Battlerite MOBA

Battlerite moba bir PvP arenada kavgacı ve eleştirmenlerin beğenisini kazanmış Bloodline Şampiyonlarının manevi ardılı. Hızlı tempolu bir dövüş oyunu ile karşılaşan tepeden aşağı atıcıların benzersiz kombinasyonunu deneyimleyin ve oldukça rekabetçi, adrenalin yakıtlı 2v2 ve 3v3 savaşlarına katılın.

BATTLERITE takımların arenalarda savaştığı aksiyon dolu bir oyun. Üstten bakış savaş oyunlarıyla tempolu dövüş oyunlarının birleşimi olan çatışmalarda arkadaşlarına ve rakiplere meydan oku. Arena seni bekliyor !

Her biri ustalaşmak için benzersiz yeteneklere sahip olan birçok Şampiyontan birinin kontrolünü elinize alırken hızlı ve yoğun harekete geçin. Şampiyonların yaşamlarını Arena’ya adadığı bir dünyaya hoş geldiniz.

HIZLI ARENA EYLEM | Patlayıcı reaksiyon savaşlarında Arena’da ustalaş. Şampiyonunuzu seçin, arkadaşlarla takımlaşın ve savaşa dalın – şan için sadece onu arayanları bekliyor ..
GÜZEL OYUN HAREKETİ | WASD hareketini ve imleç temelli hedeflemeyi kullanarak yetenek atışlarını hedefleyin ve mermileri atlayın. Şampiyonunuz üzerinde tam kontrol sağlayın ve rakiplerinize büyük saldırılar yapın.
PERFORMANS PİLLERİ | Güç ve ritleri kullanarak yeteneklerini geliştir. Oyun tarzınızı stratejik olarak özelleştirmek için ayinlerinizi seçin.
HESAP ÖZELLEŞTİRME | Stilinizi yeteneklerinizi gösterin. Silahlardan ve kıyafetlerden zafer duruşlarına, kalabalığın arasından sıyrılmak için çok çeşitli kozmetik özelleştirmeleri var.

Oyun tarihi :05/03/16

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.