Avalon of Legends -Mmorg online

Avalon of Legends

Avalon of  Legend oyunu eski oyunlardan olmakla birlikte ,AVALON ONLİNE  yirmi sekiz ekim 1989’da oyun konseri Adventure 89’da ilk kez yayınlanmış olup , mmorg online oyunlar  kategorisinde metin tabanlı, çok oyunculu bir rol yapma oyun tarzı olarak piyasada yerini almış mmorg dünyasıdır.

Oyun eski bir yapı gereğini tutturmuş ve oyun dünyasına girişi ile ve uzun , sürekli bir çevrimiçi varlığını sürdürmüştür.Avalon online  1980’lerin sonlarından bu yana oyuncu geçmişi ile ve  tarihte rekor denecek kadar  uzun süredir devam eden online  oyun oynama oyunu olarak mmorg kategorilerinde boy göstermeye devam etmektedir.

Avalon onlinede yine birçok beceri tabanlı gerçek zamanlı oyuncu vs oyuncu (PVP) mücadele ve tamamen nesli savaş fetih sistemi yanı sıra birinci nesil MUD’s olarak  görülen standart bulmaca oyun tarzlarındandır.

Oyunda karakterler uçabilme özelliği taşımaktadır.Bu özelliği seven ve sevmeyen arkadaşlar mevcuttur.

Avalon online

Avalon’da bir güzel özellik ise oyunculara -başka bir yaşam sürme- fırsatı sunularak devam eden ve  kendilerini kumar dünyasına, tüccarlar, hırsızlar, prensler, tanrılar, ejderhalar ve daha fazlasından oluşan bir oyun dünyasının içine  tamamen kaptırmak  olmuştur. Avalon onlinenin şöyle ki oyuncuların kendileri oyun tarafından kararlaştırılan kendi tarihçesi ve anlatısı ile ilk oyunu olarak tarihte yerini almıştır.

Avalon’un oyun oynama yenilikleri sayısızdır, ancak genellikle çok oyunculu metin tabanlı rol oyunlarında bir dizi taban oyunu olarak tanınır ki  meslekler ve beceriler bir bankacılık, emtia ve ticaret sistemi olarak biliniyor.

Avalon oyununu indirmek için aşağıdaki bağlantıya tıklayın .

Avalon of Legends -Mmorg online” için 2 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.