ARK survival Evolved

ARK survival Evolved

“ARK” adındaki şaşkınlık yaratan bir adanın acımasız kıyılarında karaya oturmuş, maruz kalmış, acı çeken ve bıkmış bir kadın ya da kadın gibi, leheathathan dinozorlarını ve toprakları dolaşan diğer ilkel hayvanları öldürmek ya da hoşça vakit geçirmek ve deneyim kazanmak için uzmanlığınızı kullanın. Kovalamak, varlıkları toplayın, ürünler yaratın, ekinler geliştirmek, gelişmeleri incelemek ve bileşenlere dayanmak ve kaynakları saklamak için cennet üretmek, hepsi hayatta kalmak için birkaç farklı oyuncu ile işbirliği yaparken (ya da sonra giderken) … aynı zamanda kaçmak!

Müzik Gareth Coker tarafından yapıldı. Soundcloud hesabında ARK’nın Ana Temasını duyabilirsiniz: Survival Evolved 

Canlı, biyolojik bir toplumdaki Tren ve Ride Dinozorları!

Dinozorlar ve Canlılar: Belli deşarj için hazır 100’den fazla eşsiz hayvan vardır; bunların çoğu, yaratıcı ve Capture ve Affinity kolu test edilerek (ve kural olarak, basmış olarak) engellenebilir. Bastırma işleminden sonra, evcil hayvanlar, kendi özel bireysel deneyimleri yoluyla, bitki besleme, pislik ve ırkı yemek yiyerek biraz daha düzelir. Bastırılmış hayvanların her biri, sahibi ve hatta sahibinin kalıntıları tarafından (kabile ayarlarına bağlı olarak) ele geçirilip denetlenebilen kendi özel stoklarına sahiptir.

Hayvanlarınızın daha hızlı hareket etmelerini, daha fazlasını aktarmalarını, daha zorlamalarını vb. Etkinleştirmek için evcil hayvanlarınızın ayrıntılarını hazırlayın. Bazı isteksiz av, iki hayvanın kalitesine ve çeşitliliğine bağlı olarak yerleşim yerinize geri gönderilebilir. Kar üstündeki dağların üzerinden bir Pteranodon getirin, düşman bölücülerin üzerinden ortak taşıyın, bir sürü Raptor ile vahşi doğada yarışın, büyük bir Brontosaurus’tan düşman bir tabandan geçin veya öfkeli bir Tyrannosaurus’un arkasından gidin! Makul / test sağkalım açılarından ve kendi yırtıcı ve avcı ilerici sistemlere sahip dinamik bir biyolojik topluluğun yaşam döngüsüne katılın; pek çok kişi güç ve hayatta kalma mücadelesinde yalnızca bir hayvan olur.

Mmog Mmorpg Savaş