Antilia

Antilia, tek ve çok oyunculu yönlendirme modlarını vurgulayan, sanal alan RPG’dir.

Forra’nın gezegeninde kurulan Antilia her biri büyüleyici dünyanın içerdekilerin gerçeklerini bulmaya çalışan üç akıllı ırkı vurguluyor: Taipii, insan deneyiminin ifadelerinden sonra müthiş kentsel alanlar kuruyor ve tehlikeli fakat etkili bir büyü türünü buluyor. Sakii gökyüzünü yönetir ve birçok şekil ve yapı almaya uygun kendi kendini değiştirme özelliğine sahiptir. Yeraltında, Reisuii harikulade makineleri inşa eder ve Derinlikte muazzam kentsel alanları keser.

Antilia online, grup hediyeleri ve gönüllülerden yardım alan Jeff Leigh tarafından kurulmuş küçük, özerk bir eğlence organizasyonu olan Right Brain Games tarafından yaratılıyor.

Oyun stili Antilanın üç ırkının her biri için çeşitlidir:

antilia haritası
antilia haritası

Taipei için oyun dünyayı araştırmak, bir şeyler toplamak, yeteneklerini öğrenmek ve her zevke göre zenginleştirmektir. Taipii yeteneklerinin önemli bir kısmı farklı oyuncularla işbirliği gerektirir ve Taipii’nin etkili bir toplum yapısı vardır.

Sakii etkili bir ırktır ve oyunları, yapıları denetlemek ve enerjilerini asmak için döner. Sakii uçabilir ve Forra’daki gezegeninin uzak köşelerine, yapılarına ilişkin görüşlerini artırmak ve miraslarının soruşturmalarına cevap vermek için girişimlerde bulunabilir; sık sık diğer Sakii’den yardım ister ve bir zamanlar başka ırklar gerekir.

Antilia online
Antilia online

Reisuii’nin oyun tarzı, küçük ölçekli yönetim ve yaratıcılıktan biridir. Bir Reisuii olarak saptırma, mülk ve kaynakları denetlemek ve en iyi araç gereçleri yapmakla ilgilidir.

 

Araştırmak için mükemmel, muazzam, tutarlı sahne ve mağaralar vardır!

Günün saati, iklim, mevsim ve ay döngüsü varlıkların erişilebilirliğini ve düşmanların yakınlığını etkiler – oyunculara hazırlıklı olmaları ve ayarlamalarını zorunlu kılar ve ek olarak finansal değişiklikler yapar.

Antilia’nın geniş çerçevesi, oyuncuların karakterlerini sürekli tadilat ve tadilat yapmalarını mümkün kılıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.