Antraxx

Antraxx, program veya indirme vasıtasıyla meş atıcı MMO’ya erişebilmenize izin verilen bir ileri ve geri gelen oyundur. Savaş dönemlerinden sonra yok olan acımasız bir dünyada geçinmek için sıkışık alanlarınızı ve savaşınızı kontrol edin.

Antraxx Genel Bilgileri

Antraxx, farklı yönlendirme modlarını, meç özelleştirmeyi ve sınırsız sanal alan oynamayı içeren bir sonraki çalınabilir izometrik mech atıcı. Yıllarca savaş halinde parçalanan bir dünyada, oyuncular vahşice bir sahnede vaz geçmek için savaşıyorlar. Üç grubun birine bakın ve gruba dayalı, herkes için ücretsiz ve topluluk arkadaşlarıyla birlikte oynamasına izin veren kaymış eğlence modlarına karşı ilerleyin.

Grubunuz için savaş, Planetside 2’nin gruba karşı grup oyunu gibi alan adı üzerinde güvenilir bir denge oluşturun. Mekanınızı oyunun tarzınıza uyacak şekilde değiştirin, meç segmentleri alışverişinde bulunun ve acımasız bir makine yapmak için düşmanlarının parçalarını alarak. Oyunu değiştirmek ve oyuncuların yapıları değiştirme motivasyonunu sunmak için jetpack’lar, roketatarlar, lazerler, ışınlama ve kefen gadget’ları gibi çeşitli seçenekler hazırlayın. Sınırsız bir sandbox karşılaşması için eğlence konut rehber yaratma cihazlarını kullanarak kendi bölgesini bir araya getirmek için arazi alın.

Antraxx Temel Özellikler:

Antraxx
Antraxx

İzometrik Mekan Muharebesi – aracınızı kontrol edin ve savaşta yırtılan bir dünyanın üzerine uçarak, yönünüze girecek tüm düşmanları vurun.

Üstün Pixel Art – SNES oyun dönemine damgasını vuran, elle çizilmiş piksel işçiliğiyle canlanan yeni ve noktadan noktaya bir dünya girin.

Makine Özelleştirme – roketatar, teleporters, lazerler ve alışverişi veya yıkıcı düşman mechs daha geniş bir ürün yelpazesine bak.

Oyun Modlarının Çeşitliliği – grup tabanlı, herkes için ücretsiz ve topluluk savaşını birbirine geçiren farklı yön değiştirme modlarına bakınız veya kendi topraklarında güvenceye alınız ve kendi eğlence tarzınızı yaratmak için eğlence rehber cihazlarını kullanınız.

Üç Katılmak için Faction – eğlence dünyasının üzerinden bölge ilan ederek eğlenceye üç grup üzerinde bakıp eşsiz kalitede savaşın.

OYUNUN Orjinal Sitesi

Aksiyon Mmorpg