Hızlı erişim

Astro Lords – Oort cloud GAME -Astro Mmorts

Astro lords: Обзор космической от

Astro Lords Uzay oyunu

Astro Lords: Oort Cloud, gerçek zamanlı dövüş yönetimi ile ücretsiz bir online 3D oyunudur. Bu Tür: bir çok oyunculu online oyun olarak (MMO), uzay stratejisi, bilim-kurgu tarzını kanıtlamaktadır.Ardından  Unity tarafından desteklenen Astro oyun, Web, PC (Windows, MacOS, Linux), iOS (iPhone / iPod Touch / iPad) ve özel yapım Cloud teknolojisinde tek bir sunucuya sahip Android cihazlar için geliştirilmiş bir stateji oyunudur.

 Astro lords MMORTS OYUNU İÇERİĞİ

Astro Lordu olarak, mmorts tipli bu oyunda oyuncu kristaller için kullanabileceği kendi asteroitlerini kontrol ediyor, uzay gemileri için mühimmat (silah ve gerek ekipmanları ) ve minibüs (tamir parçaları) üreten binalar inşa ediyorlar.

Bu asteroit açıdan, oyuncunun merkezi kalesidir ve bu, diğer Lordların kendi açılarından başkalarını sadece soyup yakalayamadıkları anlamına gelir.

Her asteroid, Runes ve Artifact’larla donatılmış Starbase tarafından savunulmaktadır , Tüm oyuncular aynı zamanda toplarını farklı tip mühimmatla yükleyebilirler.

Herbir Astro Lord, mevcut 7 sınıfın 6 kapağını kontrol edebilir. Ve aynı zamanda kaptanlar tecrübe kazanabilir, farklı beceriler, yetenekler kazanabilir ve ayrıca mühimmat, Subay, Eserler ve Runes ile donatılmış kendi uzay gemilerine de sahip olabilirler.

Astro lords da oyuncu için toplam 7 farklı tipte uzay gemisi bulunmaktadır. Belirli bir Kaptan’ın yeteneklerine göre birini  lider seçebilirler.Burada Astro Lords Arena‘yı uzaylılara (AI), Alien Boss’lara ya da diğer Lordlara karşı gerçek zamanlı ve sıradışı savaşmak için kullanabilir.Tüm oyuncu ya savaşları kendileri yönetebilir ya da orada ki Kaptanlara bunu yapmasını emredebilir uyarıda bulunabilirler. Kaptanlar seviyelerine ve ekipmanlarına göre her zaman cesurca savaşırlar.

Oort Bulutu içinde Seyahat

Oyuncu asteroitlerini  aşağıdaki şekilde şöyle taşıyabilir:

 • Astro lords da , Kristaller, mikroçipler veya diğer elementler bakımından zengin olan nebulalara seyahat
  kurbanları araştır
 • Astro lords da ,Piyasada alım satım veya uygun fiyatlar bulun
 •  Her zaman Kaynakları aktar
 • Oyunda ki Rakiplerini kovalamak
 • Baskında veya normale Soyguncular veya işgalcilerden kaçmak
 •  Astro lords  : klan ,birlik  baskınlarını yapmak
 • Oyunda ticaret bölgelerinde güvenli yerler bulmak ve yerleşmek
 • Astro lords  savunmasız asteroitlerine eşlik etmek için diğer oyuncular tarafından kiralanması

FREE

Oyunda Astro lords  görevinde veya normalde Oyuncunun kaynakları ve diğer birçok ikramiyeyi bulabileceği boş alanın boş sektörlerini araştırın.


Oyun Çıkış Tarihi : 07/01/2014
6 Toplam puan
ASTRO LORDS

Oyunda Astro lords  görevinde veya normalde Oyuncunun kaynakları ve diğer birçok ikramiyeyi bulabileceği boş alanın boş sektörlerini araştırın.

Grafik
7
Oyun hızı
7
PROS
 • -
eksileri
 • -
Kullanıcı oyu: İlkini alın!
İlk yorumu yapmaya hazırmısın,düşüncelerinizi görmekten mutluluk duyacağız.

Cevap bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Mmorgonline-Mmorpg Oyun Listesi,MMORG Oyunlar
Yeni Hesap Kaydet
Hoşgeldiniz
Şifreyi yenile