Bilgisayar Sorunları

Bir bilgiyar PC’nin sorunsuz çalışması, müşterilerinize yonganın ağırlığından şüphe etmez. Yine de, PC zaman tutucularının lanetlenecekleri ılımlı ama yorucu sorunları yaşama tehlikesi ne kadar belirgindeyse, o kadar çok artmaktadır. Her durumda, doğru programlamayla, sıklıkla sorunun en yüksek noktasından kaynaklanabilir.

Birkaç ekipman sorunu dahil edilir ve buna göre çerçeve ayarları geçerlidir. Disketsiz bir açma kartı bulunan bir disket yerleştirme veya çizme sürükleme ve çıkarma. PC’lerin açılması, Windows’un başlaması ve çerçevenin başlamasıyla ortaya çıkabilecek sorunları çözmek için bir çok öneri aldık.

PC, ihtiyacımız olduğunda işleme koymamız gereken verileri depolayabilen ve ihtiyaç duyduğumuz zaman geri verebilen bir alet olarak bilinir. Ana elektrikli bilgisayar ENIAC’tır. Tarih boyunca, bilgisayarlar çok çeşitli yollarla yerleşti. Yirminci yüzyılın ortasında bulunan ana bilgisayarlar bugünkü PC’lerden çok daha fazla güç harcayan geniş odalardı.

21. yüzyılın başlangıcına doğru, PC’ler kollarına sığacak ve küçük bir batarya ile çalışacaktı. Niçin bu kadar az yapılabildikleri arkasındaki temel motivasyon, 1969’da küçük bölgelere sığabilen yarıiletkenlerin ve donanımın yapılabilmesidir. Şimdi kullandığımız PC’ler Intel’in ilk işlemci adı olan 4004’ün ardından PC yeniliği hız kazandı.

Genel halkımız, bilgisayarı ve çok yönlü karşılaştırılabilirliğini, tablet telefonunu veri çağının görüntüsünü algılamış ve onu PC fikriyle tanıdı. Genellikle bugün kullanılırlar. PC’nin temel çalışma standardı, yalnızca 0 ve 1 kodları içeren çift sayı çerçevesidir. Hayranlık uyandıran programlamayı kaydetme ve çalıştırma ilkesi bilgisayarı mini bilgisayarlardan benzer şekilde tanır.

Kilise-Turing teorisi, bu esnekliğin sayısal bir eklemidir ve herhangi bir PC’nin başka bir PC’nin işlerini yürütebileceğinin altını çizmektedir. Bu şekilde, çok yüzlü doğaları ne olursa olsun, cep bilgisayardan süper bilgisayarlara bellek ve zaman kısıtlaması olmazsa, hepsi de aynı işi yapabilirler.

Fragmented Online Oyun

Fragmented Online parçalanmış RPG elemanları ile bir bilim kurgu , hayatta kalma aksiyon shooter ve Repopulation satın almış tüm oyuncular

1 comment

Granado Espada Online

Granado Espada online , IMC Games Co., Ltd tarafından geliştirilen harika  bir Koreli fantezi MMORPG online’dir. Granado başlangıçta Güney Kore‘de Şubat

2 comments

Aura Kingdom – Online oyun oyna

Aura Kingdom  mmorg tarzı oyun Tayvan ve Hong Kong ve Japonya Dünyasın’da aura kingdom online adında yer almazken buralarda Fantasy

0 comments
archeage.

ArcheAge Mmorpg Online Oyun

Arche Age, Koreli geliştirici Jake Song (eski Lineage geliştiricisi) ve geliştirme şirketi olan XL Games tarafından geliştirilen bir MMORPG oyun

0 comments
applo

Applo Fantastik Mmorpg

Applo oyuncuları Emporer kadar rüzgar sunulan bir üç gruptan birine kontrolünü devralacak bir sözde orta çağ zaman ayarı, bir programdır.

1 comment