ARK survival Evolved

ARK survival Evolved için kategorisinde mmog formatlanmış ve “ARK” adındaki şaşkınlık yaratan bir adanın acımasız kıyılarında karaya oturmuş, maruz kalmış, acı çeken ve bıkmış bir kadın ya da kadın gibi, leheathathan dinozorlarını ve toprakları dolaşan diğer ilkel hayvanları öldürmek ya da hoşça vakit geçirmek ve deneyim kazanmak için uzmanlığınızı kullanın.

Kovalamak, varlıkları toplayın, ürünler yaratın, ekinler geliştirmek, gelişmeleri incelemek ve bileşenlere dayanmak ve kaynakları saklamak için cennet üretmek, hepsi hayatta kalmak için birkaç farklı oyuncu ile işbirliği yaparken (ya da sonra giderken)aynı zamanda kaçmak!

ARK survival Evolved

Mmorpg oyun bilgileri serimizde ark  hakkında diğer bilgiler mevcuttur.

Müzik Gareth Coker tarafından yapıldı. Soundcloud hesabında ARK’nın Ana Temasını duyabilirsiniz: Survival Evolved 

Dinozorlar ve Canlılar: Belli deşarj için hazır 100’den fazla eşsiz hayvan vardır; bunların çoğu, yaratıcı ve Capture ve Affinity kolu test edilerek (ve kural olarak, basmış olarak) engellenebilir.

Bastırma işleminden sonra, evcil hayvanlar, kendi özel bireysel deneyimleri yoluyla, bitki besleme, pislik ve ırkı yemek yiyerek biraz daha düzelir.

Bastırılmış hayvanların her biri, sahibi ve hatta sahibinin kalıntıları tarafından (kabile ayarlarına bağlı olarak) ele geçirilip denetlenebilen kendi özel stoklarına sahiptir.

Canlı, biyolojik bir toplumdaki Tren ve Ride Dinozorları!

Hayvanlarınızın daha hızlı hareket etmelerini, daha fazlasını aktarmalarını, daha zorlamalarını vb. etkinleştirmek için evcil hayvanlarınızın ayrıntılarını hazırlayın.

Bazı isteksiz av, iki hayvanın kalitesine ve çeşitliliğine bağlı olarak yerleşim yerinize geri gönderilebilir.

Kar üstündeki dağların üzerinden bir Pteranodon getirin, düşman bölücülerin üzerinden ortak taşıyın, bir sürü Raptor ile vahşi doğada yarışın, büyük bir Brontosaurus’tan düşman bir tabandan geçin veya öfkeli bir Tyrannosaurus’un arkasından gidin!

Makul / test sağ kalım açılarından ve kendi yırtıcı ve avcı ilerici sistemlere sahip dinamik bir biyolojik topluluğun yaşam döngüsüne katılın; pek çok kişi güç ve hayatta kalma mücadelesinde yalnızca bir hayvan olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.