Assassin’s Creed II

Ubisoft Montreal tarafından oluşturulan ve Ubisoft tarafından dağıtılan 2009 etkinlik kurumsal bir bilgisayar oyunudur.Assassin’s Creed düzenlemesinde ikinci önemli bölüm, 2007 Assassin’s Creed‘in devamı ve Ezio setinde birincil bölüm.

Profesyonel katil Creed II,

Dönüşüm ilk olarak Kasım 2009’da PlayStation 3 ve Xbox 360‘da yapıldı ve daha sonra Mart 2010’da Microsoft Windows’da ve Ekim 2010’da OS X’de erişilebilir hale getirildi. Uplay’da birkaç küçük eğlence ile ilgili öğeler ve üç indirilebilir eklenti paketi Xbox Live üzerinden taburcu (ilan) edildi.

Arsalar, bir fıkra hikayesi ortamında belirlendi ve seçimle barış için savaşan Assassins ile kontrol yoluyla barış isteyen Tapınakçılar arasında yüzlerce yıl süren savaşın ardından geçti.

Çevredeki hikaye 21. yüzyılda ayarlanır ve Desmond Miles’ın ardından, atalarının Ezio Auditore da Firenze‘nin kalıtsal hatıralarını hatırlar.

İlk öykü, on beşinci ve orta on altıncı yüzyılın ortalarında İtalya’da Rönesans’ın boyunda gerçekleşir. Oyuncular Ezio’yu ailesini aldatmaktan sorumlu kişilere misilleme yapmak için yol gösterdikleri için Floransa, Venedik, Toskana ve Forlì‘yi soruşturabilirler. Desmond, Hazineler ve Şövalyeler arasındaki çekişme beklentisi nedeniyle İlk Uygarlık olarak bilinen eski bir ırk tarafından terk edilmiş sırları açığa çıkarmaya çalışırken, oyunun savaş ve gizlilik kapasitelerini kullanmak önemli bir konsantrasyon.

Yakın zamanda yenilenmiş Anvil diversiyon motorunu kullanarak, Assassin’s Creed II, Assassin’s Creed’in gelişinden çok geçmeden iyileşmeye başladı.

Ubisoft - Assassin's Creed 2
Ubisoft – Assassin’s Creed 2

Saptırma, Rönesans ayarı, hesap, karakter, çizgi ve görsellere ve onun öncüsünden gelen ek geliştirmelere yönelik olarak koordine edilen alkışlarla bilgisayar oyunu dağıtımlarından temel tanımaya başladı. 2009-2010 yılları arasında yapılan en büyük ödül oldu ve 9 milyondan fazla çoğaltma sattı.

Bilgisayara uyarlama, bilgisayarlı haklar yönetimi çerçevesiyle bağlantılı olarak bazı geri bildirimlerle karşılandı ve buna göre her zaman boşaltılan sürekli çevrimiçi DRM’ye sahipti.

Eğlence, bir gelişme, Assassin’s Creed: Kardeşlik ve onun hemen devamı, Assassin’s Creed: Vahiyler üretti. Üç rekreasyondan her birinin yeniden biçimlendirilmiş varyantları PlayStation 4 ve Xbox One için 15 Kasım 2016’da Ezio Koleksiyonunun bir parçası olarak taburcu edildi.

Assassin’s Creed II Oyunu

Oyuncular özellikle ekrandaki karakteri üçüncü bir bakış açısı ile kontrol ediyorlar ve çevrelerinin 360 ° perspektifini dikkate alarak kamerayı kontrol edebiliyorlar. Yön değiştirme, doğrusal olmayan oyunla açık bir dünya koşulunda olur; oyuncunun, Venedik, Floransa, Monteriggioni, Forlì, San Gimignano, Roma (Vatikan’da sadece) gibi son zamanlarda on beşinci yüzyıl İtalya’da birkaç yerel alanda sansürsüzce dolaşmasına izin verir ve Toskana geniş açıldı.

Assassin’s Creed’de benzer bir ismin sergilendiği bir başka varyant olan Animus 2.0, birkaç eğlence bileşeni için değişikliklere ve güçlendirmelere yönlendirme ayarı yapıyor. Ek olarak, bir veritabanına erişilebilir ve oyuncunun deneyimlediği anahtar noktalardaki karakterler ve idareler hakkında ek tarihli veriler bulunur.

Mmorpg tavsiye 2019 yılında da oynanan oyun olduğu içinn favori bir oyun türüdür.

Refah çerçevesi daha dinamik hale getirildi, Animus ile senkronizasyon ve karakterin hafif yaralanmalardan kurtulmasını sağladı. Daha yara olan yaralar, bir yol kenar uzmanına veya reçeteli kullanıma (uzmanlardan edinilebilir veya vücut üzerinde bulunan) ihtiyaç duyar.

