Armored Warfare- Mmog

Armored Warfare- Mmog

Armored Warfare

Armored Warfare (Zırhlı Warfare)bu oyun , Mail.ru tarafından geliştirilen ve Microsoft Windows ve PlayStation 4 için My.com tarafından yayınlanan ücretsiz bir taktiksel shooter video oyunudur. Oyun, 1950’lerden günümüze kadar savaş araçlarına sahiptir ve oyuncuların yanı sıra yıkıcı,kırıcı  ortamları da içerir. Armored Warfare çevre ve oyuncu vs oyunudur. Oyun başlangıçta 2017’de düşene kadar oyun üzerinde çalışan Obsidian Entertainment tarafından geliştirildi.

Armored Warfare (Zırhlı Savaş), belirli özellikler ve yükseltmeler için mevcut oyun içi mikro işlemlerle ücretsiz olarak oynanabilen iş modeli üzerine kurulmuştur. Oyun aynı zamanda prim hesaplarına kaydolma seçeneğine de sahip olacak ve bu da bonusların ilerlemesine izin verecek. Zırhlı Harp, Ekim 2015’te açık beta sürümüne geçti.

Armored Warfare GAME

Zırhlı Harp, oyuncunun özel bir askeri şirket tarafından çalıştırılan bir paralı askerin rolünü üstlendiği modern bir sanal dünyada belirlenir. Oyun oyunculara, çeşitli zırhlı araçlar, ana muharebe tankları ve uzun menzilli topçulardaki oyunculara karşı çevre kampanyaları ve takım tabanlı oyunculara karşı kooperatif oyunculara karşı savaşma fırsatı sunuyor.  Oyuncular, araçlarını, araçların oyun içi performanslarını etkileyecek şekilde yükseltmeleri ve güçlendirmeleriyle özelleştirebilirler.

Armored Warfare ‘de Oyuncuya karşı oyuncu ile oynamak

Armored ‘de Oyuncuya karşı oyuncu (PvP) oyunlarında, oyuncular zırhlı bir aracın kontrolünü ele geçirir ve 13 farklı haritada 15’e 15 takım savaşına katılır. Kazanın güvenliğini sağlamak için, bir takım ya düşman takımındaki tüm rakipleri elemeli ya da rakibin tabanını (standart PvP modu) ya da nötr üssü (PvP moduyla karşılaşır) başarılı bir şekilde yakalamalıdır. Hem ‘Standart’ hem de ‘Karşılaşma’ modları için savaş süresi onbeş dakikaya kadar çıkmaktadır, ancak daha önce bahsi geçen takım hedeflerinin daha önce elde edilmesi daha kısa olabilir.

Armored Warfare Küresel operasyonlar

Global operasyonlar (Global ops veya Glops), AW’deki en yeni gamemode. Diğer modlarda bulunmayan özel özelliklere sahip genişletilmiş, özel olarak tasarlanmış haritalar sunar. Özünde, bir PvP modudur, ancak ölürken, oyuncular yeniden ortaya çıkabilir. Ancak bu, ekibinizin bilet kontuarını düşürür. Bu modun temel amacı, düşman ekibinin biletlerini sizinkilerden önce 0’a çıkarmaktır. Bunu gerçekleştirmenin ana yolu, harita üzerinde zaman içinde dinamik olarak değişen hedeflerin yakalanmasıdır. Bu birincil hedeflere ek olarak, “joker karakterler” şeklinde ikincil hedefler de vardır. Bunlar, bir oyuncunun arayabileceği bir bombardıman saldırısından, düşmanı veya hatta bir AC-130 silahlı kuvvetini tespit etmek için bir İHA uçağındandır.

Bu arada önemli bir not aktaralım ki ,Oyun TenTonHammer’ın En İyi E3 Ödülleri 2014’ten “En İyi Multiplayer” ödülünü almıştır.

  • Geliştirici(s)  -Mail.ru
  • Yayımcı          –   My.com
  • Çıkış tarihi     :  2015
  • İtem mail :      var
Mmog Mmorpg Savaş