Berserk the Cataclysm Kapatıldı mı ?

Berserk the Cataclysm oyunu oynanması gereken efsane kart oyunlarından bir tanesiydi . Çevrim içi oynanabilen yapısal özellikleri ile göz dolduran bir moba türü oyundur. Peki en çok merak edilen bir konu Berserk the Cataclysm kapatıldı mı ? Berserk the Cataclysm kapalı mı ? Berserk the Cataclysm closed ? bu soruların hem yanıtını ve de neden kapatıldığı hakkında bilgileri sizlere vereceğiz .

Bir diğer konu ise Berserk the Cataclysm nedir ? Berserk the Cataclysm nasıl oynanır ? Ve Berserk the Cataclysm

Berserk the Cataclysm Oynama Şekli

Öncelikle berserk the cataclysm nedir ne değildir biraz oyun hakkında bilgiler vermek isteriz ? Daha sonra oynama şekli hakkında bilgi vereceğiz . Berserk bir mmorpg oyunu değildir . Bunu neden söylüyoruz. Bazı form ve tartışmalarda  rastladığımız başlıklarda, mmorpg mu moba mı oyunudur gibi sorulara denk gelmişizdir.

Bizde size moba oyunlarını içerdiğini belirtmek isteriz . Fakat aslında berserk the cataclysm game bir CCG formatında kurulmuştır.Nedir bu CCG açılımı nedir diye merak ettiniz . Hemen anlatalım .

CCG İngilizce’den gelen bir kelimedir. Bu oyun türü bir kart oyunu olmasından dolayı Customizable Card Game açılımını alır .

Bu yüzden Türkçe karşılığı ise Özelliştirilebilir kart oyunu anlamını taşımaktadır.

Berserk the Cataclysm Nedir nasıl Oynanır ? 

Öncelikle bilmemiz gereken en temel konu Berserk the Cataclysm bir kart oyunudur. Aslına belirli kartlar çekilerek oynanabilen ve stratejik yeteneklerini kanıtlaman gereken bir ücretsiz Moba oyunudur. Her ne kadar CCG oyunu olsa da Mmo oyunları da içermektedir.

İçerisinde tamamen takım taktikleri gibi yönetiler bulunduran ve takımları komuta edebileceğiniz,bölgeleri savunacabileceğiniz yerler bulunuyor . Ve kartları savaşlarda zafere taşıyabileceğiniz inanılmaz bir CcG’dir.

Klan savaşlarını severseniz de oyun da bir çok klan grubu ile savaşlara girebileceksiniz. Özel turnuvalar da gücünüzü ispatlayabilirsiniz. Ayrıca önemli bir taht bulunur ki bu tahtın adı Ungars‘dır. Ama herkes bu taht peşinde koşarken, turnuvalar da başarılı olanlar yalnızca Ungars tahtını keşfedebilecek .

Çevrim içi işlem kartı oyunu olarak ta bilinen Cataclysm game otomatik savaş sistemi sayesinde sizi çok heyecanlandıracak. Peki berserk the Cataclysm oyunu nasıl oynanabilir ? Berserk the Cataclysm Nedir ? Berserk the Cataclysm taktikleri gibi birçok konuya yer vererek tüm bilgileri elde edinin .

Berserk the Cataclysm Idc Türkiye

Berkersk oyunun yayıncısı olan IDC games Türkiye’de birçok başarıya ulaşmıştır. IDC/Games’in tüm batı Ülkelerinde’de yayına ve tanıtıma çıkacağı açıklandı . Oyunun kurulum aşamasını Tiers üstlenirken birçok zor süreçten geçmiştir.

Türkiye’de yer alan çevrim içi oyunlar arasına giren cataclysm IDC TÜRKİYE olarak web tabanına yerleşti . İlk çıkışında ABD, Kanada, İngiltere, Almanya, Fransa, İtalya, Romanya, Çek Cumhuriyeti ve Polonya’da bulunan oyun severleri hedefine alan Berserk the Cataclysm Idc Türkiye olarak yayıncı sistemine girerek bir çok oyuncu kitlesine ulaştı .

Berserk Idc Türkiye’de oynarken hayatta kalma mücadelesi verebileceğinizi bilin. Kartlardan oluşan bu oyunda beş elementi birleştirdiğinizde belirli güçlere sahip olacaksınız . Ayrıca sihir becerilerini geliştirmek zorun da olacaksınız.

Berserk the Cataclysm  Oynama Özellikleri 

  • Totalde bulunan 1.200’den fazla kartı karıştırarak kendi kadronuzu ve sisteminizi yaratabileceksiniz.
  • Daha güçlü kartları oluşturmak için elinizde ki kartları geliştirebileceksiniz.
  • Savaş sistemi içerisinde diğer oyuncuların bölgelerini fethedin .
  • PvP ve PvE içerikli savaşlara katılabileceksiniz.
  • RPG tarzı oyun stili ile PvE sisteminin tadını çıkaracaksınız.
  • King of the Hills gibi düzenli turnuvalara katılarak tahtı ele geçirmek için meydan okuyabileceksiniz .

Peki web tabanlı moba oyunları arasında geçmişi olan ve hat safhada oyuncu sayısına erişen Berserk the Cataclysm kapandı mı ? Akıllarda kalan bir soru da Berserk Cataclysm oyunun kapandığı sıkça soruların arasında yer alır.

Idc gaming yayıncı şirketi bu oyun üzerinde bir çok kural ile çalışmalar yaptı. Hatta serverinde barındırdığı diğer online server oyunları ile ilgilide geliştirmelerde bulundu. Her ne yaptı ise Berserk oyunun da başarıya sınırlı sayıda ulaşabildi.

Online server oyunu olan Berserk the Cataclysm kapatıldı mı ? Berserk the Cataclysm closed ? gibi soruların yanıtını veren Idc gaming ve

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.