Oyuncu şimdi suda yüzebilir ve Eagle Vision-belirli bireyleri ve kilometre taşlarını ayırt etme kapasitesi- şimdi üçüncü bireysel bakış açısının bir parçası olarak kullanılabilir ve hareket etmeyi unutmayın.

Eğlencede, ilk saptırmanın ana karakteri olan Altaïr’ın gelecek Assassins’in incelenmesi ve içgörüsü için terk edildiği “Codex sayfaları” ndan yeni silahlar üreten bir genç Leonardo da Vinci bulunuyor.  

Eğlence boyunca, oyuncu bir misyonun ortasında Leonardo’nun uçan makinesini (Leonardo’nun orijinal planları ışığında) kullanma kapasitesine sahip olacak. Oyuncu ayrıca, tek bir seviyedeki bir arabayı kontrol edebilir ve gondolları itebilir ve ek olarak kasabalar ve şehirler arasında hemen ulaşılabilecek yer değiştirmeye sırt çantalarına biner.  

Oyuncuların, noktadan ve içeriden ve dışarıdan daha fazla puan aldığı farklı noktaların ayarı; Sıradan vatandaşlar zaman zaman kesmek veya hırpınmak. Ayrıca, oyuncu NPC’lerin çeşitli toplantılarını, örneğin servet, metres veya suçluların askerlerini temin edebilir; Bu toplantılar ayrı ayrı savaş, işgal veya saat çizmek için kullanılabilir.

Eğlenceye gündüz ve gece döngüsü eklendi; bu da, günün belirli koşullarında misyon ve vesileleri belirlemekle birlikte, daha büyük ölçüde bir zaman hissi vermeye başladı.

Assassin's Creed
Assassin’s Creed

NPC’lerle bağlantı kurmak için çok sayıda yaklaşım var. Zemine atılan nakit veya nakledilen bir karkas ve ardından yere saklanan karkas, hem bekçi hem de işçiler için bir saptırma olarak doldurulabilir.

Buna ek olarak, diğerlerinden daha zahmetli veya daha zeminli birkaç benzersiz düşman var ve bazıları Ezio’nun en son görüldüğü noktaları etkili bir şekilde gizleyecek. Ezio küçük bir limandan gondol alıyor Savaş çerçevesi, silahsız olarak karşı saldırılardan yararlanan rakipleri iş göremez hale getirebilme kapasitesiyle atasından daha karmaşıktır.

Oyuncu bir düşmanın silahını kullandığı için, düşmanı derhal yürüten bir saldırı yakalamak akla uygundur.

Da Vinci, oyuncuyu, örneğin Altaïr’ın Codex sayfalarında bulunan şemalar ışığında tamamen gizlenmiş, çift zarflı kesici kenarları, zararı ve beklenenden daha küçük olan wheellock tabancası gibi özel silahlarla donatıyor.

Belli olmayan kılıçlar, kasnaklar, maces, tomahawks ve bıçaklar, her şehirde tüccarlardan satın alınabilir. Oyuncu aynı şekilde yere herhangi bir silah alabilir veya örneğin tarayıcılar veya mızrak parçaları gibi uzatılmış silahlardan faydalanabilir. Bu silahlar son derece sıradan limit silahlar gibi kullanılmaktadır. Ayrıca, oyuncular emlakları için işçilik satın alabilir, saptırma ilerledikçe yeni savunma katmanı alabilir ve hatta çeşitli renk tonlarında Ezio’nun elbisesini renklendirebilirler.

Diğer dişliler, daha fazla fırlatma bıçaklarını ve ilacı taşımak için daha büyük cebe sahiptir. PSP’yi Assassin’s Creed: Bloodlines for PS3 ile ilişkilendirerek altı ekstra silah açılacak.

 Auditore ailesinin Monteriggioni’de bulunan malikânesi, Ezio’nun merkez istasyonu kadar uzaktadır: kapsayan mülk elden geçirilebilir ve oyuncunun kullanımı için ücret tahsil edilebilir.

Nakit kullanmak için bir kaç çıkış yolu vardır; tüccarlar ilaçlar, zararlar, silahlar, onarımlar, yeniden tasarımlar, eserler ve giysiler renkleri gibi şeyler sunmaktadır. Bu dükkanlar yenilenirken, Ezio sundukları eşyalar üzerindeki mağazalardan indirimler alır. Silah, savunma katmanları ve güzel sanatlar satın almak, malikanenin genel değerini arttırmaya ve Monteriggioni için daha fazla ücret üretmeye ekliyor.

