Barons of the Galaxy

Barons of the Galaxy galaksinin baronları anlamını taşır.Kendiliğinden genişleyen bir galaksideki binlerce oyuncuyla aynı anda çevrimiçi olarak oynanan, ticaret, sanayi, politika ve savaşın serbestçe kooperatif bir strateji oyunudur.

Oyuncular, insan ırkının yakın zamanda uzay yolculuğu konusunda uzmanlaştığı yakın gelecekte bir bilim kurgu dünyasında bir şirketin rolünü üstlenirler. Bu şirketler hızlı bir şekilde genişleyen galaksideki her şehrin talep ettiği 16 kaynağa ve 150’nin üzerinde farklı ürün ve hizmeti sunarak kar sağlayan insan ırkının ana endüstrilerini temsil ediyor.

Ürün fiyatları, ürün hacmi ve nüfusun büyüklüğü artar, bu şehirlere oyuncuların ne kadar ürün sağlayabileceğine bağlı olarak düşer. Farklı mallarda uzmanlaşan şirketler arasında ticaret yapmak genellikle zorunludur ve askeri çatışmalar kaçınılmazdır.

Buna benzer olan mmorpg Azulgar online oyununu incele .

Popülasyonlar büyüdükçe, oyuncular kendilerini şehir valileri, gezegenlerin imparatorları ve hatta tüm güneş sistemlerinin Yıldız Lorları olmak için diğer oyuncuları seçerler. Bu unvanlar, oyunculara vergilendirme geliri ve sonucu oylamada kullanılacak daha fazla politik güç sağlar.

Scifi Endüstri ve Ticaret | Diğer tüm oyuncuları etkileyebilecek gerçekçi bir pazarda satış yapmak için 150’den fazla ürünle bir araya gelebilecek 16 farklı çekişmeli kaynaktan üretin.

Yenilikçi PvP Politika | Oyunun gidişatını, tüm oyuncuların sınai veya askeri nüfuzu kullanarak farklı sonuçlara oy vermelerini sağlayan rastgele bir olay sistemi aracılığıyla değiştirin.

Oyuncu seçilen devletin pozisyonları | Oyuncular, şehirleri, gezegenleri veya yaşadıkları tüm yıldız sistemlerini yönetecek şekilde seçilebilir, ancak yüzlerce diğer oyuncuları savunmaktan sorumludur.

Küçük oyuncular bile parlayabilir | Tecrübeli oyuncuların oyuna hükmetmesini engelleyen ve doğru sektördeki küçük oyuncuların bile olaylarla yıldız sistemini değiştirmelerini sağlayan oyun mekaniklerini deneyimleyin.

Genişleyen galaksi | Oynanabilir galaksi otomatik olarak ihtiyaç duyulduğunda genişler, herkesin yeni bir sisteme yerleşmesine ve tazelenmeye başlamasına veya zulmünden kaçmasına izin verir.

Oyun çıkış tarihi : 05/13/17

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.