Hızlı erişim

Antilia

Antilia, tek ve çok oyunculu yönlendirme modlarını vurgulayan, sanal alan RPG’dir.

Forra’nın gezegeninde kurulan Antilia her biri büyüleyici dünyanın içerdekilerin gerçeklerini bulmaya çalışan üç akıllı ırkı vurguluyor: Taipii, insan deneyiminin ifadelerinden sonra müthiş kentsel alanlar kuruyor ve tehlikeli fakat etkili bir büyü türünü buluyor. Sakii gökyüzünü yönetir ve birçok şekil ve yapı almaya uygun kendi kendini değiştirme özelliğine sahiptir. Yeraltında, Reisuii harikulade makineleri inşa eder ve Derinlikte muazzam kentsel alanları keser.

Antilia online, grup hediyeleri ve gönüllülerden yardım alan Jeff Leigh tarafından kurulmuş küçük, özerk bir eğlence organizasyonu olan Right Brain Games tarafından yaratılıyor.

Oyun stili Antilanın üç ırkının her biri için çeşitlidir:

antilia haritası

antilia haritası

Taipei için oyun dünyayı araştırmak, bir şeyler toplamak, yeteneklerini öğrenmek ve her zevke göre zenginleştirmektir. Taipii yeteneklerinin önemli bir kısmı farklı oyuncularla işbirliği gerektirir ve Taipii’nin etkili bir toplum yapısı vardır.

Sakii etkili bir ırktır ve oyunları, yapıları denetlemek ve enerjilerini asmak için döner. Sakii uçabilir ve Forra’daki gezegeninin uzak köşelerine, yapılarına ilişkin görüşlerini artırmak ve miraslarının soruşturmalarına cevap vermek için girişimlerde bulunabilir; sık sık diğer Sakii’den yardım ister ve bir zamanlar başka ırklar gerekir.

Antilia online

Antilia online

Reisuii’nin oyun tarzı, küçük ölçekli yönetim ve yaratıcılıktan biridir. Bir Reisuii olarak saptırma, mülk ve kaynakları denetlemek ve en iyi araç gereçleri yapmakla ilgilidir.

 

Araştırmak için mükemmel, muazzam, tutarlı sahne ve mağaralar vardır!

Günün saati, iklim, mevsim ve ay döngüsü varlıkların erişilebilirliğini ve düşmanların yakınlığını etkiler – oyunculara hazırlıklı olmaları ve ayarlamalarını zorunlu kılar ve ek olarak finansal değişiklikler yapar.

Antilia’nın geniş çerçevesi, oyuncuların karakterlerini sürekli tadilat ve tadilat yapmalarını mümkün kılıyor.

8.3 Toplam puan
Antilia

Özel Bir Karakter Olun! Antilia'da, kendi özel değiştirilmiş karakterinizi yaparak başlıyorsunuz. Özelleştirme seçenekleri şunları içerir: Irk, Kan çizgisi ve Cinsiyet - Karakter yaratma, ırkın ışığında bir "kan çizgisi" ya da "ırk" ın belirlenmesiyle başlar. Çapraz karakterleri hesaba katarak, her yarışta hem önemli hem de yardımcı kan çizgisi seçilebilir. Deri / Kürk Renkleri - Deri / dudak rengi ve buna ek olarak göz gölgeliği modifiye edilebilir. Karşılaşılan ve Vücut Ayarlar - Yarışların her biri, oyuncunun, vücut tonusu ve yüz unsurları gibi farklı fiziksel bileşenleri değiştirmesini sağlayan özel değiştirme sürgü düzenine sahiptir. Aile ve Arka Plan - Karakterinizle ilgili temel veriler sağlayın, örneğin, nerede bulundukları ve kim oldukları hakkında bilgi sahibi olun. Ödüller ve Özürler (Yakında Çıkacak) - Edinilecek belirli bozuklukları kabul etme kararı, ödülleri belirtir. Tanışın ve Yeni Arkadaşlar Yapın! Antilia'da buluşacak sürekli yeni karakterler var. Yakında hazırlanıyor: Yıkılan arkadaşlar size web'de kimlerin olduğunu izleyebilme şansını verecek ve onlarla zahmetsizce bulup konuşabilecek. Melodik aletler yapın ve arkadaşlarınızla birlikte çalın! Beceri Öğrenin! Antilia bir uzmanlık tabanlı oyun çerçevesi vurgular. Dünyayı araştırırken, yeni yetenekler öğreneceksiniz - ve her uzmanlık bağımsız olarak yaratılabilir / geliştirilebilir. Birkaç yeteneği düzenlenmiş olarak - eğitilebilen yeteneklerin yıkımı, her boşaltma döneminde artmaya devam edecektir. Beceri Öğrenin! Antilia yetenek tabanlı bir oyun çerçevesi vurgular. Dünyayı araştırırken, yeni yetenekler öğreneceksiniz - ve her uzmanlık ayrı ayrı yaratılabilir / geliştirilebilir. Birkaç yeteneği düzenlenmiş olarak - bilimsel olabilen yeteneklerin yıkımı, her boşaltma döneminde artmaya devam edecektir.

Yeni
8.5
Kalite
8
Kullanıcı oyu: İlkini alın!
İlk yorumu yapmaya hazırmısın,düşüncelerinizi görmekten mutluluk duyacağız.

Cevap bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Mmorgonline-Mmorpg Oyun Listesi,MMORG Oyunlar
Yeni Hesap Kaydet
Hoşgeldiniz
Şifreyi yenile