Şu anda, bölgede istiflenmek veya karıştırmak için daha kapsamlı bir teknikler kümesi mevcut. Gözlemcilerin görülebilir yolunu kırmak için suya dalmış birileri atlayabilir ve karıştırma yalnızca belirli bir sınıf (birincil Assassin’s Creed  ‘de olduğu gibi) karşıt olarak bireylerin herhangi bir toplanmasıyla yapılabilir.

Eğlence, bir bekçilik çerçevesine dikkat çekiyor; bekçileri, Ezio’nun yakınlığı konusuna, alanına ve mevcut misyonuna dayanarak daha çok şey biliyordu. Bu görmezlik, ödemek, gerekli bildirimleri boşaltmak veya yozlaşmış görevlileri öldürmek suretiyle azaltılabilir. Eğlence misyonları artık çeşitli organizasyonlarla genişletilmiş bir ürün yelpazesine sahiptir.

Örneğin, bir misyonun birisine eşlik etme hedefi olabilir, ancak bir takip ve ölümle değişebilir.

Sınav daha az ifade eder ve misyonların yerine bireylerin yanı sıra bir hikaye de sürebilir. Eğlence alanında yaklaşık 200 görev vardır; Geriye kalan kısımlar, saptırmanın temel hikayesini tamamlamak için akılda kalan hedefi akılda tutarak bitirmeyi gerektirmeyen yan yolculuklarken yaklaşık yarısı birincil hikayenin bir parçasıdır.

Kentsel alanlar da benzer şekilde gizlenmiş alanlar, örneğin mezarlar ve delikler içerir (planı, Pers Prensi düzenlemesiyle mühendisler tarafından kontrasta tâbi tutuldu, burada hedef, bölgeyi keşfetmektir). Bu alanların sonunda incelenmesi oyuncuya bir Assassin’s Seal ile ödeme yapıyor; Altı Seal’in her birinin biriktirilmesi, oyuncunun Villa’nın kapalı bir bölümünde Altaïr Zırhını açmasına izin verir.

Leonardo da Vinci, Niccolò Machiavelli, Caterina Sforza, Bartolomeo d’Alviano, Lorenzo de ‘Medici, Pazzi ailesi, Barbarigo ailesi ve Papa Alexander VI dahil olmak üzere Assassin’s Creed gibi canlandırılacak rakamlar ışığında karakterler mevcuttur.  Saptırma alanlarında Toskana bölgesi (Floransa, Monteriggioni ve San Gimignano , Apenin Dağları, Romagna yerel (Forlì), Venedik ve Roma bulunur. Belirli ilgi çekici yerler, Büyük Kanal, Küçük Kanal, Rialto Köprüsü,Santa Maria del Fiore, Sistine Şapeli, Santa Croce, Palazzo Vecchio, Ponte Vecchio ve Santa Maria Novella gibi St Mark’s Basilica‘yı içerir. 

Assassin’s Creed II Kısa Tekrar

Assassin’s Creed’in vesilesiyle, kobay Desmond Miles, gizli Assassin Lucy Stillman tarafından kontrol altına alındı ​​ve uzaktaki güvenli bir eve götürüldü.

Burada, tarih uzmanı ve muayene eden Shaun Hastings ve profesyonel Rebecca Crane’den oluşan grubuyla buluştu. Konfigürasyonun kullanılması, Lucy tarafından çalınan düzenlemeleri kullanarak, Desmond’u, bir “Assassin” olarak hazırlamak için kullanmayı umdukları, “Infant” olarak adlandırılan, kendi “Animus” varyantını inşa ettiler. Desmond, atalarının Ezio Auditore da Firenze’yi, on beşinci yüzyılın sonlarında iyi Floransa’lı bir aileye dünyaya girmesiyle başlayan hatıralarını araştırmak üzere atandı. Santi di Tito – Niccolo Machiavelli‘nin temsilciliği headcrop.jpgPope Alexander Vi.jpg Profesyonel katilin Creed II serisi, daha sonra Papa Alexander VI olarak bilinen Niccolò Machiavelli ve Rodrigo Borgia’nın da bulunduğu doğrulanabilir karakterlerin anekdot tasvirlerini içeriyor. Öykü daha sonra Ezio’nun Rönesans döneminde kızarık genç bir adam haline gelmesiyle uzunca bir süre atlıyor.

Ezio, babası ve kardeşleri yozlaşmış bir yargıç tarafından adaletsizlik için kuşatıldıktan sonra asılır sonra onu öldürür ve annesi ve kızkardeşiyle birlikte Monteriggioni’nin soyağacılığına kaçar. Orada, amcası Mario, hem kendisinin hem de geç babasının, Assassins olarak bilinen eski bir talebe hizmet ettiğini ve Ezio’yu gizli ve savaşta hazırlamaya razı olduğunu açıklar.

