Battle dawn

Battle Dawn, strateji, topluluk ve beceri üzerine kurulu bir oyundur. Amacınız sonuçta en güçlü lider olmak, diğerlerine karşı yüce olmak veya şimdiye kadar bilinen en büyük ve en büyük ittifakın parçası olmaktır.

Nihai güç arayışınıza yardımcı olmak için diplomasi, kaynaklar ve askeri araçları kullanmayı öğrenmelisiniz. Harika oyunlar arasında yerini aldı  ! ancak ekip çalışmasıyla elde edilebileceğini yakında keşfedeceksiniz. Siz en büyük hüküm olabilir misiniz?

Battle dawn Oyunu

Mmorpg online oyunlarda mmorts tarzı oyundurBir felaketin ardından neredeyse tüm uygarlık yeryüzünden silindi.

Artık, hayatta kalan bir grubun lideri olarak kolonyonunuzu inşa etmeye ve dünyadaki en güçlü Koloni olarak dünya egemenliği için çabalamalısınız!

Savaşlara girmek, ülkeleri ele geçirmek, müttefikler arasında güven sağlamak veya yolunuza çıkan herkesi desteklemek. Koloninin liderisin, çağrıları yap, kendi kaderine karar ver.

Battle Dawn, Sürekli Online Turn Tabanlı Strateji Oyunudur, Tacticsoft’un amiral gemisi oyunudur. Oyuncu, Dünya, Mars veya Fantasy ortamında bir koloninin lideri. Başlangıçta küçük bir koloninin lideri olarak, büyümek ve gelişmek zorundasınız: Fetih, diplomasi ya da hatta ihanet yoluyla.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.