Hızlı erişim

Aranock Online

Aranock online Çevrimiçi Astonia motorun Mercenaries tarafından geliştirilen bir free-to-play MMORPG olduğunu bilelim. Oyuncular PvP için alanları, tam maceralar, meydan oyuncular keşfetmek ve topluluğu tarafından oluşturulan ve yönetilen etkinliklere katılabilirler.

Böyle Templar veya Sorcerer gibi benzersiz becerileri ile sınıfların çeşitli seçin ve Baron veya Warlord gibi saflarına kazanmak hacme tamamlayın. Bir nokta ve tıkla navigasyon sistemi ile farklı biomes oluşan geniş bir dünyayı keşfedin. Deneyim ve yağma için Komple görevler, güçlü zırh, silah ve iksirler yaratmak için egzotik düşman ordularını ve zanaat öğeleri mücadele edin.

Aranock online Karakter oluşturmak

Karakterinizi kaydetme önemlidir! Sunucu ancak bunu karakterinizi oynamak için gereken karakter dosyası oluşturur Karakterinizi tasarrufu olduğunu kolları gibi ilerleme kaydetmek değildir!
Oyun başarıyla girdikten sonra, karakteriniz kaydedilecek hazırdır. (Belki de inceledikten sonra) rahatca oyundan Karakterinizi çıkın ve müşteri yeniden açın. Şimdi [kaydet] istemci seçeneği tıklayın. Bu .moa dosyası oluşturur.

Sizin oyun istemcisi olarak aynı klasöre kaydetmek önerilir, onu bulmak daha kolay olacaktır.

Bir karakter ücretsiz kaydedildikten sonra tıklayarak daha fazla karakter oluşturma seçeneğini ve yeniden giren yeni karakter ayrıntıları [karakter yaratmak]. Tanrılar size bir çoğu veya yanlış .moa kaydedilen dosyaları yeniden göndermek unutmayın ama uzun bir süreçtir ve kimlik ip kontrol tarafından doğrulanması gerekiyor lütfen dogrulayınız.

Aranock online Yarışları

Templar:

Ağır silahlı şövalyeler coşku ve canıyla doludur. Ne yazık ki, sihir fikri onlardan kaçıyor. Onlar sadece en basit büyülere hakim olabilirler.

Harakim:

Güçlü yazarlar, ancak dövüşme yetenekleri Tapınakçılar’ınkiyle asla eşleşmez.

Paralılar:

İkisi de olmak, dövüşçüler ve büyücüler olmak. Tapınakçılar daha iyi dövüşçüler ve Harakim daha iyi sihirbazlar. Fakat savaşma beceri ve sihir kombinasyonu onları tehlikeli düşman yapar.

Seyan’Du:

Eski kahramanlara karşı güçlü bir ırk. Onların sayıları az. Sıralarını birleştirmek için labirenti çözmeniz gerekiyor ve bir başkasıyla başlayamazsınız.

Karakteriniz yaratıldığında, Aranock’un Skua Tapınağı’nda olmalıdır. Her şey siyah, gizli. Bir adım atın (yakınlardaki bir kare üzerinde sol tıklayın), her şey gösterilecektir. Zırhınız, bir Silahınız ve çantanızda 2 Altın var. Savaşa hazırlanın, 2 Altın’ınızı kullanarak bir dizi koruma donanımı edinin. Temel vitesleri (Kumaş Zırhları) Ruth’dan satın alabilirsiniz, o Market’dedir.

Market sadece Skua Tapınağı’nın doğusunda yer almaktadır.

İlk görevine başlamak için Jamil’in Evine gitmelisiniz.

Aranock online

Aranok’a bir Paralı asker, Harakim veya Tapınakçı olarak gireceksin. Oyununuz Aranock Tapınağı’nda başlayacak. Arka odada yere yatan değerli bir şeyler olabilecek iyi bir şans var. İhtiyacın olanı al. Ama daha fazla almazlar. Diğer oyuncular bu kaynakları da kullanmak isteyecek ve ihtiyaçları daha büyük olabilir.

Tapınaktan ayrıldıktan sonra, Aranock’da olacaksın. Bir pazar, bir lokali, birkaç zindan ve NPC evi var. Oyunu terk etmek için tavernanın arka odasına girin. Karakteriniz uzakta olduğunuzda güvenli bir şekilde “uyku” gösterecek ve tekrar bağlandıktan sonra tekrar canlanmaya başlayacaktır.

Aranock online Pvp Sistemi

Savaş Arena gibi sahte ölüm bölgesinde olmadıkça Mor (oyun adı olarak), başka bir Mor ile Pvp’yi (Oyuncu vs Oyuncu) neredeyse her yerde yapabilirsiniz, Mor savaşları Gerçek Ölüm’tür. Gerçek Ölüm, bir canavar tarafından öldürülmeye benzemektedir. Mezarın içindeki tüm eşyalarla birlikte görüneceği bir şans var.

Seni öldüren oyuncunun mezara girmesi.

Oyuncunun adları “Purples” olduktan sonra “*” olan oyuncu adları yazın. Konumları listede görüntülenmiyor.

Mor olmak için Mor Tapınak, Hırsızlar Evinin Güneyine gidin ve Rahibi Öldürün. Sonra karakteriniz otomatik olarak Mor olur. Bunu geri almak için, bir süre beklemek zorunda kalırsınız ve Skua, sizi oyuna geri götürmeyi düşünerek yalnızca oyuncu öldürme karşısında uzun süre kaldıktan sonra geriye döner.

Orjınal Sitesi
6 Toplam puan
Aranock online

Aranock Çevrimiçi Temel Özellikler: Sınıfların Çeşitliliği - Böyle melee veya büyü olarak ayrı muharebe stilleri arasından seçim. Her sınıf ayrıca kendi becerileri ile birlikte gelir. Çoklu Biyom - Dağlardan çöllere, alanları keşfetmek ve farklı çetelerin üzerine alır. Komple Görevler - tatlı ödülleri veren daha zor görevler ile, deneyim ve yağma için görevler dışında kapatın. Zanaat Dişli - kullanım öğeleri daha iyi silahlar, zırhlar ve istatistik artıran iksirler zanaat. Benzersiz Etkinlik - oluşturulan ve oyun topluluğunun bireysel üyeleri tarafından yönetilmektedir etkinliklere katılır.

Kalite
6.5
Efektler
5.5
PROS
  • Olaylar oluşturulan ve bireyler tarafından yönetilmektedir.
  • Çeşitli sınıfları ve saflarına
  • Dişli ve iksirler için hazırlama sistemi
eksileri
  • Grafikler deşifre etmek zor olabilir.
  • Metin küçüktür.
  • Ses efektleri biraz zayıf
Kullanıcı oyu: İlkini alın!
İlk yorumu yapmaya hazırmısın,düşüncelerinizi görmekten mutluluk duyacağız.

Cevap bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Mmorgonline-Mmorpg Oyun Listesi,MMORG Oyunlar
Yeni Hesap Kaydet
Hoşgeldiniz
Şifreyi yenile