Ezio, yeni kapasiteleri ile, babasının ölümünü ustalıkla denetleyen, milletvekilleri, aracılar, papazlar ve bayiler de dahil olmak üzere adamları öldürmekle görevli.

Soruşturma onu kentsel topluluklara, örneğin Floransa, San Gimignano, Forlì ve Venedik’e götürür ve burada rasyonalist Niccolò Machiavelli ve yaratıcısı Leonardo da Vinci’nin de bulunduğu yeni yeni ortaklar yapar; sonuncusu ona yeni vitesler sunar Altair’in Kodeksinden kalan verilerin Venedik’te iken, “İspanyol” olarak bilinen Templar ana asıllı kişiliğini alır:

Otoritesinin arkasındaki en güçlü aileleri bir araya getirerek tüm İtalya’yı emir için güvence altına almak isteyen Rodrigo Borgia. Bir asker gibi giyinmişken, Rodrigo’ya karşı gider ve ona bir Eden of Eden’i Roma’ya nakletmesine yardımcı olur.

Bir Eden Adamı’na dönüşen kilise üyeleriyle donatılmış olan Rodrigo, “Vault” u açma amacını keşfediyor; bu oda, dünyanın tanıdıklarından daha belirgin bir gücü barındırması için kabul ediyor. Elma’yı Ezio’nun mülkiyetinde bırakarak, kaçmanın yollarını buluyor. Yönetim için bir ödül olarak, Mario resmen Assassins’e üye olmuştur.

Assassin’s Creed II Geliştirme Yönetimi 

Ubisoft’un Yves Guillemot, Assassin’in II. Kreatinin örgütün para ile ilgili icra raporunun ortasında 26 Kasım 2008’de geliştirildiğini yetkili bir şekilde onayladı.

Michael Pachter, GameTrailers’in “Ödül Turu” nda yaptığı oylamanın ayarını, Fransız Devrimi’nin sahte olduğu sonucuna varıp değişmeyeceğini öne sürdü.  Ubisoft tarafından 6 Nisan’da bir kafatası, bazıları keskin kenar taslakları ve Leonardo’nun uçuş makinesinin uçan makinesini gösteren sınırlı bir video çekildi.

16 Nisan’da Game Informer, Ezio’nun resimleri de dahil olmak üzere eğlencenin ince unsurlarını boşalttı, bir diğer gizli römork  deşarj edildi ve saptırma, Ubisoft tarafından “yetkili” olarak bildirildi.

Mayıs 2009’da yapılan bir toplantıda Sebastien Puel, Assassin’s Creed II‘yi kıran iyileştirme grubunun 450 kişiye ulaştığını ve gelişme grubunun büyüklüğünün ana oyundan bu yana üç kat arttığını söyledi.[wpsm_video]https://www.youtube.com/watch?v=hnQZHBodpwk[/wpsm_video]

 1 Haziran 2009 tarihinde Ubisoft, E4’te Assassin’s Creed II fragmanını dört dakika geride bıraktı.  2 Haziran 2009’da Ubisoft, Sony Basın Konferansı’nda ana canlı oyun demosunu 6 dakika sürdürecek şekilde ortaya çıkardı.  GameTrailers, E3 2009’dan seçkin bir mühendistir bakış açısını vurguluyor.

GameTrailers ile yapılan bir toplantıda Ubisoft Montreal yenilikçi şefi Patrice Desilets, Desmond’un dolaşırken ve ipuçları bulmaktan fazlasını başaracağını belirtti.  Comic Con 2009’daki Assassin’s Creed tahtasında, üç sahnenin, Assassin’s Creed: Lineage’ın küçük ölçekli bir düzenlemesinin, Ezio ve babası Giovanni’nin eğlencesi ve tarihi zemini hazırlayan vesileleri gösteren boşaltılmış olacağı bildirildi. Aynı şekilde, mizahçı Danny Wallace’ın Assassin’s Creed II’de başka bir karakter vereceği de ortaya çıktı: Shaun Hastings, Desmond’a yardım eden tarihin öğrencisi.

Karakterin yüzü de ona göre tasarlanacaktır. Aktris Kristen Bell, Lucy Stillman karakteri için geri döndü. Eğlence, başlangıçta bu arada her üç aşamada deşarj edilmek zorunda kalmıştı ancak Ubisoft 24 Eylül 2009’da PC varyantının 2010’un ilk çeyreğine erteleneceğini bildirerek “dev için daha fazla zaman” olmasını bekledi. Grubu en iyi kalitede iletim sağlamak için çalışılmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.