Hızlı erişim

ArcheBlade

ArcheBlade moba türü, CodeBrush Games tarafından yaratılan, Unreal 3 kontrollü grup tabanlı bir mücadele çeşididir. ArcheBlade’de, oyuncular kendi karakteristik çarpıcı savaş tarzlarına ve kombo kapasitelerine sahip çeşitli karakterlere göz atabilirler. Oyuncular, düşmanlara karşı bir dizi saldırı gerçekleştirmek için sol ve sağ fare yakalamalarını kullanırlar.Archeblade nasıl oynanır? Bu eser, temelde tek oyuncu mücadelesinde bulunan av tüfekleriyle aynıdır, örneğin Street Fighter. Geçmiş sol ve sağ fare kombinasyonları, oyuncular aynı şekilde havada atlama ve zıplatma ile birlikte hareketleri gerçekleştirebilirler.

ArcheBlade’deki her karakter, yönetirken ve zarar verirken doldurduğu bir öfke sayacına yaklaşır. Bu öfke sayacı, bir oyuncunun basit yoldan kaldırma işlemlerine kadar uzanan karakteristik olağanüstü kapasiteleri, canavarca zarar veren düzenlenen Etki Alan Saldırıları alanına çıkarmasını sağlar. Bazı karakterler, örneğin ileriye dönük bruiser veya profesyonel katil gibi çeşitli oyun bölümleri sunar.

ArcheBlade, oyun oynarken savrulma riskleri ve pikap çeşitleri sunan birkaç oyun özel haritalar sunuyor. Oyun modlarının bir kısmı Domination, Last Team Standing, Team DeathMatch ve Free for All’ları içermektedir.

Sitesine Gidin
6.8 Toplam puan
ArcheBlade

ArcheBlade Minimum System Requirements:Sistem gereksinileri

Kalite
6.5
Efektler,Grafik
7
PROS
  • OS: Windows 7 32/64 bit
  • Processor: Intel Core i3 3GHz, AMD Phenom II X2 3GHz
  • Memory Ram: 2GB
  • Hard Disk Space: At least 1.5GB of free Space
  • Video Card: ATI HD4870, GTX460
eksileri
  • ///
Kullanıcı oyu: İlkini alın!
İlk yorumu yapmaya hazırmısın,düşüncelerinizi görmekten mutluluk duyacağız.

Cevap bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Mmorgonline-Mmorpg Oyun Listesi,MMORG Oyunlar
Yeni Hesap Kaydet
Hoşgeldiniz
Şifreyi yenile