Battlestar Galactica Mmorpg Online

Battlestar galactica Mmorpg online oyunu oynayalım sizlerle . 2011 çıkış tarihi ile 2019 a kadar sürekli sorunsuz bir oyun olması göz doldurmuştur.Bu oyun ateşli bir gemi serüvenini ,canlandırmaktadır. Avrupa’da oyun şirketi arasında mmo oyunlar ile göz doldurmuş ve , Big point tarafından geliştirilmiştir. Battlestar Galactica IP tabanlı, ücretsiz bir tarayıcı tabanlı mmo oyundur.

Oyunun içerisinde çok farklı sistemler bulunur. Login olduğunuz an karşınız da karmaşık ve bir o kadar da enerjik dolu yeni dünya serüvenleri göreceksiniz. 

Battlestar Galactica Online 8 Şubatta açık beta olarak 2011 yılına ait olmuştur. Bildiğiniz üzere o yıllar da bu tarz oyunlar gözde olmakla beraber daha zevkli bir haldeydi .

Oyuncunun kurucu şirketi bu Battlestar Galacticanın teknolojiye en iyi şekilde uyduğunu açıkça söylemektedir.Bu oyun browser tabanlı olduğu için 2d olarak oynanır diyenler olmuştu. Ama hayır oyun şuan 3D olarak oynanabilmektedir. 

Oyunun gerçek bir hikayeden alındığı söylenir . Bu hikaye çok garip olmakla beraber aksiyonla doludur. Uzayda kaybolan savaşçıların başlattığı bu oyunda hem macera hemde aksiyon üst seviyelerdedir.

Battlestar Galactica Özellikleri

Klasik hizipler | Sömürgelere veya Cylonlara hayatta kalmak için epik bir mücadelede katılın.
Tarayıcı 3D Aksiyon | İndirme yok, kurulum yok, oyunu doğrudan web tarayıcınızda başlatın.
Görevler ve PvP | Açık alan PvP’de mücadele etme hakkına dalın ya da savaş çabalarını desteklemek için görevler üstlenin.
Uzay Savaşı | Ünlü Sömürge gemilerinin (Viper, Raptor, Scythe, Halberd ve daha fazlası) ve Cylon filosunun (Raider, Heavy Raider, Spectre, Wraith ve diğerleri) kokpitine atlayın.

Battlestar galactica Kapandı mı

Big point şirketi oyunu kapatma kararını vermiştir.Oyuncu sayısı battlestar  2019 Mart ayında bu kararını almıştır. Bsgo kapanma sebebi ise oyuncu sayısının az olmasıdır. 2011’de kurulması ve aradaki zaman farkı nedeni ile server sistemini kapatarak Battlestar galactica web yani browser tabanlı olarak oyun dünyasına tekrar atılmıştı.

Battle star galactica online hakkında açık ve net olarak beklemeye alınmış , yeniden yapılandırmaya gidilmiş olma ihtimali vardır.

Peki bu güzel oyunu özleyenler bsgo nasıl oynayabilirim sorusunu akıllarından geçirmiştir.Sizlere yanıltıcı bilgiyi mmorpg online vermemek adına buraya mesaj göndererek kurucularından link isteminiz olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.