hemen Oyna

Black Aftermath online strateji oyunları arasında yerini almış  mükemmel browser oyunlarındandır. Şehir sokaklarında birbirine karşı güçlü kalma ve savaşma mücadelesi için bu oyunu hemen oynayabilirsiniz. Hızlı bir başlangıç yapabilir, bağlantı linkinden black after math online için giriş yapabilirsiniz.

Black Aftermath nedir, nasıl oynanır diyenlere cevap olarak, bir casusluk ve hırsızlık tarzında bir bilgisayar oyunu olduğunu söylemekte yarar var. Oyuncuların en birincil amacı ise, kendi imparatorluğunda en üst seviyeye ulaşmak olduğudur. Büyük ve geniş stratejileri bulunan Aftermath Black’ta her hafta 7 gün boyunca PvP sistemiyle çeşitli puan ve hamleler kazanabileceksiniz.

Bu 7  gün sonunda kazanılan tüm puan ve galibiyet oranları sıfırlanır. Bunun yerine çeşitli ödüller alırsınız.

Black Aftermath, şehirlerinin sokaklarında ve hatta dünyasında hükmedip, suçluları arasında yüce hüküm sürmek isteyenler için sıra tabanlı, ücretsiz, çok oyunculu, çok oyunculu bir online strateji oyunudur.

İlk yapmanız gereken black aftermath sistemine kayıt olmanız gerekir. Daha sonra suçlular kısmından giriş yapın ve tetikçi olarak oyuna katılabilirsiniz. Macera devam ederken istediğiniz herkesi öldürüp malları toplayabilirsiniz. Utopia games sayesinde yükselmeye çalışan Black Afteri deneyin. Uyuşturucu kaçakçılığı dahil çok yönlü macerası olan bu Mmo türüne hemen başlayın.

Black after match Kuruluş yılı : 09/30/06

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.